Įkraunama...
Įkraunama...

Opel Astra

QUOTE(Cekava @ 2012 03 21, 16:50)
geras ! reiks sakyt, kad vyriskis pasiziuretu... visko cia gali but wink.gif

sveika,

Vakar brolis man paaskino,kad ta sklende turi buti atydaryta,kad imtu ora is lauko,nes kitaip rasos langai,nes oras cirkulios tit salone.Jis vakar masiniuke pasikrapste,sako motoriukas sugedes kur automatiskai atidarineja sklende.
(Brolis mano apie masinas nusimanuo,nes dirbo servise)
Atsakyti
QUOTE(pelite @ 2012 03 23, 07:52)
sveika,

Vakar brolis man paaskino,kad ta sklende turi buti atydaryta,kad imtu ora is lauko,nes kitaip rasos langai,nes oras cirkulios tit salone.Jis vakar masiniuke pasikrapste,sako motoriukas sugedes kur automatiskai atidarineja sklende.
(Brolis mano apie masinas nusimanuo,nes dirbo servise)


O tai kaip tada paaiskint ta dalyka, kad pas mane kai buvo atidaryta sklende ziauriai rasodavo langai, o kai ja uzdare problema isnyko... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2012 03 23, 08:54)
O tai kaip tada paaiskint ta dalyka, kad pas mane kai buvo atidaryta sklende ziauriai rasodavo langai, o kai ja uzdare problema isnyko...  g.gif


nezinau,kodel taip g.gif

Na vat kaip pvz,jeigu namie bloga ventiliacija,tai langai irgi rasuoja,o bisski preveri ir problema isniksta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2012 03 23, 09:54)
O tai kaip tada paaiskint ta dalyka, kad pas mane kai buvo atidaryta sklende ziauriai rasodavo langai, o kai ja uzdare problema isnyko...  g.gif

O gal atvirkščiai, nes sklendė turi būti atidaryta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2012 03 23, 08:55)
O gal atvirkščiai, nes sklendė turi būti atidaryta mirksiukas.gif


na kai jinai buvo atidaryta, man langai rasodavo, o kai uzdare neberasoja ax.gif mistika kazkokia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2012 03 23, 11:27)
na kai jinai buvo atidaryta, man langai rasodavo, o kai uzdare neberasoja  ax.gif  mistika kazkokia  biggrin.gif

Tai jau tikrai g.gif
Atsakyti
nu joa, suprasi kaip čia iš tikrųjų yra... biggrin.gif
kol kas vazinėjuosi su truputi pravertu langu biggrin.gif
Atsakyti
Aš už opeliukus, pati turiu 2005 astrikę, puikiai rieda, gražus modeliukas. smile.gif).
Atsakyti
QUOTE(Miegė @ 2012 04 05, 03:27)
Aš už opeliukus, pati turiu 2005 astrikę, puikiai rieda, gražus modeliukas. smile.gif).



drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mes irgi norim Astra isigyti smile.gif galvojam kokiu 2007-2008 m. dyzeliuka 1,9 l 4u.gif gal kuri turi ir zino kokios kuro sanaudos sio modelio? ir ar ziema kursis?
Atsakyti
QUOTE(DaivaVe @ 2012 04 26, 13:06)
Mes irgi norim Astra isigyti smile.gif galvojam kokiu 2007-2008 m. dyzeliuka 1,9 l  4u.gif gal kuri turi ir zino kokios kuro sanaudos sio modelio? ir ar ziema kursis?


Jei kura gera naudosit tai ir kursis 4u.gif
Atsakyti
o gal kuri žinot kaip priekinę keleivio oro pagalvę atjungti?
Atsakyti