Įkraunama...
Įkraunama...

Opel Astra

QUOTE(cunami @ 2007 04 16, 11:17)
As irgi žiūrinėju astras 98-99m. Gal kas žinote šio modelio silpnąsias vietas, į ka labiausiai reikėtų atkreipti dėmesį  ax.gif


Tikrinti reikia viska ir kazkokiu specifiniu bedu astra neturi. Na gal tik vairo stiprintuvo remontas brangokas, bet perkant sios problemos nelabai pamatysi unsure.gif
Taipogi atidziai paziurek, kad nenupirktum perdarytos anglishkos blink.gif
Atsakyti
QUOTE(AMD @ 2007 04 16, 14:16)
Tikrinti reikia viska ir kazkokiu specifiniu bedu astra neturi. Na gal tik vairo stiprintuvo remontas brangokas, bet perkant sios problemos nelabai pamatysi  unsure.gif
Taipogi atidziai paziurek, kad nenupirktum perdarytos anglishkos  blink.gif

O kažin geriau dyzelis ar benzinas? blush2.gif Šiaip ieškojau benzininės mašinos, bet astrų bent jau autopliuse daugiau dyzeliu, benzininiu mažuma g.gif
Atsakyti
QUOTE(cunami @ 2007 04 16, 15:32)
O kažin geriau dyzelis ar benzinas?  blush2.gif  Šiaip ieškojau benzininės mašinos, bet astrų bent jau autopliuse daugiau dyzeliu, benzininiu mažuma  g.gif

Aš tai rinkčiausi tik dyzelinį variklį smile.gif Pagrindinis argumentas -- ekonomija.
Atsakyti
Vairuoju 1995m.astra caravana,taigi galiu pasakyti,kad del rudziu tos kalbos nesamone-po ziemos jokiu rudziu neatsirado,slenksciai sveiki.Tiesiog priziureti reikia.Tarp kitko,neploviau jos visa ziema lotuliukas.gif
O masinyte labai smagi thumbup.gif vaziuokle neuzmusama,bamperis irgi thumbup.gif Tiesa,keisiu i tokia pacia benzinine,nes reikia greitesnio isibegejimo,o sita skirta daugiau ramiam vaziavimui,taip vadinamos turbo duobes kartais nervina. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2007 04 16, 22:04)
Vairuoju 1995m.astra caravana,taigi galiu pasakyti,kad del rudziu tos kalbos nesamone-po ziemos jokiu rudziu neatsirado,slenksciai sveiki.Tiesiog priziureti reikia.Tarp kitko,neploviau jos visa ziema lotuliukas.gif
O masinyte labai smagi thumbup.gif vaziuokle neuzmusama,bamperis irgi thumbup.gif Tiesa,keisiu i tokia pacia benzinine,nes reikia greitesnio isibegejimo,o sita skirta daugiau ramiam vaziavimui,taip vadinamos turbo duobes kartais nervina. doh.gif


cool.gif gryna tiesa. Man irgi benzinine mielesne, nes dyzeliukas palyginus letesnio mastymo ir kartais tikrai erzina tas letapediskumas.. ax.gif tik dabar beda vel priprasti prie benzinines blush2.gif o apie galini bamperi thumbup.gif teisybe - kitos masinos stuktelejimus labai gerai atlaiko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabe: 17 balandžio 2007 - 08:23
gal kas zinote, kiek ima dyzelino 100 km, 2002 metu Opel astra hecbekas, variklis 1,7 dti 50 kw?
Atsakyti
zvorune O P E L A S T R A
Atsakyti
QUOTE(Vladislava @ 2007 04 17, 20:35)


ultra turbo aciu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(cunami @ 2007 04 16, 15:32)
O kažin geriau dyzelis ar benzinas?  blush2.gif  Šiaip ieškojau benzininės mašinos, bet astrų bent jau autopliuse daugiau dyzeliu, benzininiu mažuma  g.gif


Jei reikia ekonomishkumo arba gali gauti ukininku dyzely, tai tikrai verta pirkti dyzeline astra, TACIAU yra vienas dalykas, situ astru kuro siurbliai megsta sugesti, o remonto kaina nei daug nei mazai ~2000Lt. Taigi asmenishkai as pirkciaus geriau 1.6 16v (100Ag) benzina, mieste toks valgo ~8 litrus, trasoj ~6. Jei norit pasilakstyti ziuretis reiktu 2.0 16v (136Ag), tik siuo atveju sanaudos mieste ~11 litru, trasoj ~6.5.

p.s. pats vairuoju stai sia grazhuole blush2.gif
Opel Astra 2.0 16v
Atsakyti
man vyras padovanojo opel astra, visiskai jos nenorejau, o dabar negaliu atsdziaugt thumbup.gif
Atsakyti
As ir esu Astru fane. Ir, pagaliau, prie namo atsirado issvajotoji Astra 1996m. Gal padesit man patarimu: Kaip isijungia uzpakalinio lango valytuvas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(viketa @ 2007 05 12, 16:30)
As ir esu Astru fane. Ir, pagaliau, prie namo atsirado issvajotoji Astra 1996m.  Gal padesit man patarimu: Kaip isijungia uzpakalinio lango valytuvas? g.gif



Ta rankenele,kur valytuvams,pastumti nuo saves.As irgi ne is kart radau.Ir dar negalejau rasti galinio lango sildyma kaip ijungt,ir salone sviesa.Ar radai?
Atsakyti