Įkraunama...
Įkraunama...

Opel Astra

QUOTE(Cekava @ 2012 03 20, 11:34)
Rasoja Astros langai sad.gif. Gal kas susidūrėt su šia bėda?

Taip, buvo - keiskite salono filtrą mirksiukas.gif
Atsakyti
niu kad žinok ka tik pakeistas wink.gif vis tiek
pečiukas įjungtas - pučia ir ilgiau pavažiavus pradeda trauktis langai. Tik čiut čiut praveriu langą - viskas ok. Nu bet visą laiką su pravertu tai irgi neprivažinėsi juk biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cekava @ 2012 03 20, 11:59)
niu kad žinok ka tik pakeistas wink.gif vis tiek
pečiukas įjungtas - pučia ir ilgiau pavažiavus pradeda trauktis langai. Tik čiut čiut praveriu langą - viskas ok. Nu bet visą laiką su pravertu tai irgi neprivažinėsi juk biggrin.gif

Kai mano mašiniukui pakeitė filtrą - langų nebetraukia rolleyes.gif Gal vidinė oro cirkuliacija įjungta?
Atsakyti
na kad nea biggrin.gif
bet tik langa ciut ciut pradarau viskas baigias...

net neisivazduoju ka daryt... Seip ir peciukas galiu ant max pust - nieko negelbeja del to
Atsakyti
QUOTE(Cekava @ 2012 03 20, 12:06)
na kad nea biggrin.gif
bet tik langa ciut ciut pradarau viskas baigias...

net neisivazduoju ka daryt... Seip ir peciukas galiu ant max pust - nieko negelbeja del to


sveika,

pas mane buvo ta problema,o pasirodo neatsidaro automatiskai sklende,kur ora is lauko ima
Atsakyti
QUOTE(Cekava @ 2012 03 20, 11:06)
na kad nea biggrin.gif
bet tik langa ciut ciut pradarau viskas baigias...

net neisivazduoju ka daryt... Seip ir peciukas galiu ant max pust - nieko negelbeja del to


Tikriausiai bus kaip ir pas mane ventiliacine sklende uzstrigus (varikliukas) doh.gif Reikia praardyt ir ziuret, tik dabar nepamenu ar uzdaryta ar atidaryta ji turi but g.gif Reikia rankiniu budu atidaryti arba uzdaryti ir tada ziuret ar rasoja ar nebe smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2012 03 20, 17:02)
Tikriausiai bus kaip ir pas mane ventiliacine sklende uzstrigus (varikliukas)  doh.gif  Reikia praardyt ir ziuret, tik dabar nepamenu ar uzdaryta ar atidaryta ji turi but  g.gif  Reikia rankiniu budu atidaryti arba uzdaryti ir tada ziuret ar rasoja ar nebe  smile.gif

atidaryta turi but,mano vyras su pagaliuku ireme,taip ir vazineju blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pelite: 21 kovo 2012 - 09:10
QUOTE(pelite @ 2012 03 21, 09:09)
atidaryta turi but,mano vyras su pagaliuku ireme,taip ir vazineju  blush-anim-cl.gif


O man vyras sake, kad uzdare ta sklende ir dar su izoliacija priklijavo, kad neatsidarytu g.gif lotuliukas.gif

Nu svarbu nerasoja bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tučka: 21 kovo 2012 - 09:26
QUOTE(Tučka @ 2012 03 21, 10:25)
O man vyras sake, kad uzdare ta sklende ir dar su izoliacija priklijavo, kad neatsidarytu  g.gif  lotuliukas.gif

Nu svarbu nerasoja  bigsmile.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ,matot kaip buna smile.gif

nu tikrai,svarbu ,kad nerasoja rolleyes.gif
Atsakyti
geras ! reiks sakyt, kad vyriskis pasiziuretu... visko cia gali but wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Cekava @ 2012 03 21, 15:50)
geras ! reiks sakyt, kad vyriskis pasiziuretu... visko cia gali but wink.gif


tai tik ta beda ir bus, daugiau kitko kaip ir negali but nieko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vabalauskiene @ 2012 02 27, 15:18)
Patinka man šis modelis. Bet  galvoju apie 4 duris - dėl patogumo.
Kiek laiko važinėjate? Kokių problemų turėjote?  4u.gif

vazineju jau metus, jokiu problemu nebuvo ir labai gaila man su ja atsisveikinti rolleyes.gif kaip sakiau anksciau vienintelis min galingumas. Ir modelis tikrai grazus, 4 duru man ne toks grazus blush2.gif Kai nupirko viska pakeite, dirzus, tepalus nu kaip visoms masinoms, nes ne is salono juk, tai per ta laika nieko taisyti nereikejo.

QUOTE(Astule20 @ 2012 03 05, 16:04)
sveikos merginos.noreciau suzinoti jusu nuomone,atsiliepimus kuri masinyte geriau ar audi a3 ar opel astra?  g.gif  gal kuri vazinejo su a3... zadu greituoju laiku pirkti masinyte tik neapsisprendziu kuri modeliuka... smile.gif

kaip tik zadu persesti prie audi a3, klausiau vyro tai ji ale geresne uz mano astra,tai is sake klase geresne biggrin.gif
Atsakyti