Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių 216 tema

Merginos, gal patarsit, is kur butu galima atsisiusti balansini dviratuka?
Atsakyti
QUOTE(ladybird4 @ 2014 03 23, 11:54)
tikrai plastikiniai.. nepasakyciau, kad triuksmo daug, taciau is pradziu net slidoka buvo su jais ant asfalto riedet, kol trupuciuka "neapsislifavo"..


O esfaltu gerai rieda?
Atsakyti
mergaitės, reikia pagalbos: pribrendo ir man laikas atsiskaityt per moekjimai.lt
sąskaitą jau senai turiu, bet nė karto nemokėjau.
Kaip suprantu reikia nusiųsti 2 dokus su nuotrauka: o kas tai galėtų būt, jei tarkim turiu tik ATK,o paso neturiu, teisių neturiu g.gif
kaip suprantu, kol nenusiųsiu mokėjimo nepadarysiu, ar ne?
bet kokiu atveju, man dar neaišku, o kokį mokėjimo tipą rinktis kai noriu sumokėt Tukiui? ansčiau mokėdavau per paypal, tai viskas aišku. dabar noriu per mokėjimai Lt ir užstrigau
HELP!
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 03 23, 14:21)
mergaitės, reikia pagalbos: pribrendo ir man laikas atsiskaityt per moekjimai.lt
sąskaitą jau senai turiu, bet nė karto nemokėjau.
Kaip suprantu reikia nusiųsti 2 dokus su nuotrauka: o kas tai galėtų būt, jei tarkim turiu tik ATK,o paso neturiu, teisių neturiu  g.gif
kaip suprantu, kol nenusiųsiu mokėjimo nepadarysiu, ar ne?
bet kokiu atveju, man dar neaišku, o kokį mokėjimo tipą rinktis kai noriu sumokėt Tukiui? ansčiau mokėdavau per paypal, tai viskas aišku. dabar noriu per mokėjimai Lt ir užstrigau
HELP!

Na man atrodo tikrai nesiunčiau jokios kopijos g.gif .
Tiesios darau vietinis mokėjimas ir viskas mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(CervusDama @ 2014 03 23, 12:15)
Merginos, gal patarsit, is kur butu galima atsisiusti balansini dviratuka?

mytoys.de
šiuo metu ten kettler taikoma papildoma 20% nuolaida 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Liepsa @ 2014 03 23, 11:40)
O man vistiek neduoda terminalo pasirinkti  doh.gif


Dydi pasirenkant jau terminale, kai suvesit koda ir t.t. 4u.gif
Atsakyti
Priimciau pora merginu parsisiusti is www.crocs.eu

rasykite - kvarta.vilnius@gmail.com

Vilnius, siunciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kvarta: 23 kovo 2014 - 15:47
QUOTE(Amrinasta @ 2014 03 23, 14:29)
Na man atrodo tikrai nesiunčiau jokios kopijos  g.gif .
Tiesios darau vietinis mokėjimas ir viskas  mirksiukas.gif .


Aš užsiregistravus tai gan senai, bet tada tikrai nerekėjo jokių dokumentų kopijų siųst blink.gif g.gif . Dabar nė nežinau ką patart.
O kai darai mokėjimą, tai ten paprasta kaip bankininkystėj, vieinis mokėjimas, aš Tukiui pasidarius ruošinį ir apmoku iš jo. Tik mane mokėjimai užknisa, kad kiekvieną kartą apmokant sąskaitą, reikia identifikuot save ir suvest gautą kodą iš emailo. Dabar pagalvojau, kad gal čia dėl to ir prašo to saugumo, kad aš nesiunčiau jokių dokumentų g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo priklausomybe: 23 kovo 2014 - 15:43
QUOTE(Liepsa @ 2014 03 23, 09:40)
O man vistiek neduoda terminalo pasirinkti  doh.gif


Man taip pat, todėl siuntos kodo negaunu unsure.gif Gal ryt atsigaus sistema smile.gif
Atsakyti
Gal kas galetu imesti nuoroda temutes, kur aptarinejamos Kinijos parduotuvese pirktos prekes, nes pirmam puslapy ideta nuoroda neveikia 4u.gif Aciu
Atsakyti
QUOTE(Amrinasta @ 2014 03 23, 10:34)
Merginos, jei kam reikia, galiu atiduoti Driclor 20 g. buteliuką, pirktas vasaros pradžioj, kelis kart naudotas, galioja dar iki 2015 m./ Tik Vilnius, (Mindaugo Maxima, Big) nesiųsiu  mirksiukas.gif .

aš paimčiau, bet reiktų siųsti. ir ant šokolado pridėčiau ax.gif
Atsakyti
Ne į temą: tai jau pasiruošę mamulės mamų mugei smile.gif? Dalyvausit?
Atsakyti