Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių 216 tema

QUOTE(elzeda @ 2014 03 15, 10:18)
Labas, merginos  4u.gif Keletą kartų jungiausi prie Jūsų užsakymų, dėkui labai  4u.gif Dabar jau įsidrąsinau ir noriu pabandyti pati pirkti. Pirmiausia noriu išsiimti tinkamą kortelę. Swede man siūlo debetinę "Mastercard", pasak jų galėsiu ja atsiskaitinėti visur. Gal galėtumėt turinčios pakomentuoti ar tikrai? Ar galima ja atsiskaitinėti populiariausiose parduotuvėse-SD, Tesco, Asda, Aliexpress ir kt. Arba gal žinot, kur galėčiau apie tai pasiskaityti. O gal geriau imti DNB banko kortelę? Kokią rekomenduotumėt? Dėkoju, kas nepasivargins atsakyti  4u.gif

Aš turiu swedo Mastercard kortelę. Irgi visur tinka. Kol kas problemų nebuvo. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Austutesmama @ 2014 03 14, 08:44)
Pirksiu is matalan.co.uk
Gal kas noretumet prisijungt kad uk nemokamas siuntimas gautusi. I Lietuva per tuki siusiu


O Jus su kokia kortele perkat? Bandziau pries menesi atsiskaityt swed debetine, bet po keliu dienu gavau e-maila, kad jiems netinka mano kortele schmoll.gif tik pinigus pakabino. Idomu, ar cia nuo banko priklauso... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2014 03 15, 09:13)
Mes baby laukiam, irgi kantrybės trūksta, bet ką darysi?!  biggrin.gif Jeigu iki kovo 23 neišsiųs tikrai prašysiu pinigų grąžinimo, nes bus jau 43d. nuo užsakymo  4u.gif


Nepraleiskit 45 d termino
Jei gerai suprantu jums kovo 25 bus 45 d
Jei ta diena neturesite, reikia butinai kelt byla


Boots irgi ne visada buna norimas kiekis
Uzsakau, kiek yra, paskui po keliu dienu vel atsiranda mirksiukas.gif
O skystu reikia gaudyt
va situ
Uzsakinejant radau, kad yra, tai prigriebiau
Dabar vienas leliukas gales gerti:)

Ryt vel uzsakinesiu
http://www.boots.com/
Tik jau 15 % nebera, kur nesenai buvo, bet vistiek kaina nuo lietuviskos skiriasi mirksiukas.gif
Jei bus norinciu krepselius i lina0612@gmail.com
Tik KAUNAS (nesiunciu)
UK pristatymas nemokamas
UK-LT-1.5 sv-1 kg
Atsakyti
Man vienas kinietis nori grąžinti pinigus už neišsiųstą prekę iš Aliexpress. Gal pasakysit kokius duomenis turiu jam nurodyti? Naudojuosi Visa Virtuon, tai ką man jam duoti, banko sąskaitą ir vardę pavardę?
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2014 03 15, 14:04)
Nepraleiskit 45 d termino
Jei gerai suprantu jums kovo 25 bus 45 d
Jei ta diena neturesite, reikia butinai kelt byla


Ačiū, šitą žinau 4u.gif Manau, kad bylą bet kokiu atveju teks kelt, nes net jeigu ir išsiųs abejoju, kad spėtų ateiti.
Atsakyti
QUOTE(saulutecool @ 2014 03 15, 12:30)
O Jus su kokia kortele perkat? Bandziau pries menesi atsiskaityt swed debetine, bet po keliu dienu gavau e-maila, kad jiems netinka mano kortele  schmoll.gif  tik pinigus pakabino. Idomu, ar cia nuo banko priklauso...  g.gif



O jus aplamai su ja esat uzsienio parduotuvese kur nors atsiskaiciusi?
Paprasta debetine tikrai netinka
Atsakyti
QUOTE(Danni @ 2014 03 15, 13:06)
Man vienas kinietis nori grąžinti pinigus už neišsiųstą prekę iš Aliexpress. Gal pasakysit kokius duomenis turiu jam nurodyti? Naudojuosi Visa Virtuon, tai ką man jam duoti, banko sąskaitą ir vardę pavardę?

Dazniausiai grazina per paypala. Tai jei turit paypala, nurodykit tik el.pasto adresa, kuriuo jungiates prie paypalo.
Jei neturit paypalao, tai tada rasykit kinieciui, kad neturit paypalo, ir kad pinigus grazinintu per aliexpress.
Atsakyti
neuzilgo perku mytoes.de
norincios gali prisijungti smile.gif
Atsakyti
jaučiu, kad reikia kažką pirkti iš Marks & Spencer išpardavimo smile.gif

nemokamas uk siuntimas nuo 150 svarų smile.gif gal kas norite prisijungti? seb bankas.

http://www.marksandspencer.com 4u.gif

el. p. mano nikas gmail.com
Atsakyti
labas merginos
uzsakinesiu is http://www.sonnen-apotheke-online-shop.de/
dr.hauschka,lavera,avene,vichy,adrema,siuslerio druskos ir kt pigiau
siuntimas i LT bus nemokamas
vilnius,galeciau persiusti
i az
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2014 03 15, 13:04)

Ryt vel uzsakinesiu
http://www.boots.com/
Tik jau 15 % nebera, kur nesenai buvo, bet vistiek kaina nuo lietuviskos skiriasi mirksiukas.gif
Jei bus norinciu krepselius i lina0612@gmail.com
Tik KAUNAS (nesiunciu)
UK pristatymas nemokamas
UK-LT-1.5 sv-1 kg

bet yra 10proc nuolaida smile.gif

reikia uz 65sv pirkti, bet ryt kazkada baigsis galiojimas.
Atsakyti
QUOTE(anna86 @ 2014 03 15, 11:47)
Laba. Turiu DnB master card internetiniams apsipirkimams. Turiu pusantru metu. Nesiskunzdiu. Pirkau aliexpress, hm, asda maista, tbs, ebay, crocs, visuose javariuose... problemu iki sios dienos neturejau (tikiuosi, po pasigyrimo, nepabirs problemos) biggrin.gif
Palygint neturiu su kuo.



QUOTE(deltadu @ 2014 03 15, 14:25)
Aš turiu swedo Mastercard kortelę. Irgi visur tinka. Kol kas problemų nebuvo. 4u.gif


Labai dėkoju už atsakymus 4u.gif
Atsakyti