Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Kaune

QUOTE(Melajja @ 2017 03 17, 15:37)
4 val net? blink.gif  Būtu įdomu pažiūrėti foto prieš, foto kokią rodėt, ir foto po. Bet gal jūsų spalva buvo labai tamsi, o prašėt šokolado, tai neina kitaip išgaut gražios šviesesnės spalvos prieš tai nenuėmus spalvos.
Aš taip pat po 2 apsilankymu pastebėjau, kad plaukų tai ji visai nesaugo, bet kam norisi kardinalių pokyčių tai jie garantuoti.


Taip, net 4 val... dirba labai letai.
Mano spalva buvo gan sviesiai ruda, bet isejau dar sviesesne tik i geltonuma. Tikrai bandysiu idet nuotrauka, bet kita diena.
Pakartojau, kad labai saugau ir visa ziema gaivinau plaukus, tad sviesinti nenoriu, atsake, kad tikrai nepakenks ir nuejo maisyt dazu...nutepe visa galva.
O tos jos znyples...gailiuosi, kad leidau pratiesinti...

Pazadu idet foto!
Atsakyti
QUOTE(ChikiPau @ 2017 03 17, 19:36)
Taip, net 4 val... dirba labai letai.
Mano spalva buvo gan sviesiai ruda, bet isejau dar sviesesne tik i geltonuma. Tikrai bandysiu idet nuotrauka, bet kita diena.
Pakartojau, kad labai saugau ir visa ziema gaivinau plaukus, tad sviesinti nenoriu, atsake, kad tikrai nepakenks ir nuejo maisyt dazu...nutepe visa galva.
O tos jos znyples...gailiuosi, kad leidau pratiesinti...

Pazadu idet foto!


Nemoku ikelt nuotrauku verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ChikiPau @ 2017 03 20, 19:38)
Nemoku ikelt nuotrauku verysad.gif

Eikite i part.lt
Talpinti paveiksleli-renkates nuotrauka-talpinti-ir kopijuojate (pasizymekite) visa nuoroda paveikslelis forumui copy, o forume paste smile.gif
Atsakyti
Sitoj nuotraukoj mano prasyta ir tiketasi spalva, kuomet kirpeja Damute ivertino, kad labai grazu - darom.

vartotojo įkelta nuotrauka]Part.lt[/URL]


Stai cia kokia spalva as isejau... tai kaip diena ir naktis nuo mano noretos spalvos ir nusviesinti visi plaukai blink.gif Gaila, kad neturiu nuotraukos pries, bet mano spalva buvo gerokai tamsesne nei nudazyta dabar, bet sviesesne truputi nei noreta spalva.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ChikiPau: 21 kovo 2017 - 14:06
[quote=ChikiPau,2017 03 21, 16:05]
Sitoj nuotraukoj mano prasyta ir tiketasi spalva, kuomet kirpeja Damute ivertino, kad labai grazu - darom.

unsure.gif Na tikrai kaip diena ir naktis, nuo to ko norėta ir kas gavosi, dabar suprantama dėl ko piktinatės, plaukai pašviesinti tikrai nemažai ir kadangi šviesino ant tamsių lenda tas ryžumas, kuris paskutinėj foto tikrai nekaip atrodo.
Atsakyti
Eina sau unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Melajja @ 2017 03 17, 15:37)
Aš taip pat po 2 apsilankymu pastebėjau, kad plaukų tai ji visai nesaugo, bet kam norisi kardinalių pokyčių tai jie garantuoti.

Kuo pasireiškė plaukų nesaugojimas? ax.gif

Aš kartą pas Damutę buvau, nenusivyliau, bet paskaičiusi komentarus kažkaio galvoju gal pavasariniui atsinaujinimui kažko kito pasiieškoti unsure.gif
Atsakyti
[quote=Melajja,2017 03 21, 14:25]
[quote=ChikiPau,2017 03 21, 16:05]
Sitoj nuotraukoj mano prasyta ir tiketasi spalva, kuomet kirpeja Damute ivertino, kad labai grazu - darom.

unsure.gif Na tikrai kaip diena ir naktis, nuo to ko norėta ir kas gavosi, dabar suprantama dėl ko piktinatės, plaukai pašviesinti tikrai nemažai ir kadangi šviesino ant tamsių lenda tas ryžumas, kuris paskutinėj foto tikrai nekaip atrodo.
[/quote]

Labai nusivylusi jauciuosi, nes iskeiciau savo kirpeja, norejau pavasariniu pokyciu ir matot kaip gavosi... Noreciau eit persidazyt, bet tikriausiai geriau siek tiek luktelti ir leisti plaukui pailseti.
Be to pakirpti galai rieciasi i visas puses kaip nori, ko niekada nebudavo su pries tai buvusiu kirpeju.
Atsakyti
Gal kas gali rekomenduot, kas gerai kerpa karštom žirklėm, kruopščiai kiekvieną sruogą, nes mano plaukai per visą ilgį žiauriai išsišakojo.

Dėl Damutės teko ir man apsilankyti. Išėjau tokia, kokia atėjau, tik -70 eur. Plaukų kirpimo stiliaus išvis nesupratau- ištiesintus plaukus tiesiog tiesiai nukirpo, neskirstė jokiom sruogom, na gal čia koks naujas būdaspagalvojau 🤣
Atsakyti
QUOTE(ievuzas @ 2017 04 20, 16:21)
Dėl Damutės teko ir man apsilankyti. Išėjau tokia, kokia atėjau, tik -70 eur. Plaukų kirpimo stiliaus išvis nesupratau- ištiesintus plaukus tiesiog tiesiai nukirpo, neskirstė jokiom sruogom, na gal čia koks naujas būdaspagalvojau 🤣


Aš taip pat šito kirpimo likau nesupratus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ievuzas @ 2017 04 20, 14:21)
Gal kas gali rekomenduot, kas gerai kerpa karštom žirklėm, kruopščiai kiekvieną sruogą, nes mano plaukai per visą ilgį žiauriai išsišakojo.



Aš taip pat prisijungiu prie šio klausimo. 4u.gif Karštų žirklių temoje klausiau bet tyla.
Atsakyti
Pasidalinsiu ir aš bigsmile.gif pagaliau atradau, kaip išgauti ryškią vario spalvą plaukams, o kad ir plaukas atrodytų žvilgantis ir pamaitintas. Nerealiai patinka wub.gif ir niekad negalvojau, kad tą galima padaryti su natūraliai dažais. Mane dažė žolelėmis Naturalmente

Pasirodo, kas ilgai ieško, tas randa bigsmile.gif
Atsakyti
As nesuprantu.. nu neiseina isgaut spalvos , kokios noriu.. as noriu ash brown.. i pilkuma, kad butu sviesiai, naturaliai ruda.. gaunas arba su ryzu atspalviu arba per tamsiai.. daze su ivairiais dazais ir su visais tas pats.. sako, kad ne ant sviesiu plauku tas ash nesigauna.. verysad.gif ir nejau norint nusviesint tamsius reik butinai nuimdinet spalva..? Negalima palaipsniui to padaryt kazkiap..? verysad.gif Gal galit parekomenduot kirpeja, kuri gerai dirbtu su tamsiais plaukais ir moketu graziai pasviesint labai nekenkiant.. aisku butu gerai kaina nekosmine unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amberr.: 09 rugpjūčio 2017 - 08:17