Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių 216 tema

O kokia tai mugė? rolleyes.gif Einu pagooglint.
Atsakyti
QUOTE(eeglijaa @ 2014 03 23, 16:48)
Gal kas galetu imesti nuoroda temutes, kur aptarinejamos Kinijos parduotuvese pirktos prekes, nes pirmam puslapy ideta nuoroda neveikia  4u.gif Aciu

http://www.supermama...howtopic=964999
Atsakyti
QUOTE(Amrinasta @ 2014 03 23, 10:34)
Merginos, jei kam reikia, galiu atiduoti Driclor 20 g. buteliuką, pirktas vasaros pradžioj, kelis kart naudotas, galioja dar iki 2015 m./ Tik Vilnius, (Mindaugo Maxima, Big) nesiųsiu  mirksiukas.gif .

Nebeturiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 03 23, 15:21)
mergaitės, reikia pagalbos: pribrendo ir man laikas atsiskaityt per moekjimai.lt
sąskaitą jau senai turiu, bet nė karto nemokėjau.
Kaip suprantu reikia nusiųsti 2 dokus su nuotrauka: o kas tai galėtų būt, jei tarkim turiu tik ATK,o paso neturiu, teisių neturiu  g.gif
kaip suprantu, kol nenusiųsiu mokėjimo nepadarysiu, ar ne?
bet kokiu atveju, man dar neaišku, o kokį mokėjimo tipą rinktis kai noriu sumokėt Tukiui? ansčiau mokėdavau per paypal, tai viskas aišku. dabar noriu per mokėjimai Lt ir užstrigau
HELP!

nieko nesiunciau, dariau jau gal kokius 5 mokejimus smile.gif
Atsakyti
Merginos, dar pasidalinkit patirtimi - kur riedučius vaikams perkat 4u.gif , domina su guminiais ratukais mirksiukas.gif .
Atsakyti
Darysiu iš SD užsakymą. Reikia dar 1 asmens, tuomet 12.5sv siuntimą dalinsimės ant 5 asmenų
Klaipėda
d.kvasnia@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2014 03 23, 17:25)
Ne į temą: tai jau pasiruošę mamulės mamų mugei smile.gif? Dalyvausit?

dalyvausiu biggrin.gif jau 60 rūbų suvesti, liko 140 biggrin.gif
dar ir žaislus gerai būtų sužiūrėt ir kokį kamputį atlaisvint doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Amrinasta @ 2014 03 23, 17:49)
Merginos, dar pasidalinkit patirtimi - kur riedučius vaikams perkat  4u.gif , domina su guminiais ratukais  mirksiukas.gif .


Ir as ieskau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2014 03 23, 16:55)
mytoys.de
šiuo metu ten kettler taikoma papildoma 20% nuolaida 4u.gif

Aciu! radau dar pirmam puslapy parasyta, kad su koduku 10 eur nuolaida pirmam apsipirkimui. o kur ta koduka gauti? blush2.gif dar klausimas, kaip apsiprekint, nemokant vokieciu? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo CervusDama: 23 kovo 2014 - 20:36
Gal kam reikia keturvietes striukes pavasariui, vyriska, tinkama neausktam, iki 176 kazkur vyrui, vaikinui... Pirkau Asdoje, sunui - ale seimynine gavos... 45 lt. Gaila foto tik tokias isgavau - bet vaisda susiorganizuot galima. Viduje peliuko medziagyte, visrus neperlyjamas, lengva, maloni - tik kad baaaaaisiai plati...

user posted image
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2014 03 23, 16:25)
Ne į temą: tai jau pasiruošę mamulės mamų mugei smile.gif? Dalyvausit?

Pasiskaičiau. Jei teisingai supratau, rūbeliai turi būti su pakabomis, ir jos po to negrįžta. Iš kur gaunate pigesnių pakabėlių?
Ir dar. Jei rūbeliai dingsta, būna pavogti, organizatoriai už tai neatsako. Hm. Tuomet gali likti ir be daikto, ir be pinigų... Neišeina labai gerų daiktų nešti g.gif
Gal yra atskira tema apie tai? Nes čia turbūt tikrai ne į temą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 03 23, 20:48)
Pasiskaičiau. Jei teisingai supratau, rūbeliai turi būti su pakabomis, ir jos po to negrįžta. Iš kur gaunate pigesnių pakabėlių?
Ir dar. Jei rūbeliai dingsta, būna pavogti, organizatoriai už tai neatsako. Hm. Tuomet gali likti ir be daikto, ir be pinigų... Neišeina labai gerų daiktų nešti g.gif
Gal yra atskira tema apie tai? Nes čia turbūt tikrai ne į temą  ax.gif


Pakabas iš assorti.lt pirkau po 0,25 Lt. Na man pernai nieko nepavogė, sesei vieną lietpaltuką aišku kažkiek gaila, bet žinai kuo rizikuoji. Šiemet dėl vagysčių ir padaryta papildoma apsauga, tai galime klijuot tas juosteles, bet aš pvz. jos niekur nededu, kad pas mane firminiai rūbukai po 7-12 Lt. kainuoja, nu striukė gal 20, vežimėlis 40, aš noriu labiau namus apsišvarint nei užsidirbt smile.gif.
Nežinau ar yra kažkur atskira tema, man kas neaišku - FB paskaitau, dažniausiai randu tsakymą. Be to, pernai labiau grybavau ir kol užsiregistravau, ir ten pačioj mugės sistemoj, o šiemet kažkaip viskas aiškiau.
Ai šiaip užvedžiau pokalbį sekmadienio proga smile.gif
Atsakyti