Įkraunama...
Įkraunama...

Opel Astra

QUOTE(Dirty Diana @ 2012 02 20, 00:57)
vazineju opel astra gtc 2006. Variklis 1.4 tai vienintelis trukumas man galingumas, kai iseini ant lenkimo tiesiog truksta tos traukos, bet siaip labai smagi masina. Nors ji tik dvidure, taciau vietos yra daugiau nei 4 golfe gale atsisedus 4 duru, tokiu vazinejau seniau.


Patinka man šis modelis. Bet galvoju apie 4 duris - dėl patogumo.
Kiek laiko važinėjate? Kokių problemų turėjote? 4u.gif
Atsakyti
Kas galėtų būti, jei mirkčioja prietaisų skydelio apšvietimas? Tik važiuodama tamsoje pastebėjau, tikiuosi, tai nieko rimto... Kažin čia saugiklių problema ar pvz generatoriaus? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2012 02 26, 23:14)
Daugiau max-tai daug blogiau,nei kad vaziuoti su maziau nei min. Reiketu nupilti bent jau koki puse litro (nupilama per filtra,nesudetinga tai).O servise-nieko nuostabaus,kad taip pasake,juk pramustus salnykus ir tarpines tikriausiai pas juos vaziuosi remontuotis,kai tepalai prades per visus galus eiti... ax.gif As servise liepiu daugiau kaip 3-ju litru nepilti,pakeitus tepalus prasivaziuoju,ir kita ryta patikrinu,jei reikia-dapilu iki puses normos smile.gif

aciu uz pataryma 4u.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif

gal kartais turetumet galini valituva parduot?,mano iskilo verysad.gif
Atsakyti
sveikos merginos.noreciau suzinoti jusu nuomone,atsiliepimus kuri masinyte geriau ar audi a3 ar opel astra? g.gif gal kuri vazinejo su a3... zadu greituoju laiku pirkti masinyte tik neapsisprendziu kuri modeliuka... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Astule20 @ 2012 03 05, 16:04)
sveikos merginos.noreciau suzinoti jusu nuomone,atsiliepimus kuri masinyte geriau ar audi a3 ar opel astra?  g.gif  gal kuri vazinejo su a3... zadu greituoju laiku pirkti masinyte tik neapsisprendziu kuri modeliuka... smile.gif

audi neturejau,o opelis thumbup.gif
Atsakyti
Visos masinos geros, kol nepradeda gesti biggrin.gif

Maniskei jau prireike purkstuku remonto doh.gif bet kaip ten bebutu, man be galo patinka mano zaibukas wub.gif
Atsakyti
mano vyras vazineja su astra 2006m 1,9 dyzelis. siaip viskas gerai,.tik labai nepatiko kai per salcius sunkiai vedesi ir siaip jam mazai traukos.pries astra tai gal kokius 4 metus su toyota vazinejo benzinas buvo,ja tai tikrai patenkintas buvo. As kai uzsiminiau,kad dyzeliukas man gerai.grieztai pasake ne verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Astule20 @ 2012 03 05, 15:04)
sveikos merginos.noreciau suzinoti jusu nuomone,atsiliepimus kuri masinyte geriau ar audi a3 ar opel astra?   g.gif  gal kuri vazinejo su a3... zadu greituoju laiku pirkti masinyte tik neapsisprendziu kuri modeliuka... smile.gif


Pusseserė turi Audi A3 - pinigų ėdžia, nebent labai gerą variantą pirktumėt. Aš turiu Opel Astra - nekeisčiau į Audi A3, tikrai, visom prasmėm: ekonomija, eksploatacija, dalių ir remonto kainų atžvilgiu ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aneSena: 06 kovo 2012 - 10:47
QUOTE(Astule20 @ 2012 03 06, 10:39)
mano vyras vazineja su astra 2006m 1,9 dyzelis. siaip viskas gerai,.tik labai nepatiko kai per salcius sunkiai vedesi ir siaip jam mazai traukos.pries astra tai gal kokius 4 metus su toyota vazinejo benzinas buvo,ja tai tikrai patenkintas buvo. As kai uzsiminiau,kad dyzeliukas man gerai.grieztai pasake ne  verysad.gif



Na benzino su dyzeliu net nera ko lygint schmoll.gif As pries tai irgi vazinejau su benzinine honda, tai tikrai nelyginami dalykai. Bet kai as draskytis nemegstu o ir nenoriu, tai man dyzeliukas pats tas thumbup.gif Tik zinoma reikejo priprasti vaziuot nulipus nuo benzinines masinos biggrin.gif
Beje del vedimosi, tai man servisistai irgi sake, kad prie -15 jau tikrai neuzkursiu sio variklio, bet uzsikuriau ir prie -20 thumbup.gif ir dar kai dabar pagalvoju zvakes ne visos veikiancios buvo tuo metu, tai tikrai ta uzsivedima galima buvo prilyginti stebuklui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(oma @ 2011 10 02, 20:24)
Nuostabus modeliukas. Mano Astrikė 2 durikių, 2000m., dyzeliukas , varikliukas 2.0, kilovatų berods 75..
Kol vieną vaikiuką turėjau tai visai nieko, bet kai gimė antras - tai labai truksta dar vienų durelių.

man irgi šita astrutė thumbup.gif
thumb_yello.gif assa.gif
assa.gif assa.gif assa.gif assa.gif assa.gif
Atsakyti
Rasoja Astros langai sad.gif. Gal kas susidūrėt su šia bėda?
Atsakyti