Įkraunama...
Įkraunama...

Opel Astra

QUOTE(svecias123 @ 2012 02 16, 15:52)
Na taip, zinau, kad atrodo nekaip tokie imetimai i foruma sad.gif Bet paskaiciau, kai kai kurie vis klausia kur surast ir kaip nenupirkti lauzo, tai nusprendziau pasidalinit - gal kai kam tik ir reikia tvarkingo daikto. smile.gif


Automobilio pirkimas yra loterija, nes kartais trukumai gali buti taip uzmaskuoti, kad net neitarsi, o viskas islenda tik tada kai pakeiciami tepalai, filtrai ir tt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2012 02 15, 09:47)
Ar daug nuskalpavo pinigeliu uz pataisyma?  unsure.gif 
Man tai vienas amortizatorius buvo uzsales, bet po to atsilo, tai kolkas nieko nedariau  ax.gif


labas 4u.gif ,

nu kaip cia pasakyt g.gif ,manau normaliai 310 lt ax.gif .

jums pasiseke ,kad atsilo amortizatorius thumbup.gif
Atsakyti
Siaip dar idomu ar turite savo pamegtus servisus, kur varote masiniukus savo? bigsmile.gif

Man tai labai patiko "garaziukas" verkiu 37 prie impulso. keiciau ten pagal rekomendacijas visus dirzus, tai jokiu minusu nemaciau. O va vyro bendradarbis keite dirzus prestiziniam kazkokiam servise, tai nulupo nemazus pinigus, ir po pakeitimo buvo bedu, kad vel reikejo varyti i ta pati servisa, kad istaisytu klaidas savo. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2012 02 15, 09:47)
 
Man tai vienas amortizatorius buvo uzsales, bet po to atsilo, tai kolkas nieko nedariau  ax.gif


Kuo pasireiškia amortizatoriaus užsalimas? Mano vienas ratas per šalčius buvo pradėjęs kažkaip keistai bildėti kai per duobes ar šulinius važiuoji, ber dabar jau to nebėr. gal čia irgi tas pats buvo?
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2012 02 17, 09:17)
Siaip dar idomu ar turite savo pamegtus servisus, kur varote masiniukus savo?  bigsmile.gif

Man tai labai patiko "garaziukas" verkiu 37 prie impulso. keiciau ten pagal rekomendacijas visus dirzus, tai jokiu minusu nemaciau. O va vyro bendradarbis keite dirzus prestiziniam kazkokiam servise, tai nulupo nemazus pinigus, ir po pakeitimo buvo bedu, kad vel reikejo varyti i ta pati servisa, kad istaisytu klaidas savo.  unsure.gif


seip i servisa tik antra karta variau,pirma kai reikejo visus filtrus keist ir tepala,o antra dabar,man tai patogu ,kad sesvisas kieme kur dirbu.

Gal zinot kiek litru tepalo i jusu masiniuko varikli telpa?
Atsakyti
QUOTE(pelite @ 2012 02 17, 09:46)
seip i servisa tik antra karta variau,pirma kai reikejo visus filtrus keist ir tepala,o antra dabar,man tai patogu ,kad sesvisas kieme kur dirbu.

Gal zinot kiek litru tepalo i jusu masiniuko varikli telpa?


nelabai pamenu, bet man rodos 5,5 ltr. g.gif



Papildyta:
QUOTE(DaliaS @ 2012 02 17, 09:11)
Kuo pasireiškia amortizatoriaus užsalimas? Mano vienas ratas per šalčius buvo pradėjęs kažkaip keistai bildėti kai per duobes ar šulinius važiuoji, ber dabar jau to nebėr. gal čia irgi tas pats buvo?


Per gulincius policininkus kai vaziuodavau, tai labai negraziai masina desiniu ratu pasokdavo biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Tučka,2012 02 17, 11:02]
nelabai pamenu, bet man rodos 5,5 ltr. g.gif


aga,pas mane 5 ltr,bet rodo biski virs max.
Atsakyti
vazineju opel astra gtc 2006. Variklis 1.4 tai vienintelis trukumas man galingumas, kai iseini ant lenkimo tiesiog truksta tos traukos, bet siaip labai smagi masina. Nors ji tik dvidure, taciau vietos yra daugiau nei 4 golfe gale atsisedus 4 duru, tokiu vazinejau seniau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dirty Diana: 19 vasario 2012 - 23:08
QUOTE(pelite @ 2012 02 17, 10:46)
Gal zinot kiek litru tepalo i jusu masiniuko varikli telpa?


Maniskes variklis 1,6,tai 3,5l uztenka smile.gif Tiek reikia,kad butu tarp min ir max-optimaliausias variantas smile.gif
Atsakyti
Gal kam teko keisti pakaitinimo zvakes dyzeliui (jei yra pas ka 1.7 50 kw variklis)?
Numiro maniskes, tai 3 pakeitem, o prie vienos labai prastas priejimas, tai galvoju kaip cia ja pakeisti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2012 02 21, 23:30)
Maniskes variklis 1,6,tai 3,5l uztenka smile.gif Tiek reikia,kad butu tarp min ir max-optimaliausias variantas  smile.gif


man servise pasake,kad nieko tokio,kad daugiau max smile.gif ,pas mane 1,7 dyzelis.
QUOTE(Tučka @ 2012 02 22, 08:59)
Gal kam teko keisti pakaitinimo zvakes dyzeliui (jei yra pas ka 1.7 50 kw variklis)?
Numiro maniskes, tai 3 pakeitem, o prie vienos labai prastas priejimas, tai galvoju kaip cia ja pakeisti  doh.gif


nium dar neteko keis zvakiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pelite @ 2012 02 23, 22:17)
man servise pasake,kad nieko tokio,kad daugiau max smile.gif ,pas mane 1,7 dyzelis.
nium dar neteko keis zvakiu ax.gif


Daugiau max-tai daug blogiau,nei kad vaziuoti su maziau nei min. Reiketu nupilti bent jau koki puse litro (nupilama per filtra,nesudetinga tai).O servise-nieko nuostabaus,kad taip pasake,juk pramustus salnykus ir tarpines tikriausiai pas juos vaziuosi remontuotis,kai tepalai prades per visus galus eiti... ax.gif As servise liepiu daugiau kaip 3-ju litru nepilti,pakeitus tepalus prasivaziuoju,ir kita ryta patikrinu,jei reikia-dapilu iki puses normos smile.gif
Atsakyti