Įkraunama...
Įkraunama...

Opel Astra

Gal ir "blondiniškai" paklausiu blush2.gif , bet kodėl šio automobilio taip rasoja langai? g.gif Nuvažiuoju kokius 10 km ir prasideda doh.gif Įjungiu ventiliatorių, kad pūstų šaltą ar šiltą orą, bet vis tiek tas pats blink.gif , padeda tik pravertas langas (bet juk ne vasara). Kai važinėjau kitų markių automobiliais taip nebūdavo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 10 07, 08:46)
Gal ir "blondiniškai" paklausiu blush2.gif , bet kodėl šio automobilio taip rasoja langai? g.gif Nuvažiuoju kokius 10 km ir prasideda doh.gif Įjungiu ventiliatorių, kad pūstų šaltą ar šiltą orą, bet vis tiek tas pats blink.gif , padeda tik pravertas langas (bet juk ne vasara). Kai važinėjau kitų markių automobiliais taip nebūdavo  unsure.gif


Ne iš vieno tą patį esu girdėjusi g.gif
Viena laimė, kad naujesni opeliai tokios problemos tikrai neturi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 10 07, 11:49)
Ne iš vieno tą patį esu girdėjusi  g.gif

O siaube doh.gif , tai čia tikrai rimta problema g.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 10 07, 11:26)
O siaube doh.gif , tai čia tikrai rimta problema g.gif


Na man tokiu nesklandumu nekyla (99m astriuke)
Jeigu is tikruju pucia ora i langus, tai neturi rasoti. Kazkas cia ne taip smile.gif
Atsakyti
maniškė (98m.) irgi parasoja, bet tik jeigu važiuoja daugiau žmonių. Aš langus iš vidaus su skysčiu nuo rasojimo nuvalau, truputį padeda.
Atsakyti
QUOTE(SuperMeska @ 2010 10 07, 14:53)
Na man tokiu nesklandumu nekyla (99m astriuke)
Jeigu is tikruju pucia ora i langus, tai neturi rasoti. Kazkas cia ne taip  smile.gif

Mano taip pat 99 rolleyes.gif , pučia orą, bet kažkodėl rytais rasoja g.gif
Papildyta:
QUOTE(DaliaS @ 2010 10 07, 15:41)
maniškė (98m.) irgi parasoja, bet tik jeigu važiuoja daugiau žmonių. Aš langus iš vidaus su skysčiu nuo rasojimo nuvalau, truputį padeda.

Koks tai skystis? ax.gif
Atsakyti
nuo rasojimo dabar naudoju Sonax, vokiečių gamyba. Kur pirkau, jau nebepamenu.
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 10 07, 08:46)
Gal ir "blondiniškai" paklausiu blush2.gif , bet kodėl šio automobilio taip rasoja langai? g.gif Nuvažiuoju kokius 10 km ir prasideda doh.gif Įjungiu ventiliatorių, kad pūstų šaltą ar šiltą orą, bet vis tiek tas pats blink.gif , padeda tik pravertas langas (bet juk ne vasara). Kai važinėjau kitų markių automobiliais taip nebūdavo  unsure.gif

Pasikeiskite salono oro filtra ir problemos neliks.
Atsakyti
Tikra tiesa - "kaltas" buvo oro filtras doh.gif Dėkoju už patarimus 4u.gif
Atsakyti
Ir man tas pats.. doh.gif tai reikes man irgi filtrą pirkti...kiek anas kainuoja? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėtoji @ 2010 10 21, 21:04)
Ir man tas pats.. doh.gif tai reikes man irgi filtrą pirkti...kiek anas kainuoja? bigsmile.gif

is ptradziu langus galima pabandyt nuvalyt is vidaus, nes buna apsiriebalave ir rasoja smile.gif
Atsakyti
O iš kur tie riebalai? O kuo valyt?
Atsakyti