Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių 216 tema

noreciau uzsakyti is unserekleineaphoteke.de, kas nori jungtis?

Miestas Svencionys, laukiu prisijungianciu, galiu persiust smile.gif rasykit i AZ smile.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2014 03 23, 21:25)
aš noriu labiau namus apsišvarint nei užsidirbt smile.gif
Ai šiaip užvedžiau pokalbį sekmadienio proga smile.gif

Man paskutiniu metu taip pat švarinimosi nuotaika. Dar kaip tik pagalvojau, gaila, kad pas mus nėra sandėliuko dienų, kaip Amerikoj būna, kur visi į gatvę išneša nereikalingus daiktukus ir parduoda, keičiasi su kaimynais.
Man asmeniškai pokalbio tema netrukdo biggrin.gif Dėl kitų negarantuoju cool.gif
Atsakyti
nematau ar kas renka is tesco ir SportsDirecto. Vilnius. SEB, jei yra norinciu galiu surinkti smile.gif
Atsakyti
o gal sportsdirect yra kokių veikiančių kodukų?
Atsakyti
buvau kaip pirkėja mamų mugėj pernai smile.gif tai rankinės priduodamos ir pan smile.gif duoda maišą šiukšlių į rankas ir eini rintis rūbelių..tai kažkaip saugiai atrodo visa ta sistema smile.gif aišku visad atsiras matyt ilgapirščių...
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2014 03 23, 16:25)
Ne į temą: tai jau pasiruošę mamulės mamų mugei smile.gif? Dalyvausit?


Aš jau trečią kartą dalyvausiu biggrin.gif Kiekvieną kartą 100-150 vnt prirenku doh.gif Ir tikrai rekomenduoju kitoms, superinis variantas apsišvarinti 4u.gif Didžiausi pliusai: per kelias dienas tikrai neparduosit internetu tokio kiekio kaip ten ir pačiai nereikia turgavoti, derėtis, vargti 4u.gif Turėjau ir brangių daiktų, ir brangių batų, tfu tfu tfu, bet niekas nėra dingę ax.gif O pakabas gaunu pirkdama pvz Asdoj ar SD, nereik nei pirkt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo me2za: 23 kovo 2014 - 23:35
QUOTE(me2za @ 2014 03 23, 23:34)
Aš jau trečią kartą dalyvausiu  biggrin.gif Kiekvieną kartą 100-150 vnt prirenku doh.gif  Ir tikrai rekomenduoju kitoms, superinis variantas apsišvarinti 4u.gif Didžiausi pliusai: per kelias dienas tikrai neparduosit internetu tokio kiekio kaip ten ir pačiai nereikia turgavoti, derėtis, vargti  4u.gif Turėjau ir brangių daiktų, ir brangių batų, tfu tfu tfu, bet niekas nėra dingę ax.gif O pakabas gaunu pirkdama pvz Asdoj ar SD, nereik nei pirkt smile.gif


o mazdaug is to kiekio kiek pavyksta parduoti?
Atsakyti
Ar kas nors važinėja tokiu? user posted image
Reik man 1,5m. panelei transporto priemonės į lauką. Galvoju ar verta tokį, tikiu kad yra išbandžiusių? biggrin.gif
Atsakyti
Prašau pagalbos.
Pirkau iš Amazon dep DHL deitche post. Sakykit prašau ar tai reiškia kad mano prekes gražinamos atgal? Kaip jas sustabdyti gal žinot? Buvau penktladieni pašte ju ieškojau nieko nerado ir pristatymo data raše 24d.

Status: Returned to seller
Ship Carrier DHL
Tracking ID: 429510105710
Latest Event: XX
Returned to seller - 21 March 2014 17:32:00
Text Trace:
Turned on for this delivery. Turn Off?
Send to +44-0000000000 (Edit Settings)
Atsakyti
QUOTE(debesiuke:) @ 2014 03 24, 04:11)
Ar kas nors važinėja tokiu?  user posted image
Reik man 1,5m. panelei transporto priemonės į lauką. Galvoju ar verta tokį, tikiu kad yra išbandžiusių? biggrin.gif

Maniske vazineja, ilgai truko kol ismoko, bet dabar jau ivaldziusi gerai ir varineja po kambarius, lauke kazkaip nenorejo ji vaziuoti, bet tada dar gerai ir nemokejo, reikes pameginti kai atsils i lauka isnesti. as pirkau panasiai kai buvo jai 1,8men.
Atsakyti
QUOTE(Dodže @ 2014 03 24, 06:49)
Prašau pagalbos.
Pirkau iš Amazon dep DHL deitche post. Sakykit prašau ar tai reiškia kad mano prekes gražinamos atgal? Kaip jas sustabdyti gal žinot? Buvau penktladieni pašte ju ieškojau nieko nerado ir pristatymo data raše 24d.

Status:  Returned to seller
Ship Carrier  DHL
Tracking ID:  429510105710
Latest Event:  XX
Returned to seller - 21 March 2014 17:32:00
Text Trace: 
Turned on for this delivery. Turn Off?
Send to +44-0000000000 (Edit Settings)


Pagal Jusu duota track nr rodo kad bande pristatyt 20, 21dienomis, bet nepavyko ir kad sekantis pristatymas sekancia darbo diena, o tai reiskia siandien. O Jus is kur zinote i kuri pasto skyriu reikia eiti ieskoti? Tikslai nezinau, bet ar tie siuntiniai, kurie su kurjeriu keliauja i ta pati vieta atkeliauja kaip ir paprasti laiskai/siuntiniai... g.gif
O del prekiu grazinimo pardavejui, man rodos atgal siunciamos jei per 2 savaites nepavyksta pristatyt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulutecool: 24 kovo 2014 - 07:55
QUOTE(saulutecool @ 2014 03 24, 07:46)
Pagal Jusu duota track nr rodo kad bande pristatyt 20, 21dienomis, bet nepavyko ir kad sekantis pristatymas sekancia darbo diena, o tai reiskia siandien. O Jus is kur zinote i kuri pasto skyriu reikia eiti ieskoti?


"Returned to seller" bet rašo gražinta pardavėjui.

Aš nieko jau nebesuprantu. doh.gif

Praita karta atvežė į mano pašto skyrių. Manau pagal pristatymo adreso pašto kodą atveža į priklausantį paštą.
Atsakyti