Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių 216 tema

tai su verteju ir dariau, kai noriu paypal sumoketi, is karto permeta atgal i ju psl. ir nors pasiusk, niekas nejuda is vietos doh.gif


QUOTE(MonCheri @ 2014 03 24, 19:39)
as irgi vokeciu nei bum bum.bet juk sistema ta pati krepselis suma apmoket t.t. verskit pazodziui su google verteju.

Atsakyti
QUOTE(linaj @ 2014 03 24, 20:21)
tai su verteju ir dariau, kai noriu paypal sumoketi, is karto permeta atgal i ju psl. ir nors pasiusk, niekas nejuda is vietos doh.gif

o pazymejote, kad su taisyklem sutinkate? g.gif
Atsakyti
QUOTE(valyte_7 @ 2014 03 24, 19:12)
Niu kodel gi ne viena biggrin.gif .Laureta kaip tik shian renka ir siaip pastoviai perka, koki karteli i savaite, buna ir dazniau ax.gif

Neperka vien kelnaičių - būtina imti ir viršutinę dalį 4u.gif
Atsakyti
Rytoj, iskart po papildymo, uzsakinesiu is http://www.everythin...ivals-c-40.html. Gal butu norinciu jungtis? Rinksiu, kad preke 26-27Lt gautusi. Vilnius arba galiu persiusti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(debesiuke:) @ 2014 03 24, 05:11)
Ar kas nors važinėja tokiu?  user posted image
Reik man 1,5m. panelei transporto priemonės į lauką. Galvoju ar verta tokį, tikiu kad yra išbandžiusių? biggrin.gif


Mums tai buvo dalykas Nr1 iki isigijant paspirtukus. Pirkau vyresneliui, po jo atitieko mazeliul. Jokiu sulauzymu, patvarus, jau laiko 2,5 metu. Vezdavomes i keliones poilsines - sulankstai ir isimeti i bagazine thumbup.gif
Atsakyti
Merginos, o kur gauti koduka pirmam apsipirkimui Mytoys.de? 4u.gif
Atsakyti
[quote=roka,2014 03 24, 17:04]
Na neblogai, neblogai, visai patiko prekytės iš SD. Vyro dviratininko tymputės ir visa kita apranga be priekaištų. Tad reikia kai ko dar biggrin.gif


Parodykit kokias pirkote 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Evukas5 @ 2014 03 24, 18:34)
gal kuri pirkot tokius sniego batus? http://www.sportsdir...olcode=14301803  man reikia 44 doh.gif


Karrimor firmos tokius zieminius esam pirke pries pora metu, tai po pirmo sezono mums sutruko guma is virsaus ir leidzia vandeni dabar doh.gif daugiau sios firmos nerizikuosim pirkti, ieskom dabar columbia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lola.lola @ 2014 03 24, 21:12)
Mums tai buvo dalykas Nr1 iki isigijant paspirtukus. Pirkau vyresneliui, po jo atitieko mazeliul. Jokiu sulauzymu, patvarus, jau laiko 2,5 metu. Vezdavomes i keliones poilsines - sulankstai ir isimeti i bagazine  thumbup.gif

Ačiū visoms pasisakiusioms mamytėms 4u.gif Jamsiu ir aš biggrin.gif Brolis tai su balansiniu važiuoja, o mažajai irgi kažko reik. Tik abejojau ar pavažiuos ji lauke asfaltu, nes ratukai maži atrodo. Bet kai tiek teigiamu atsiliepimų, tai bandysim pirkt smile.gif
Atsakyti
mamytes, is kur perkate vaikams geruju bakteriju? 4u.gif gal esate sias bande? ax.gif http://www.dolphinfi...0-sachets/27250
Atsakyti
QUOTE(debesiuke:) @ 2014 03 24, 22:00)
Ačiū visoms pasisakiusioms mamytėms  4u.gif  Jamsiu ir aš  biggrin.gif  Brolis tai su balansiniu važiuoja, o mažajai irgi kažko reik. Tik abejojau ar pavažiuos ji lauke asfaltu, nes ratukai maži atrodo. Bet kai tiek teigiamu atsiliepimų, tai bandysim pirkt smile.gif


is kur galvojate pirkti? man irgi prisireike...
Atsakyti
QUOTE(rasamal @ 2014 03 24, 21:19)
Parodykit kokias pirkote 4u.gif

Pirkom tokias. Vyras nešioja M, pirkom M. Jis labai patenkintas, nors mano akimis vos didintos.
Dar pirkom striukę. Taip pat labai šauni, nors platesnė, nei aš tikėjausi, tokiam jau labiau pilvotam dviratininkui. Vyras labai laimingas. Nešios.
Taip pat šiuos marškinėlius pirkome. M dydis, šie taip pat didinti ir jau netgi vyras nori labiau aptemptų. Tad ieškosime kam perleisti 4u.gif Jei ką domins, rašykite

Atsakyti