Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių 216 tema

QUOTE(saulutecool @ 2014 03 24, 07:46)
Tikslai nezinau, bet ar tie siuntiniai, kurie su kurjeriu keliauja i ta pacia vieta atkeliauja kaip ir paprasti laiskai/siuntiniai...  g.gif
  O del prekiu grazinimo pardavejui, man rodos atgal siunciamos jei per 2 savaites nepavyksta pristatyt.

O kur Jus matote "Returned to seller" ? Pagal duota nr nieko panasaus lyg neraso... Siaip turetu kurjeris paskambinti pries pristatydamas arba bent kazkoki lapeli imesti jei atkeliauja i artimiausia pasto skyriu...
Bet jei raso kad bande pristatyti, tai reiskia su kurjeriu pristatymas...
Papildyta:
QUOTE(Dodže @ 2014 03 24, 06:49)
Prašau pagalbos.
Pirkau iš Amazon dep DHL deitche post. Sakykit prašau ar tai reiškia kad mano prekes gražinamos atgal? Kaip jas sustabdyti gal žinot? Buvau penktladieni pašte ju ieškojau nieko nerado ir pristatymo data raše 24d.

Status:  Returned to seller
Ship Carrier  DHL
Tracking ID:  429510105710
Latest Event:  XX
Returned to seller - 21 March 2014 17:32:00
Text Trace: 
Turned on for this delivery. Turn Off?
Send to +44-0000000000 (Edit Settings)


Produkt / Service International Parcel
Status vom Fri, 21.03.2014 17:32
The shipment could not be delivered.
Nächster Schritt A new delivery attempt will take place the next working day.

nzn, man taip rodo pagal Jusu id
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulutecool: 24 kovo 2014 - 08:16
sveikos 4u.gif gal kuri galite paaiskinti kaip su tesco nuolaida kur 3for2? ar galima imti skirtingu dydziu ar reikia tu paciu? bent jau man krepsiuky rodo 3vnt kaina, o ne 2 g.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Evukas5: 24 kovo 2014 - 08:19
Pasiskambinkit pastui ir paklauskit statuso smile.gif jei lp kurjeriai pristatyt turi
Atsakyti
QUOTE(debesiuke:) @ 2014 03 24, 04:11)
Ar kas nors važinėja tokiu?  user posted image
Reik man 1,5m. panelei transporto priemonės į lauką. Galvoju ar verta tokį, tikiu kad yra išbandžiusių? biggrin.gif

Man tai pasiteisinęs boružiukas - užima mažai vietos, lengvas, susilanksto - patogu neštis/vežtis, tvirtas. Broliukai atvažinėjo, dabar sesei likęs. Bet turim ir kitų transp.priemonių įvairovei - pasispiriamą mašinytę, paspirtuką (dar neturėdama 2 metukų pamėgo).
Atsakyti
QUOTE(Dodže @ 2014 03 24, 06:49)
Prašau pagalbos.
Pirkau iš Amazon dep DHL deitche post. Sakykit prašau ar tai reiškia kad mano prekes gražinamos atgal? Kaip jas sustabdyti gal žinot? Buvau penktladieni pašte ju ieškojau nieko nerado ir pristatymo data raše 24d.

Status:  Returned to seller
Ship Carrier  DHL
Tracking ID:  429510105710
Latest Event:  XX
Returned to seller - 21 March 2014 17:32:00
Text Trace: 
Turned on for this delivery. Turn Off?
Send to +44-0000000000 (Edit Settings)

viskas paprasta, einat į pašto tinklapį ir žiūrit statusą, tuomet nebus ko panikuot smile.gif
http://www.post.lt/l...um=429510105710
paskambinkit į paštą ir palikite savo telefoną arba susitarkit kur atsiimsit. aš nepasitikiu paštu visai, tad ir palikus telefoną juie dažniausiai neskambina, kol nepagrasini kuom nors smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bellateja @ 2014 03 24, 09:25)
Man tai pasiteisinęs boružiukas - užima mažai vietos, lengvas, susilanksto - patogu neštis/vežtis, tvirtas. Broliukai atvažinėjo, dabar sesei likęs. Bet turim ir kitų transp.priemonių įvairovei - pasispiriamą mašinytę, paspirtuką (dar neturėdama 2 metukų pamėgo).

drinks_cheers.gif mes taip pat boruziuka turejome, labai vykusi transporto priemone thumbup.gif dar ir didckis uzsikardavo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(debesiuke:) @ 2014 03 24, 04:11)
Ar kas nors važinėja tokiu?  user posted image

jie dabar zulily yra, tik nežinau, ar kaina gera, tiesiog atkreipiau dėmesį ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Evukas5 @ 2014 03 24, 08:19)
sveikos 4u.gif  gal kuri galite paaiskinti kaip su tesco nuolaida kur 3for2? ar galima imti skirtingu dydziu ar reikia tu paciu? bent jau man krepsiuky rodo 3vnt kaina, o ne 2 g.gif aciu 4u.gif


galima imti skirtingų dydžių, modelių, svarbu, kad ženkliukas 3for2 būtų. minusuoja pigiausio kainą. bet kaip supratau, minusuoja tik vienam "komplektui". jeigu įsidėsit pvz., 6 vnt. kažko iš tų 3for2, numinusuos tik vieno daikto kainą, o ne dviejų.
Atsakyti
QUOTE(gritute @ 2014 03 24, 00:03)
o mazdaug is to kiekio kiek pavyksta parduoti?


Pvz rudenį vežiau 160 prekių (drabužių, batų, žaislų ir kt. daiktų), parsivežiau gal kokia 15 bigsmile.gif Per tris dienas suprekiavau beveik už porą tūkstančių cool.gif
Atsakyti
QUOTE(EirJ @ 2014 03 24, 10:08)
galima imti skirtingų dydžių, modelių, svarbu, kad ženkliukas 3for2 būtų. minusuoja pigiausio kainą. bet kaip supratau, minusuoja tik vienam "komplektui". jeigu įsidėsit pvz., 6 vnt. kažko iš tų 3for2, numinusuos tik vieno daikto kainą, o ne dviejų.

bigsmile.gif o as galvojau, kad reikia imti ta pati daikta tik dydziu skirtingu galima ax.gif tai super jei taip thumbup.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(CervusDama @ 2014 03 23, 20:35)
Aciu! radau dar pirmam puslapy parasyta, kad su koduku 10 eur nuolaida pirmam apsipirkimui. o kur ta koduka gauti?  blush2.gif dar klausimas, kaip apsiprekint, nemokant vokieciu?  blush2.gif


sveikos,

o mytoys.de kettleriams dar taiko papildomą nuolaidą? ax.gif matyt, būsiu pražiopsojusi arba dabar nematau niekaip koduko... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kietute: 24 kovo 2014 - 09:56
QUOTE(me2za @ 2014 03 24, 09:30)
Pvz rudenį vežiau 160 prekių (drabužių, batų, žaislų ir kt. daiktų), parsivežiau gal kokia 15 bigsmile.gif Per tris dienas suprekiavau beveik už porą tūkstančių cool.gif

Ajna sau, kaip smagu bigsmile.gif Šaunuolė thumbup.gif
Aš turbūt prieš savaitę gerą maišiuką rūbų palikau prie rūbų konteinerio, dabar jau imu gailėtis doh.gif Norėčiau sudalyvauti, bet nelabai beturiu ką nešt biggrin.gif Nebent žaislai ir knygutės.
Atsakyti