Įkraunama...
Įkraunama...

Opel Astra

O aciu! kitu dvieju dalyku irgi dar neradau, bet ir neieskojau. Jei nesunku pamokyk, bus man greiciau.... notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(viketa @ 2007 05 14, 14:47)
O aciu!  kitu dvieju dalyku irgi dar neradau, bet ir neieskojau. Jei nesunku pamokyk, bus man greiciau.... notworthy.gif



Salono sviesa-ta rankenele kur artimas sviesas ijungia reikia i save patraukti,o galinio lango sildymas-ta pati padaryti su rankenele,kuri salono sildyma(vejeli)ijungia.Tiesa,jei noresi galini langa nuplauti,tai ta langu rankenele dar labiau nuo saves pastumk ir palaikyk tiek,kiek noresi plauti. bigsmile.gif
Atsakyti
denaxa, clap_1.gif
kaip gerai viska paaiskinai! Varysiu pabandyt.... Dar ir nevaziavau nei karto, nes vyras technikine kai padarys tada ir bandysiu. O abudu taip laiko neturim...
Atsakyti
Aha,o as gal tris ar keturis menesius vazinejau nezinodama isvis kad visa tai yra ir tuo labiau kur yra doh.gif .Po to instruktorius parode,kai isedo i mano masina ir pasirode,kad as nezinau,kur sviesa jungiasi,dureles atidarytas laikiau(o tamsu jau buvo).O juokesi... doh.gif lotuliukas.gif Smagu buvo,vnz.,ir geda,ir juokinga blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
atnaujinsiu temele smile.gif katik tapau astros seimininke smile.gif negaliu atsidziaugti wub.gif
Atsakyti
gero kelio Tau! As jau 5 menesius negaliu atsidziaugti - nemaniau, kad taip lengva ir smagu vairuoti
Atsakyti
drinks_cheers.gif Cia tai tiesa,nera man geresnes masinos uz astra thumbup.gif
Atsakyti
bet pagal puslapiu skaiciu, tai persasi isvados tokios:
1. Su jomis jokiu problemu(todel ir neraso) smile.gif
2. Nepopuliari masina Supermamu tarpe( verysad.gif )nors man tai ji supermasina!
Atsakyti
2 metus važinėjau su opel classic, galiu pasakyti tiek , tai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif mašina, jeigu neieškai komforto...
ji tikrai NERUDIJA, jos ekonomiškos.
tėtis irhi astrą turėjo 7 metus važinėjo, nieko neteko keisti...

tačiau mes su ja atsisveikinome tik dėl to, kad ji labai kieta ir į ilgesnę kelionę su ja nepatogu važiuoti, dabar turiu darbinę naują astrą ir lygiai tas pats verysad.gif kieta ji velniškai, bet šitos dizainas man ir viduj ir šiaip thumbup.gif
Atsakyti
na man tai to kietumo nesijaucia, nes tai vienintele masina, kokia teko vairuoti. Na MB, tai kai ja vaziavo, tai vos akseleratoriaus nenulausze- sako, g.gif , kodel netraukia? tai aisku, pas ji mersedesas, kur variklis ar 4 ar net 5, o jis nori,kad mano 1.6 trauktu, kaip jo lotuliukas.gif Na, bet man, vezliukui thumbup.gif , as neturiu, kur skubeti

beje, klausimelis, kur reguliuojasi veidrodeliai? kur tos knopkes, niekaip nesuprantu... verysad.gif
Atsakyti
Nepasakyciau,kad astra kieta,ir vaziavimas ja man vienas komfortas,as dar specialiai amortikus kietesnius susidejau kad ant kelio stabilesne butu thumbup.gif
O veidrodeliu knopkes buna durelese (jei elektriniai),ir reguliatorius salone prie pat veidrodelio,toks pipsikas(jei mechaniniai).
Atsakyti
As irgi labai wub.gif savo astrele 4u.gif
Atsakyti