Įkraunama...
Įkraunama...

Opel Astra

QUOTE(gaudri @ 2012 12 12, 22:07)
Sveikutės,
mes turim su savo opeliuku (ASTRA 2002) problemu, meistras nustate kad kazkoks EGR voztuvas sugedo (variklyje kozkokia detale), meistras neuzsiima tokiom problemom..gal esat kas nors susidure? gal netycia zinot kas Kaune tvarko? na bet kokia info..

Apsilankyk opel forume (Zaibo rato klubo forumas),ten vyrukai tures ka patarti...vienas net berods prie Kauno kazkur gyvena ir tvarko masinas,Justas berods (asmeniskai nepazistu jei ka lotuliukas.gif ),net kazkur yra aprasymas kaip patiems ji issivalyti... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2012 12 13, 12:28)
Apsilankyk opel forume (Zaibo rato klubo forumas),ten vyrukai tures ka patarti...vienas net berods prie Kauno kazkur gyvena ir tvarko masinas,Justas berods (asmeniskai nepazistu jei ka  lotuliukas.gif ),net kazkur yra aprasymas kaip patiems ji issivalyti... ax.gif

Denaxa aciu uz patarima..kaip as iškart nepagalvojau doh.gif zodžiu išsinagrinejom visą info kiek radom, visgi keisim visiškai ta vožtuvą, nieko ten nerestauruosim (nes aceit gali buti trumpalaikis), uzsisakem is cia http://www.egrvoztuvai.lt/ kartu su pakeitimu 4u.gif tikiuosi viskas bus gerai 4u.gif nes uzknisa tas pinigu kisimas i auto doh.gif
Atsakyti
O kaip pas jus su peciuko sildymu reikalai astrose? g.gif Pas mane nors ir uzkyla temperatura, bet reikia labai nemazai pavazinet, kad pradetu pusti silta ora doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2012 12 19, 16:50)
O kaip pas jus su peciuko sildymu reikalai astrose?  g.gif  Pas mane nors ir uzkyla temperatura, bet reikia labai nemazai pavazinet, kad pradetu pusti silta ora  doh.gif

Pas mus tai puikiai 4u.gif palyginus greitai uzkaista 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2012 12 19, 16:50)
O kaip pas jus su peciuko sildymu reikalai astrose?  g.gif  Pas mane nors ir uzkyla temperatura, bet reikia labai nemazai pavazinet, kad pradetu pusti silta ora  doh.gif

O kaip variklio temperatura?Ar greit susyla iki darbines?
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2013 01 05, 16:58)
O kaip variklio temperatura?Ar greit susyla iki darbines?


Taip, pakankamai greitai susyla, bet kai lauke labai salta, tai jinai aukstai ir nepakyla g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2013 01 05, 19:54)
Taip, pakankamai greitai susyla, bet kai lauke labai salta, tai jinai aukstai ir nepakyla  g.gif

Peciukas paprastai pucia variklio temperatura,tai jei neisyla-tai ir pus ta neisilusi...tokiu atveju greiciausiai termostatas sugedes...Bet jei variklis karstas,o peciukas-ne,gali buti kitokiu priezasciu,pvz.,per mazai antifrizo,arba gal uzsikimse ten kazkas... g.gif Maniskeje irgi neisyla labai ilgai,bet pas mane termostatas sugedes,priekyje kartono lapa uzsikisau kad varikliui/radiatoriui silciau butu,bet nelabai padeda... schmoll.gif Pakeisti ji maniskeje biski problematiska,reikia pagrindini dirza nuiminet,tai vazineju taip... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2013 01 06, 11:48)
Peciukas paprastai pucia variklio temperatura,tai jei neisyla-tai ir pus ta neisilusi...tokiu atveju greiciausiai termostatas sugedes...Bet jei variklis karstas,o peciukas-ne,gali buti kitokiu priezasciu,pvz.,per mazai antifrizo,arba gal uzsikimse ten kazkas... g.gif  Maniskeje irgi neisyla labai ilgai,bet pas mane termostatas sugedes,priekyje kartono lapa uzsikisau kad varikliui/radiatoriui silciau butu,bet nelabai padeda... schmoll.gif  Pakeisti ji maniskeje biski problematiska,reikia pagrindini dirza nuiminet,tai vazineju taip... doh.gif


Denaxa primink koks modelis taviskes ax.gif kazin visose astrose ta pagrindini dirza reik nuiminet g.gif

O kazin kame dar gali but problema, kad butent ta salta ora pradeda pusti kai auto dirba ant laisvu apsuku, kai tik duodi gazo is kart daug siltesni pucia, o ilgose distancijose labai gerai uzkaista peciukas ir pucia karsta ora g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tučka: 06 sausio 2013 - 14:03
Sveikos...

Neseniai nusipirkau Astrutę G (2002) benziną.

Labai džiaugiuosi ir ją tiesiog myliu. wub.gif
Vienintelis dalykas į ką teko investuoti papildomai buvo termostatas.
Kai pradėjo šalti šaltukas (gruodį) pradėjo nešilti ir kaip Jūs minėjote nekilti temperatūros rodyklė. Išsiaiškinau, kad pas Astras rodyklė pakyla tik varikliui užšilus iki 70 laipsnių.

Kai keitėme termostatą tereikėjo išleisti antifryzą.
Bent jau pas mane jokių diržų nuimti nereikėjo, gal kitaip yra pas dyzelius.
užtrukome gal valandą laiko su oro pašalinimais iš sistemos ir pilnu užkaitinimu.

Dabar mašina užšylą labai greitai. Man nuo namų iki darbo 3,5 km., tai jau pusiaukelėje tenka arba langą praverti arba išjungti pečiuką.wink.gif


Gal žinote, kur galėčiau gauti originalius ratų gaubtus?
Kiek žiūrėjau per skelbimus, tai prašo nuo 100 Lt už 4 vnt... g.gif
Atsakyti
Senokai jus cia beuzsuke buvot, bet gal man kas paaiskins Opeliuku myletojos

Jau keli men. kaip Opel Astra vairuoju (benzinas automatas), nu blaimba uzkurus aina dumai pilki ir bais smirda.Pamaklinejus po parduouve grizus salonas atsiduoda dumais blush2.gif Nu nesuprantu turejau Peugeot , Reno nu nei kvapo, lyg vandeniu vaziuotu nu ta nuo tolo trenkia doh.gif Gal cia ju tokia tipo vizitine kortele g.gif Jusu nuomone lb.svarbi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Kristaliukas* @ 2013 10 14, 21:17)
Senokai jus cia beuzsuke buvot, bet gal man kas paaiskins Opeliuku myletojos

Jau keli men. kaip Opel Astra vairuoju (benzinas automatas), nu blaimba uzkurus aina dumai pilki ir bais smirda.Pamaklinejus po parduouve grizus salonas atsiduoda dumais blush2.gif  Nu nesuprantu turejau Peugeot , Reno nu nei kvapo, lyg vandeniu vaziuotu nu ta nuo tolo trenkia  doh.gif Gal cia ju tokia tipo vizitine kortele g.gif Jusu nuomone lb.svarbi mirksiukas.gif

Neturi taip buti,vaziuok i servisa-priezasciu gali buti ivairiu,be masinos apziuros nelabai ka cia ir pasakysi...
Papildyta:
QUOTE(cityangel @ 2013 03 11, 00:08)
Bent jau pas mane jokių diržų nuimti nereikėjo, gal kitaip yra pas dyzelius.


Pas dyzelius irgi nereikia.Cia nuo variklio modelio priklauso,po pagrindiniu dirzu termostatai paslepti 1,4 ir 1,6 benzininiuose varikliuose su mono ipurskimo sistema (astra F )-cia kad gyvenimas nebutu perdaug lengvas,nes varikliukai sitie paprasti kaip dvi kapeikos+palyginti pigus aptarnavimas...yra siose masinose ir dar vienas konstruktoriu sugalvotas fintas (uz ka juos primusti norisi doh.gif )-tam,kad pageisti generatoriaus dirza-reikia atsukti variklio pagalve (jis per ja permestas),vnz.tokia smulkmena,o padaryta taip,kad be serviso neapsieisi... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 19 spalio 2013 - 21:06
QUOTE(denaxa @ 2013 10 19, 21:05)

Pas dyzelius irgi nereikia.Cia nuo variklio modelio priklauso,po pagrindiniu dirzu termostatai paslepti 1,4 ir 1,6 benzininiuose varikliuose su mono ipurskimo sistema (astra F )-cia kad gyvenimas nebutu perdaug lengvas,nes varikliukai sitie paprasti kaip dvi kapeikos+palyginti pigus aptarnavimas...yra siose masinose ir dar vienas konstruktoriu sugalvotas fintas (uz ka juos primusti norisi doh.gif )-tam,kad pageisti generatoriaus dirza-reikia atsukti variklio pagalve (jis per ja permestas),vnz.tokia smulkmena,o padaryta taip,kad be serviso neapsieisi... doh.gif


Na man kiek kartu keite generatoriaus dirza, tai neatsukinejo jokios pagalves schmoll.gif Tiesa pas mane nera kondicionieriaus itempejo (sutrupejo) ir dirzo, tai visai lengva pakeist smile.gif Gerai, kad ne F maniske biggrin.gif
Atsakyti