Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių 216 tema

QUOTE(Akike @ 2014 03 15, 14:22)
Dazniausiai grazina per paypala. Tai jei turit paypala,  nurodykit tik el.pasto adresa, kuriuo jungiates prie paypalo.
Jei neturit paypalao, tai tada rasykit kinieciui, kad neturit paypalo, ir kad pinigus grazinintu per aliexpress.



QUOTE(ToBeOrange @ 2014 03 15, 16:46)
tegul grąžina per ali, kaip ir paėmė mirksiukas.gif


Ačiū, bet įdomu ar jis gali grąžinti per ali, jeigu prekė kabo kaip išsiųsta? Dundukas kažkoks, pažymėjo, kad išsiuntė ir tik po mėnesio prisipažino, kad neišsiuntė ir tos prekės net neturi, kad gslėtų išsiųsti.
Aš tai PayPal turiu, bet kas jeigu jis sakys, kad neturi?
Atsakyti
Sveikos, merginos gal galit parekomenduoti ka nors vyrui nuo plikimo, ar kad sustiprintu plaukus?
Dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Danni @ 2014 03 15, 19:56)
Ačiū, bet įdomu ar jis gali grąžinti per ali, jeigu prekė kabo kaip išsiųsta? Dundukas kažkoks, pažymėjo, kad išsiuntė ir tik po mėnesio prisipažino, kad neišsiuntė ir tos prekės net neturi, kad gslėtų išsiųsti.
Aš tai PayPal turiu, bet kas jeigu jis sakys, kad neturi?


tai kelkit disputa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Danni @ 2014 03 15, 20:56)
Ačiū, bet įdomu ar jis gali grąžinti per ali, jeigu prekė kabo kaip išsiųsta? Dundukas kažkoks, pažymėjo, kad išsiuntė ir tik po mėnesio prisipažino, kad neišsiuntė ir tos prekės net neturi, kad gslėtų išsiųsti.
Aš tai PayPal turiu, bet kas jeigu jis sakys, kad neturi?

beveik visi turi, bet jums nenaudinga per paypal susigrazinti smile.gif paypal nuskaiciuoja mokesti, pinigai kabo balanse smile.gif geriau per disputa, jei nera trackingo, tikrai sutiks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(xvoveriux @ 2014 03 15, 20:50)
Gal kas ruošiasi Panevėžyje BOOTS ir TESCO apsiprikti?  Norėčiau prisijungti  4u.gif



Prie TESCO ir aš priijungčiau su keliais rūbukais : ax.gif ax.gif
Atsakyti
Gal butu norinciu prisijungti prie sios parduotuves. Noreciau surinkti uz 50 svaru, kad butu nemokamas siuntimas i UK. Pirkciau UK adresu, siusciau i LT per Tuki.  1 kg- 1,5 svaro. Vilnius, geriausiai butu SEB bankas. Noreciau jau siandien vakare pirkti
http://www.yellowmoon.org.uk



Jau esame dviese 4u.gif Nedaug truksta iki free shipo i UK
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rufalija: 15 kovo 2014 - 21:03
Sveikos, gal yra norinciu prisijungti prie mytoys.de ? Kaunas
Atsakyti
QUOTE(Danni @ 2014 03 15, 19:56)
Ačiū, bet įdomu ar jis gali grąžinti per ali, jeigu prekė kabo kaip išsiųsta? Dundukas kažkoks, pažymėjo, kad išsiuntė ir tik po mėnesio prisipažino, kad neišsiuntė ir tos prekės net neturi, kad gslėtų išsiųsti.
Aš tai PayPal turiu, bet kas jeigu jis sakys, kad neturi?

kelkite disputą. jokie jie dundukai, tik apsimeta:) turite susirašinėjimą, kur jis prisipažįsta, darykite printscreen'ą, siųskite, rašykite. greitai suras galimybę grąžinti be jokių paypalų. sėkmės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2014 03 15, 21:33)
beveik visi turi, bet jums nenaudinga per paypal susigrazinti smile.gif paypal nuskaiciuoja mokesti, pinigai kabo balanse smile.gif geriau per disputa, jei nera trackingo, tikrai sutiks smile.gif


Jau parašiau jam, kad gali į PayPal pervesti ir nurodžiau email doh.gif Dar žiūrėsiu ką atrašys. Nu jei ką žinosiu kitą kartą, nenorėjau kelti disputo, nes dar nesu jų iškėlusi tai nežinau visos tvarkos ir galvojau gal čia pardavėjui labai blogai ir jis bando gražiuoju susitart, labai atsiprašinėjo, o aš kai tokia gerietė tai nenoriu jam prikiaulint, kažkaip po to blogai jaučiuosi, kai žinau, jog dėl manęs kažkas bėdų turi blush2.gif
O dar gal patarsit dėl vienos prekės iš ali, ką man daryti? Užsisakiau ir man parašė, kad prekė bus išsiųsta 2 mėn. laikotarpyje. Iš tų dviejų mėnesių liko tik 3 dienos, o prekė dar neišsiųsta, ir šiaip jos jau prekyboje nėra, tai įtariu, kad nieko negausiu. Parašiau pardavėjui laišką ar turi ir ar ruošiasi išsiųsti, bet pakolkas jokio atsakymo negavau. Ką man dabar geriau daryti: ar paspausti cancel order ar laukti tas tris dienas ir žiūrėti, ką man ali pasiūlys? Jei paspausiu cancel order tai man tiesiog ali grąžins pinigus ir viskas?
Atsakyti
QUOTE(Danni @ 2014 03 16, 00:35)
Ką man dabar geriau daryti: ar paspausti cancel order ar laukti tas tris dienas ir žiūrėti, ką man ali pasiūlys? Jei paspausiu cancel order tai man tiesiog ali grąžins pinigus ir viskas?

jeigu paspausite cancel, nieko negausite smile.gif jei palauksite tas dienas ir pardavejas neissius, jus automatiskai atgausite pinigus po keliu dienu smile.gif
jei paspausite cancel, pardavejas tures patvirtinti atsaukima, o tai vel ta pati istorija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2014 03 15, 09:56)
Tai viskas suprantama, kad ne parduotuves kalte, bet jau laukiam nuo vasario 9, parase kad iki kovo 19d, tai gerai, galima dar palaukti, jei bus ovz balandzio 1 d, bet kad nebutu taip, kad balandzio 1 d, parasys laukti dar iki 14 d ir t.t. doh.gif
Mes laukiam braskiniu, ne baby

Kas jungesi prie braskiniu mirksiukas.gif is healthy peach parasiau kad ilgiausiai lauksiu iki kovo 25 it jei netures, iki nustatytos dienos, kad grazintu. Issiunciau laiska vakar vakare, tai pranesiu ka atsakys. Palaukiam kantriai mergaites dar 10 dienu ir pranesiu kas ir kaip mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(laurita99as @ 2014 03 14, 21:33)
sakes, jei vel nukele doh.gif  rasiau jai, kad geriau tegu anuliuoja uzsakyma, butume Boots nusipirke, panasi kaina butu gavesi, kai nuolaida buvo, o dabar nesamone vel kokia, neaisku kiek laiko laukti doh.gif

Na zinokite vieni sake anuoliuoti, kiti-ne. Visiems niekada neitiksi doh.gif , kaip jau egliene minejo-mano kompiuteris suluzo vaiko pagalba ir net neprisijungiau- jusu pinigu tikrai nepasisavinsiu: ne toks zmogus esu... Kam reikia tikslios datos-po 10 dienu arba gausime pinigus, arba issius prekes 4u.gif Atideliojimai ne nuo manes priklause...kiek zinau, ne man vienai atideliojo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darlia25: 16 kovo 2014 - 08:22
QUOTE(EirJ @ 2014 03 15, 09:18)
renku tesco. užsakymą darysiu rytoj antroje dienos pusėje, siųsiu tiesiai į LT, naudosiu koduką (tikiuosi suveiks  biggrin.gif), kad nekainuotų pristatymas. tvarkingus krepšelius su dydžiais  prašau siųsti julijagel@gmail.com. Klaipeda. jei labai reikės, galėsiu persiųsti.


dar renku. galit siųsti iki 17val.
Atsakyti