Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių 216 tema

Ar galima Crocs.eu nuolaidos koduką užsisakyti vienu emailu, o pirkti kitu?
Atsakyti
QUOTE(kietute @ 2014 03 24, 10:55)
sveikos,

o mytoys.de kettleriams dar taiko papildomą nuolaidą?  ax.gif  matyt, būsiu pražiopsojusi arba dabar nematau niekaip koduko... blush2.gif

nera kodo isidejus preke i krepseli automatiskai pritaiko nuolaida.
Atsakyti
QUOTE(werika @ 2014 03 24, 12:06)
Ar galima Crocs.eu nuolaidos koduką užsisakyti vienu emailu, o pirkti kitu?

taip, tiesiog irasote koda koki turite ir viskas.
Atsakyti
Merginos o gal kas turi parduoti Siuslerio drusku Nr 6 arba Nr 6 ???
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 03 24, 08:29)
viskas paprasta, einat į pašto tinklapį ir žiūrit statusą, tuomet nebus ko panikuot smile.gif
http://www.post.lt/l...um=429510105710
paskambinkit į paštą ir palikite savo telefoną arba susitarkit kur atsiimsit. aš nepasitikiu paštu visai, tad ir palikus telefoną juie dažniausiai neskambina, kol nepagrasini kuom nors smile.gif

Ačiū labai, nes kiek kartu vedžiau šioj paieškoj man niekada nieko nerašo ir po paštą jau begioju nuo penktadienio, beje adresas ten tai ne mano toj paieškoj ir pristatyt turėjo ne į tą paštą irgi kažkokia mistika, bet bent kaškokį siūlo galą atrašau.
Beje tada nesuprntu Amazon, parašiau jiems laišką, kad nepristate siuntos, jie man atrašė kad iš tiesų apgailestauja ir siunta grįžta pas juos ir atsiųs man kita siuntą už 0 sv. greitesniu paštu. blink.gif
Atsakyti
Gal kas nors galetu pagelbeti, kam leidžia pasirinkti tarpmergaiciu.lt/siuntos paštomatą, įdėti savo nuorodą. Man leido vakar paspaudus registruoti siuntą, o šiandien jau ne. Sakau gal suveiktu smile.gif Ačiū kam nesunku 4u.gif
Atsakyti
Man tarpmergaičių visą savaitgalį taip pat neleido pasirinkti jokio terminalo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo roka: 24 kovo 2014 - 10:48
QUOTE(Evukas5 @ 2014 03 24, 09:19)
sveikos 4u.gif  gal kuri galite paaiskinti kaip su tesco nuolaida kur 3for2? ar galima imti skirtingu dydziu ar reikia tu paciu? bent jau man krepsiuky rodo 3vnt kaina, o ne 2 g.gif aciu 4u.gif


nuolaida rodys jau paciam gale.

QUOTE(EirJ @ 2014 03 24, 10:08)
galima imti skirtingų dydžių, modelių, svarbu, kad ženkliukas 3for2 būtų. minusuoja pigiausio kainą. bet kaip supratau, minusuoja tik vienam "komplektui". jeigu įsidėsit pvz., 6 vnt. kažko iš tų 3for2, numinusuos tik vieno daikto kainą, o ne dviejų.


tikrai ne schmoll.gif aš ėmiau 21 pakelius bodziuku, pizamu ir t.t. su draugėm rinkomės tai nuolaida buvo visom trijulėm smile.gif isidejom 21 o mokejom uz 14 smile.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dodže @ 2014 03 24, 10:45)
Ačiū labai, nes kiek kartu vedžiau šioj paieškoj man niekada nieko nerašo ir po paštą jau begioju nuo penktadienio, beje adresas ten tai ne mano toj paieškoj ir pristatyt turėjo ne į tą paštą irgi kažkokia mistika, bet bent kaškokį siūlo galą atrašau.
Beje tada nesuprntu Amazon, parašiau jiems laišką, kad nepristate siuntos, jie man atrašė kad iš tiesų apgailestauja ir siunta grįžta pas juos ir atsiųs man kita siuntą už 0 sv. greitesniu paštu.  blink.gif

ne jūsų adresą rodo, o kurjerių, o tai ne tas pats smile.gif
bent jau klaipėdoje yra tik vienas kurjerių paštas ir jis nieko su gyvenamuoju rajonu neturi

P.S reiktu dar vieno žmogiuko SD užsakymui. Užsakinėsiu šnd vakare
d.kvasnia@gmail.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Užsispyrėlė: 24 kovo 2014 - 10:57
QUOTE(ta-pa-ti @ 2014 03 24, 11:52)
nuolaida rodys jau paciam gale.
tikrai ne  schmoll.gif  aš ėmiau 21 pakelius bodziuku, pizamu ir t.t. su draugėm rinkomės tai nuolaida buvo visom trijulėm smile.gif isidejom 21 o mokejom uz 14 smile.gif  ax.gif

thumbup.gif mane dabar kamavo sis klausimas thumbup.gif aciu Jums labai 4u.gif
P.S. bet Jus emet skirtingus modelius ir nuolaidele prisitaike? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Evukas5: 24 kovo 2014 - 11:03
Mergaites, perku pirma karta mytoys.de, ka kur reikia paspausti, kad duotu 10 eur nuolaida, man vis rodo 13.95 eur siuntimas. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Evukas5 @ 2014 03 24, 11:58)
thumbup.gif  mane dabar kamavo sis klausimas thumbup.gif  aciu Jums labai 4u.gif
P.S. bet Jus emet skirtingus modelius ir nuolaidele prisitaike? blush2.gif  4u.gif


emiau nuo kudikio dydziu iki 2 metuku. pizamas, bodziukus. na tikrai nebuvo 3 vienodu schmoll.gif
tik ziurejau kad butu pvz 15 vnt po 7 svarus o like po 6 svarus. smile.gif nes tarkime pas jus bus 2 pakeliai po 7 svarus o vienas uz 6 tai jum minusuos ta pigesni mirksiukas.gif

Atsakyti