Įkraunama...
Įkraunama...

Opel Astra

QUOTE(indreja @ 2006 07 05, 09:30)
Naujoji Astra yra pilnai cinkuojama iš abieju pusiu, taigi problemų dėl korozijos tikrai neturėtų iškilti.Geri varikliai, patikimos važiuoklės, o dyzeliniai (17 DTH) dar ir labai ekonomiški (vid. kuro sąnaudos- vos 5 litrai), maža kuro sąnaudų amlitude tarp miesto ir užmiesčio. Tai kompaktinės klasės automobilis, taigi nėra ko norėti,kad važiuotų kaip limuzinas. O ir dizainas  wub.gif.


Cia turbut snekejai apie Astra New. Nes dabar tu paciu metu yra du opel astra modeliai.
Opel astra Classic, ir Opel astra new. Abu kaip diena ir naktis. Jeigu ta clasik senas kibirinis opelis, tai New niekuo nenusileidzia savo konkurentams.
Atsakyti
Taip, šiuo metu gaminami du modeliai- mano minėtoji Astra New ir Astra Classic II. Negaliu nieko blogo pasakyti (iš techninės pusės) ir apie pastarąjį modelį, bet niekada tokios naujos nepirkčiau, vis dėlto pasenęs modelis schmoll.gif . Kaina taipogi skiriasi apie 10 tūkst.
Atsakyti
Savaitgaly ysigijau Opel Astra. Tai nera mano svajoniu mashina, bet tiks ir tokia ax.gif Nuejau paplepeti y www_opel-klubas_com/forumas, o ten vien vyrukai sedi blink.gif Tai gal merginos papuoshkim ta foruma moterishkais pletkais g.gif bigsmile.gif
http://www_opel-klub...topic.php?t=832
Atsakyti
Siaip isuzu varikliukai i astras eina berods nuo 1993 m, ir skiriasi tik tuom kad yra galingesni siek tiek uz opelinius, taciau tiek tie tiek tie labai patikimi ir ekonomiski.
Atsakyti
Pati vairuoju Opel Vectra 98 m., nusipirkom pries 1 metus, buvo pravaziavusi tik 68 000 km bigsmile.gif tad masinyte kaip nauja....
nei rudija, o vaziuoja - pasakiskai wub.gif

Dabar nekeisciau i jokia kitokia masinyte thumbup.gif

O kainuoja tikrai maziau, nei tu paciu metu Audi ar Volkswagen...
Atsakyti
QUOTE(Galvojanti @ 2006 07 21, 10:53)
Pati vairuoju Opel Vectra 98 m., nusipirkom pries 1 metus, buvo pravaziavusi tik 68 000 km  bigsmile.gif  tad masinyte kaip nauja....
nei rudija, o vaziuoja - pasakiskai  wub.gif

Dabar nekeisciau i jokia kitokia masinyte  thumbup.gif

O kainuoja tikrai maziau, nei tu paciu metu Audi ar Volkswagen...


Galvojanti, kviechiam apsilankyt opel klube "tarp musu mergaichiu" http://www_opel-klub...topic.php?t=832
Atsakyti
Tuk, tuk...nebelabai gyvuoja si tema? Ar dar yra opeliu myletoju? Pries gera menesi pirkau o.astra '98 m. Dega airbag'u lempeckos, turbut, geriausia nuvezti patikrinti i opel servisus ? O kitas detales, jei reikia keisti, greiciausiai neapsimoka ten rodyti? Nes kiek girdejau kainos nepamazins... ax.gif
Atsakyti
Na vakar buvau automobiliu parodoje ir apie Opelius pakeiciau nuomone kardinaliai ax.gif
Visa laika buvau tokios nuomones kad opelis tai tokia masina kad ir miegant girdi kaip rudija. biggrin.gif Pasisukiojau ju stende ir konsultantai tikrai viska issamiai paaiskino ir papasakojo, be to nustebino kad naujoms masinoms duoda net 12 metu kebulo garatija blink.gif net 12 metu kas tiek ilgai gali pravazineti su ta pacia masina, na manau, kad tikrai del rudijimo pasikeite poziuris be to tai pakankamai ir ekonomiskos masinos
Atsakyti
Praejo geras pusmetis jau kaip vairuoju Opel Astra. Esu labai patenkinta. Palygint nediduke, bet vistik talpi - ykisu vezimely nenuimdama jo ratu... Benzino suvalgo istiesu neperdaugiausiai. Parkuotis jokiu sunkumu. Tiesa buvau nuslydus nuo apledejusio kelio ir kazkas su tepalu bakeliu buvo... Reikejo kazkokia detale keisti. Servise vyrukai paguode, kad pvz jei tai butu atsitike su mb audine, kaina butu buvus dviguba blink.gif
Aisku nereikia lyginti su sedanais, vistik ne ta klase rolleyes.gif
Atsakyti
As irgi žiūrinėju astras 98-99m. Gal kas žinote šio modelio silpnąsias vietas, į ka labiausiai reikėtų atkreipti dėmesį ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sandle @ 2006 07 20, 23:19)
Siaip isuzu varikliukai i astras eina berods nuo 1993 m, ir skiriasi tik tuom kad yra galingesni siek tiek uz opelinius, taciau tiek tie tiek tie labai patikimi ir ekonomiski.


schmoll.gif pas mane Astroj 1992m. Isuzu tupi po kapotu.. mirksiukas.gif pas mane kieme siaip jau 4-as Opeliukas stovi wub.gif Detales nera brangios, nereikia ieskoti per labiausiai kur remontuoti ir uz remonto darbus neplesia paskutiniu kelniu. Siaip vaziuokle patvari ir nereikia uz firmini varda moketi papildomai perkant (pvz. VW), Na skardos.. bet juk ne visam gyvenimui perkamas automobilis, jei nepriziuri, tai bet kuri pradeda rudyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(voveriena @ 2006 06 21, 08:19)
masinyte nedidele, kietai vaziuoja, bet opelis- labai nebloga masinyte, tik rudyja, tad reikia priziuret. Pigi eksplotacija. Bet astros kaina bus panasi i omegos kaina ( tu paciu metu), o komfortabilumas- nesulyginamas..Tad jei esi patyrus vairuotoja, imk omega..Mano manymu astra neverta tu pinigu, kuriu uz ja prasoma- mokesi uz jos populiaruma ir tiek  mirksiukas.gif



QUOTE(Lieputė @ 2006 07 04, 13:29)
Oi negaliu, tuoj nugriusiu nuo kedes is juoko.. lotuliukas.gif lotuliukas.gif 
Nesu as eksperte kokia, bet galiu pasakyti, kad Opel Astra  thumbup.gif masiniukas...Esu su tokia vazinejus...Tokiu metu opeliai tikrai nerudyja, pakaba tikrai nekieta, bet ir neminksta, sakykim per viduriuka, pats tas.. biggrin.gif Na ir Astros kokybe atitinka sia kaina...Ko nepasakyciau apie Omega.... schmoll.gif Mano net zvilgsnis nelinksta link Omegos, o ka jau kalbet apie sirdi.. wub.gif  lotuliukas.gif Anyway, kiek zmoniu tiek nuomoniu... 4u.gif  mirksiukas.gif

Sutinku su antrąja pasisakiusia.. Nemanau, kad moterim, kad ir patyrusiom reikalingos didelės mašinos.. Mes turėjom Asrą.. Minkštutėlė.. Smagi.. Ir dabar ieškojom, bet gaila, kad jų pardavime nedaug.. Todėl tokios, koios norėjom neradom.. O rūdyja visos.. Dabar prikom Nissan Almera.. Patikėkit.. Daugiau surūdijus nei buvusi Astra.. O ir metai Astros senesni buvo.. dėl kainos tai tikrai manyčiau kainytės normalios.. tikrai nėra užlankstytos..
Atsakyti