Įkraunama...
Įkraunama...

Opel Astra

QUOTE(DaliaS @ 2010 11 02, 21:23)
finale pasakė, kad geras gedimas išlįs savaime.


Cia vienas zinovas iskele hipoteze, kad gali but parejusi viena is 4 aukstos itampos riciu , kuios randasi ant zvakiu. Atseit jam taip buvo, vazineti galima, tik auto daugiau benzo ryja...Siaip reikia keisti visa riciu komplekta.. smile.gif
Atsakyti
žvakes keičiau, ritės kartu su jom pasikeičia, ar atskirai? gal ir durnas klausimas, bet gi ne mechanikė esu smile.gif
Atsakyti
Man rods, kad nepasikeičia g.gif
Atsakyti
Sakykit, o salono oro filtras savo dangtį dangtį turi, ar ne? Ar tik ta plastmasė bendra?Pas mane nėra... g.gif
Atsakyti
Labas vakarėlis perskaiciau visa temuke apie savo išsvajota automobili Opel Astra labai noriu pati tokį automobilį pirkt tik dabar galvoju kaip man geriau pasielgus daugelis sako kad po naujų metu automobilio metai savaime skaiciuojasi kaip senesnis ir gaunasi pigiau pirkt ar cia daugiau tik kalbos biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos! Gal pasakytumėte ar Astrose (universaluose) sėdynės aukštis reguliuojai. Bijau, kad nusipirkus mšinuką teks ir pagalvėlę ant sėdynės pirkt hihihi.gif
Atsakyti
O ka daryt, jei uzsalo langu ploviklis? As mat protinguole -25 plovikli supyliau ant likusio vasarinio. Cia jau man tik pavasario laukt? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Damkė @ 2010 12 10, 21:22)
Sveikos! Gal pasakytumėte ar Astrose (universaluose) sėdynės aukštis reguliuojai. Bijau, kad nusipirkus mšinuką teks ir pagalvėlę ant sėdynės pirkt hihihi.gif





mano hečbeke tai reguliuojasi.... smile.gif

QUOTE(SuperMeska @ 2010 12 10, 21:36)
O ka daryt, jei uzsalo langu ploviklis? As mat protinguole -25 plovikli supyliau ant likusio vasarinio. Cia jau man tik pavasario laukt?  blink.gif


Pas meistrus varyk, ras kuo atitirpinti, greit sutvarkys, manau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperMeska @ 2010 12 10, 20:36)
O ka daryt, jei uzsalo langu ploviklis? As mat protinguole -25 plovikli supyliau ant likusio vasarinio. Cia jau man tik pavasario laukt?  blink.gif


Jau per velu, bet jei tik kas užšąla, aš važiuoju į Panoramą, kur palieku mašiną, pasishopinu ir po poros val viskas atitirpsta ;]
Atsakyti
QUOTE(apwaliukas @ 2010 12 28, 15:15)
Jau per velu, bet jei tik kas užšąla, aš važiuoju į Panoramą, kur palieku mašiną, pasishopinu ir po poros val viskas atitirpsta ;]


Panorama bandziau - nepadejo. Per sventes buvo atodrekis ir viskas atitirpo thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki, ieškau mašiniuko Opel Astra (hečbeko, 1999-2001 m. su automatine pavarų dėže 4/5 durų). Siūlykit į AŽ ax.gif
Atsakyti
Na, kas naujo girdeti apie opeliukus? As taip pat astra isigijau, tai kolkas tik geriausi atsiliepimai. Beje nepatarciau varyti tikrinti i Autodina pries perkant. Uz 100 lt. patikrino, ta ka galejau ir uz 30 patikrinti. Be to pirmas pasakymas meistro buvo, kad visai nepataria tokios masinos pirkti (1,7 variklis 50 kw), tai aisku mane labai ne kaip nuteike. Zodziu niekam daugiau neparekomenduosiu ten vaziuoti. doh.gif

Papasakokit kaip jums sekasi vazineti bigsmile.gif
Atsakyti