Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių 216 tema

QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 03 15, 14:41)
bet yra 10proc nuolaida smile.gif

reikia uz 65sv pirkti, bet ryt kazkada baigsis galiojimas.



reiks paieskot g.gif
Atsakyti
QUOTE(Danni @ 2014 03 15, 13:06)
Man vienas kinietis nori grąžinti pinigus už neišsiųstą prekę iš Aliexpress. Gal pasakysit kokius duomenis turiu jam nurodyti? Naudojuosi Visa Virtuon, tai ką man jam duoti, banko sąskaitą ir vardę pavardę?

tegul grąžina per ali, kaip ir paėmė mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, gal kas rinksit uzsakyma is SD Vilniuje. Noreciau prisijungti su viena prekyte 4u.gif
Atsakyti
Uzsakinesiu is SD,galiu priimti i kompanija su mazais krepsiukais merginas kelias pasidalinti siuntimui 4u.gif loreta.nesvarbu@gmail.com 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2014 03 15, 13:09)
O jus aplamai su ja esat uzsienio parduotuvese kur nors atsiskaiciusi?
Paprasta debetine tikrai netinka

Turejau omeny swed mastercard debetine internetiniams apsipirkimams. Visur praeina, o matalan nepatiko kazkas, kazkas rase kad praejo, tik neatsimenu su kokia kortele ir banku biggrin.gif

Dabar kas liecia Eye Q baby zuvu tauku, kas jungesi, atsiunte e-maila 12 d.:

Thank you for your patience. We understand that stock is now in transit. We will shortly be processing your order

Bet siaip maloni ten moteriske dirba, pati uzcancel'ino mano uzsakyma ir pasiule grazinti pinigus dar vasario pradzioj, bet rasiau kad palauksiu, ka jau cia padarysi jei ne sezonas, uztat turbut gausim svieziu siu metu tauku cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulutecool: 15 kovo 2014 - 17:03
kazkuri metet sita nuoroda http://www.woownow.com/ gal ir uzsakinesit is cia bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulutecool @ 2014 03 15, 16:59)
Turejau omeny swed mastercard debetine internetiniams apsipirkimams. Visur praeina, o matalan nepatiko kazkas, kazkas rase kad praejo, tik neatsimenu su kokia kortele ir banku  biggrin.gif

Dabar kas liecia Eye Q baby zuvu tauku, kas jungesi, atsiunte e-maila 12 d.:

Thank you for your patience. We understand that stock is now in transit. We will shortly be processing your order

Bet siaip maloni ten moteriske dirba, pati uzcancel'ino mano uzsakyma ir pasiule grazinti pinigus dar vasario pradzioj, bet rasiau kad palauksiu, ka jau cia padarysi jei  ne sezonas, uztat turbut gausim svieziu  siu metu tauku  cool.gif


na as tai kitokios nuomones apie ta lisa :DDD
kas savaite zadejo issiusti, kai paklausiau kodel klientus apgaudineja rasydami in stock, o nieko neturedami, is karto accounta uzdare ir atsauke uzsakymus :DDD
vietoj to kad atsiprasytu ar pan.
na bet aisku pareikalavau kompensacijos uz tai, tai pervede papildomai 10 svaru :DDD
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2014 03 15, 14:58)
reiks paieskot g.gif

MVCUK65 boots 10proc nuolaida viskam
Atsakyti
QUOTE(a_g_n_u_t_e @ 2014 03 15, 18:11)
...
na bet aisku pareikalavau kompensacijos uz tai, tai pervede papildomai 10 svaru :DDD

As ir sakau kad visai nieko ta Lisa, supratinga, maloni moteriske lotuliukas.gif
Atsakyti
marks and spenser billing adresa palikti tukio? g.gif lyg neleidzia pasirinkti LT g.gif
Atsakyti
tinka ir swed bankas smile.gif

QUOTE(murashke @ 2014 03 15, 14:55)
jaučiu, kad reikia kažką pirkti iš Marks & Spencer išpardavimo smile.gif

nemokamas uk siuntimas nuo 150 svarų smile.gif gal kas norite prisijungti? seb bankas.

http://www.marksandspencer.com  4u.gif

el. p. mano nikas gmail.com

Atsakyti
Gal kas ruošiasi Panevėžyje BOOTS ir TESCO apsiprikti? Norėčiau prisijungti 4u.gif
Atsakyti