Įkraunama...
Įkraunama...

Opel Astra

QUOTE(Saulėtoji @ 2010 10 21, 21:30)
O iš kur tie riebalai? O kuo valyt?

riebalai nuo kvepavimo,ypac rukymo, dregmes ir t.t. smile.gif valyt kaip namu langus, su vaikliu spiritiniu. kazkada neturejau tai naudojau langu apiplovimo skysti:)
Atsakyti
Aišku, ačiū, ryt lėksim langų valytis biggrin.gif
Atsakyti
Nusivaliau langus, išmečiau lauk filtrą. Ryt važiuosiu, žiūrėsiu, ar nerasos....filtrą nusipirksiu vėliau... biggrin.gif

Man tik be galo keista, kad jokia kita mašina man tokių problemų nekėlė... g.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulėtoji: 24 spalio 2010 - 20:17
QUOTE(Saulėtoji @ 2010 10 24, 22:15)
Nusivaliau langus, išmečiau lauk filtrą. Ryt važiuosiu, žiūrėsiu, ar nerasos....filtrą nusipirksiu vėliau... biggrin.gif

Man tik be galo  keista, kad jokia kita mašina man tokių problemų nekėlė... g.gif  g.gif

Ir man taip buvo doh.gif , rytoj problemos turėtų nebūti, tik vėliau nusipirk filtrą mirksiukas.gif
Tikrai keista, kiek esu turėjusi automobilių niekada nereikėjo keisti salono filtrą schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 10 24, 21:58)
Ir man taip buvo doh.gif , rytoj problemos turėtų nebūti, tik vėliau nusipirk filtrą mirksiukas.gif
Tikrai keista, kiek esu turėjusi automobilių niekada nereikėjo keisti salono filtrą  schmoll.gif

Senesniuose automobiliuose isvis nebudavo salono oro filtro. Tai ir keisti nereikedavo smile.gif . Dabartiniai praktiskai visi turi. Salono filtra deretu keisti kas antra tepalu keitima arba kas dveji metai. Nors retas tautietis tai daro laiku, vazineja, kol visai blogai pasidaro. Arba prisisaukia didesne problema. Yra automobiliu, kuriuose salono oro filtro nekeitimas gali sukelti pakankamai rimta gedima. Pvz Renault Laguna - uzsikises salono filtras neleidzia teketi oro srautui pro salono sildymo varikliuka, ko pasekoje jis sudega. O dar visai neseniai Lagunai su klimato kontrole naujas s. varikliukas kainavo ~1500 pinigu!

Atsakyti
Tai va- nieko,gero verysad.gif rasoja , kaip išprotėjęs užpakalinis stiklas, nieko nematau, apisukt net begalėjau, bijojau įkalt kur nors....priekinį nupučia, o galinių- ne.

Ne tame filtre, , reiškias bėda..... o koks mygtukas reiškia tą išorinę, ar vidinę cirkuliaciją?
Yra piktograma tokia - mašina, o o ja - brūkšniukas- tai šitas gal čia? Pas mane jis neįjungtas.
Nežinaui, ką bedaryt...turėjau seną renault 19- jokių rasojimų nė žiemą, nė vasarą nebuvo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėtoji @ 2010 10 25, 16:16)
Tai va- nieko,gero verysad.gif  rasoja , kaip išprotėjęs užpakalinis stiklas, nieko nematau, apisukt net begalėjau, bijojau įkalt kur nors....priekinį nupučia, o galinių- ne.



o galinio lango šildymo nėra? mygtukas panašus į orkaitėje kepančios vištos vaizdelį smile.gif bet jau pas mano mašinoj.
Aš tai turiu kitą bėdą - valytuvai durniuoja: kai įjungi esant nedideliam lietui (toks vienam ciklui pirmyn ir atgal judesys), tai padaro judesį "pirmyn" (ar aukštyn), o į pradinę poziciją grįžta tik po kurio laiko. tai taip ir varinėju su "ragais". Pradžioj bandėm su tepalu patepti ties tvirtinimo-sukiojimo mechanizmu, bet nepadėjo. Bandėm palaisvinti, bet irgi nieko gero. tai nežinau, kas čia jiems pasidarė.
Atsakyti
Mano auto jau pas meistrus- pečiukas buvo kiauras , mini skylutė , garavo po biškį antifrizas salonan, todėl ir traukė langus...virš 200 Lt kito naudoto pečiuko dėjimas ir darbas...čia garaže...
Vat taip... biggrin.gif
O galinis valytuvas mano irgi nedirba, tai ir tą keisiu...vos gavau padėvėtą mechanizma, atseit, deficitas, , irgi vrš 200 su darbu doh.gif
Atsakyti
Neberasoja langai.
O kas pasakys, ką reiškia, kai nuolatos dega geltonas ženkliukas, vadinamas "Variklio elektronika"?
Atsakyti
čia tas motorelektronik (kažkiokioj detalėj žaibas nupieštas)? mano mašinoj jis dega jau du metai, niekas nieko nerado, finale pasakė, kad geras gedimas išlįs savaime. Būtų gerai, kad tai nebūtų virdurnaktį gūdžiame miške ir dar išsikrovus mobilkai smile.gif
Atsakyti
Jo, tas pats..2 metai??? lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif geras, tai pas mane gal irgi neras....nuraminai, ačiū wub.gif
Atsakyti
Jusu problemeles palyginus menkniekis. Mano astriukei varikli teko remontuot. Kiek kainavo geriau ne nesakysiu doh.gif
Atsakyti