Įkraunama...
Įkraunama...

Opel Astra

Sveikos,jungiuosi prie Astra turetuju.Tureciau siandiena jau ja tureti,kai bus baigti visi formalumai.7 metus pravazinejau su opel corsa,o dabar va isigijau Astra 2008m.Baisu nusivilti unsure.gif Skaiciau,kad ju vaziuokle silpna ir greiciu deze su keistumais g.gif Ka galit jus apie tai pasakyti,vazinejancios? 4u.gif
Atsakyti
kaip sužinoti, ar oro pagalvės yra mašinoje ar ne? kai pirkau mašiną, oro pagalvių lempa prietaisų skydelyje nedegė (reiškias viskas OK), bet po kelių mėn. užsidegė. Tai nesuprantu, ar čia turginių prekeivių chaltūra išlindo, ar čia šiaip kokios bėdos. Žinoma, geriausias būdas patikrinti - stipriai bumptelėti - man nepriimtinas smile.gif Gal kas žino, matosi vizualiai jos ar ne? Beje lemputė užsidegė maždaug po to, kai nulaužiau vieną bardačioko lankstą. Gal čia susiję? Nes būtent dėl keleivio oro pagalvės man ir neaišku. Vairuotojo yra ant vairo, šonuose irgi matosi, kur turėtų būti, o štai šios kažkaip nerandu. Iš kurios vietos ji turėtų išlįsti reikalui esant? Mašina, be abejo, Astra 1998m. Su šiuo defektu technikinis brangiau kainuoja, o ir saugumas man svarbu.
Atsakyti
QUOTE(DaliaS @ 2011 08 18, 21:35)
kaip sužinoti, ar oro pagalvės yra mašinoje ar ne? kai pirkau mašiną, oro pagalvių lempa prietaisų skydelyje nedegė (reiškias viskas OK), bet po kelių mėn. užsidegė. Tai nesuprantu, ar čia turginių prekeivių chaltūra išlindo, ar čia šiaip kokios bėdos. Žinoma, geriausias būdas patikrinti - stipriai bumptelėti - man nepriimtinas smile.gif Gal kas žino, matosi vizualiai jos ar ne? Beje lemputė užsidegė maždaug po to, kai nulaužiau vieną bardačioko lankstą. Gal čia susiję? Nes būtent dėl keleivio oro pagalvės man ir neaišku. Vairuotojo yra ant vairo, šonuose irgi matosi, kur turėtų būti, o štai šios kažkaip nerandu. Iš kurios vietos ji turėtų išlįsti reikalui esant? Mašina, be abejo, Astra 1998m. Su šiuo defektu technikinis brangiau kainuoja, o ir saugumas man svarbu.

Na , nežinau kur lemputė, bet automobilyje pagalvių vietose yra užrašai Air bag rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 08 18, 22:03)
Na , nežinau kur lemputė, bet automobilyje pagalvių vietose yra užrašai Air bag rolleyes.gif


As manau, ne apie tai autore klause biggrin.gif

Gal ji nori patikrinti ar nesuvelta chaltura su tom oro pagalvem ir ar jos nebuvo issovusios ir sukistos atgal. g.gif As tai tikrai nezinau kaip patikrinti ar tos pagalves sveikos, bet jei dega lempute tai logiskai mastant kazkas su jomis yra negerai, arba del to nulauzimo, kazkas uzsitrumpino ir suveike oro pagalviu daviklis, del to ir dega lempute. Pas mane, tai ta lempute su visomis kitomis uzsidega ijungus degima, o po to visos uzgesta. smile.gif

Geriausiai butu padaryti kompiuterine diagnostika (jei imanoma) ir tada isaiskes ar metamos kur nors klaidos mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tučka: 18 rugpjūčio 2011 - 21:39
QUOTE(Tučka @ 2011 08 18, 23:38)
Pas mane, tai ta lempute su visomis kitomis uzsidega ijungus degima, o po to visos uzgesta.  smile.gif



Rytoj pažiūėsiu, kuri čia oro pagalvių lemputė smile.gif
Atsakyti
Sveikutes wink.gif ir as jungiuosi i Jusu buri wink.gif Turiu 99 m.Opel astra,dyzeliuka wink.gif
Beja,gal kas parduodat originalia automagnetola? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daivamik @ 2011 08 30, 13:14)
Sveikutes wink.gif ir as jungiuosi i Jusu buri wink.gif Turiu 99 m.Opel astra,dyzeliuka wink.gif
Beja,gal kas parduodat originalia automagnetola?  4u.gif


Koks variklis? Universalas? sveikinu 4u.gif

As vis dar dziaugiuosi savo masiniuku wub.gif Nematau jokiu trukumu joje, tik va nezinau kaip bus ziema su uzkurimu g.gif Ka tik pasidariau dugno antikorozija, nes zinant musu ziemas, tai manau pirmo butinumo dalykas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2011 08 30, 15:37)


  Ka tik pasidariau dugno antikorozija, nes zinant musu ziemas, tai manau pirmo butinumo dalykas  smile.gif


ir kiek kainuoja toks džiaugsmas?
Atsakyti
QUOTE(DaliaS @ 2011 08 30, 16:56)
ir kiek kainuoja toks džiaugsmas?


Jei daryti per firma (dinitrol) tai 550 kazkur, bet as turiu kas uz 320 padare biggrin.gif Nes firmoje sumokam PVM ir visus kitus mokescius ir tt. tai tikrai neapsimoka daryti. Beje skaiciau forumuose, kad nera skirtumo kur daryti ta antikorozini, nes rezultatas gaunasi tas pats 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2011 08 30, 16:37)


As vis dar dziaugiuosi savo masiniuku  wub.gif  Nematau jokiu trukumu joje, tik va nezinau kaip bus ziema su uzkurimu  g.gif 

Važinėjau - jokių problemų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 08 30, 21:25)
Važinėjau - jokių problemų rolleyes.gif


Cia dar nuo variklio priklauso smile.gif Koks jusu? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2011 08 30, 22:11)
Cia dar nuo variklio priklauso  smile.gif  Koks jusu?  bigsmile.gif

Kad gerai vestusi ziema-variklis ne prie ko,turi buti tvarkingos zvakes,akumuliatorius,siurblys,purkstukai-tada nebus jokiu bedu per salcius,eis kaip bitele smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Tučka @ 2011 08 30, 21:13)
Jei daryti per firma (dinitrol) tai 550 kazkur, bet as turiu kas uz 320 padare  biggrin.gif  Nes firmoje sumokam PVM ir visus kitus mokescius ir tt. tai tikrai neapsimoka daryti. Beje skaiciau forumuose, kad nera skirtumo kur daryti ta antikorozini, nes rezultatas gaunasi tas pats  4u.gif

Jei daryti tik dugno antikorozini-dabar yra pilna pirkti dinitrolio antikoroziniu medziagu,tokiu paciu kokiom ir jie dengia (graviteksas,pvz.),taigi gerai nusiplovus dugna,nudziovinus,galima ir patiems ta dziaugsma pasidaryti,kainuotu gal apie 40lt ax.gif
Atsakyti