Įkraunama...
Įkraunama...

Opel Astra

QUOTE(Tučka @ 2011 09 06, 19:09)
Sveikinu  4u.gif  thumbup.gif  Kokie metai, variklis, modelis?  bigsmile.gif

Jo matyti nicai, tik Ciliukes nebeturiu, tai atitrukau nuo jusu  smile.gif

dekui dekui biggrin.gif nera jau ji tokia naujut naujutele smile.gif -2001m,universalas,1,7-dyzeliukas,man uztenka irnesakyk.gif

kaip tai?o kas nutiko? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo urte484: 06 rugsėjo 2011 - 18:51
QUOTE(urte484 @ 2011 09 06, 19:51)
dekui dekui biggrin.gif nera jau ji tokia naujut naujutele smile.gif -2001m,universalas,1,7-dyzeliukas,man uztenka irnesakyk.gif

kaip tai?o kas nutiko? unsure.gif


50 ar 55 kw. bigsmile.gif

Atsiemė šeimininkė Čiliukę unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tučka: 06 rugsėjo 2011 - 19:44
QUOTE(Tučka @ 2011 09 06, 20:44)
50 ar 55 kw.  bigsmile.gif

Atsiemė šeimininkė Čiliukę unsure.gif

50,gal kiek ir mazoka,bet aj.... irnesakyk.gif Svarbiausia-ekonomiska,ir ko man labai reikejo-talpi bagazine didis.gif O kaip ten toliau klostysis,laikas parodys ax.gif
Atsakyti
QUOTE(urte484 @ 2011 09 06, 21:00)
50,gal kiek ir mazoka,bet aj.... irnesakyk.gif Svarbiausia-ekonomiska,ir ko man labai reikejo-talpi bagazine didis.gif O kaip ten toliau klostysis,laikas parodys ax.gif


Tai lygiai tokia pati kaip maniske (su opeliniu varikliu), o 55 kw. buna Isuzu, jie sudetingesni, o kam to reikia. Man irgi 50 kw ir 1,7 variklio per akis, va tikrai svarbu ekonomija ju thumbup.gif mirksiukas.gif

Keisiu salono filtra, tai jie buna 2 rusiu, vieni trumpesni, kiti ilgesni, tai reiks vyro prasyt, kad iskrapstytu ta sena filtra is po bardacioko ir eit su tuo senu filtru i parduotuve naujo pirkti biggrin.gif

Beje labai idomu, kokios spalvos vyrauja musu Opeliuku bigsmile.gif Maniske - juoda smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tučka: 06 rugsėjo 2011 - 20:49
QUOTE(Tučka @ 2011 09 06, 21:09)


Beje labai idomu, kokios spalvos vyrauja musu Opeliuku  bigsmile.gif  Maniske - juoda  smile.gif

mano-vadinama dolerio spalva,o pries saule,is tamsiai zalios-geltona pasidaro lotuliukas.gif

keisim ir mes visus filtrus ir t.t.Technikini praejo be menkiausiu kabliuku,viskas idealu thumbup.gif Aisku,ziuresim kaip ten toliau bus g.gif


p.s.juoda spalva-grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2011 09 06, 22:09)


Beje labai idomu, kokios spalvos vyrauja musu Opeliuku  bigsmile.gif  Maniske - juoda  smile.gif

Mano "sidabrinė" ax.gif
Atsakyti
Na senesni modeliai tikrai ne pilnai cinkuoti, o tik dugnas. Ir kai cia raso kad maza, tai prajuokino, imk universala jei vietos mazai. Salone viskas nuo komplektacijos priklauso, pas mus 2000 metu pati geriausia komplektacija, tai nepasakyciau kad salonas atrodo moraliskai pasenes. Automobili turyme jau 3 metus, technini is pirmo karto praejo pries savaite, per ta laika keitem tik tepalus ir stabdziu diskus. Musu sidabrine. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2011 09 06, 21:09)
Beje labai idomu, kokios spalvos vyrauja musu Opeliuku  bigsmile.gif  Maniske - juoda  smile.gif


Irgi juoda cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2011 09 07, 18:03)
Na senesni modeliai tikrai ne pilnai cinkuoti, o tik dugnas. Ir kai cia raso kad maza, tai prajuokino, imk universala jei vietos mazai. Salone viskas nuo komplektacijos  priklauso, pas mus 2000 metu pati geriausia komplektacija, tai nepasakyciau kad salonas atrodo moraliskai pasenes. Automobili turyme jau 3 metus, technini is pirmo karto praejo pries savaite, per ta laika keitem tik tepalus ir stabdziu diskus. Musu sidabrine.  smile.gif


O kaip jus isivaizduojate ta dugno cinkavima? g.gif Bent jau maniske, tai buvo gamykliskai padengta (dugnas) antikorozine danga, dabar neseniai padariau nauja danga, o kebulas, tai sako nuo 98 metu eina cinkuotas, bet nezinau kiek tame yra tiesos, nes Autodinoje tik nusijuoke nuo tokiu pasakymu biggrin.gif Del dydzio, tai hacbekai tikrai mazoki, del to rinkausi universala thumbup.gif Salonas taip pat man patiko, nieko imantraus, bet viskas to ko reikia, zodziu patiko vokiskas minimalizmas, kad neprikrauta bile ko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2011 09 07, 22:07)
O kaip jus isivaizduojate ta dugno cinkavima?  g.gif  Bent jau maniske, tai buvo gamykliskai padengta (dugnas) antikorozine danga, dabar neseniai padariau nauja danga, o kebulas, tai sako nuo 98 metu eina cinkuotas, bet nezinau kiek tame yra tiesos, nes Autodinoje tik nusijuoke nuo tokiu pasakymu  biggrin.gif  Del dydzio, tai hacbekai tikrai mazoki, del to rinkausi universala  thumbup.gif Salonas taip pat man patiko, nieko imantraus, bet viskas to ko reikia, zodziu patiko vokiskas minimalizmas, kad neprikrauta bile ko  biggrin.gif

Nesupratau jusu klausimo... cinkavimas kitaip galvanizavimas ir antikorozine danga kaip suprantu ne tas pats. Pas mane tikrai kebulas necinkuotas nors ir 2000 metu. Irgi universalas bet tai su darbu labiau susije, jei ne tai tai ir hecbekas tiktu. Salonas normalus, nei grozio neispasakyto nei ka bet tikrai atrodo geriau nei mano Saabo su boingo panele. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renata_Bo: 08 rugsėjo 2011 - 01:22
QUOTE(Renata_Bo @ 2011 09 08, 02:20)
Nesupratau jusu klausimo... cinkavimas kitaip galvanizavimas ir antikorozine danga kaip suprantu ne tas pats. Pas mane tikrai kebulas necinkuotas nors ir 2000 metu. Irgi universalas bet tai su darbu labiau susije, jei ne tai tai ir hecbekas tiktu. Salonas normalus, nei grozio neispasakyto nei ka bet tikrai atrodo geriau nei mano Saabo su boingo panele.  doh.gif


Norejau pasakyti, kad mano dugnas ne cinkuotas, o kaip atskirti ar kebulas cinkuotas ar ne? g.gif bigsmile.gif
Po miesta vazineti su hacbeku pats tas, bet mes kai daznokai vaziuojam i ilgesne kelione, tai be universalo niekaip, o ir grazesni man asmeniskai universalai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2011 09 08, 09:24)
Norejau pasakyti, kad mano dugnas ne cinkuotas, o kaip atskirti ar kebulas cinkuotas ar ne?  g.gif  bigsmile.gif
Po miesta vazineti su hacbeku pats tas, bet mes kai daznokai vaziuojam i ilgesne kelione, tai be universalo niekaip, o ir grazesni man asmeniskai universalai  smile.gif

Tai kad ir as nezinau kaip atskirti, reiks vyro klaust blush2.gif Man kazkada universalai labai nepatiko, katafalkoms atrode, bet kai sita nupirkom tai nuomone pasikeite.
Atsakyti