Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių 216 tema

AR esate uzsakiusios is http://www.dolphinfitness.co.uk/ ? pristato normaliai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2014 03 21, 21:59)

ačiū, patikrinau kitą parduotuvę biggrin.gif

QUOTE(darlia25 @ 2014 03 21, 22:29)
AR esate uzsakiusios is http://www.dolphinfitness.co.uk/ ? pristato normaliai?  4u.gif

Iš čia planavau žuvų taukus pirkti, nes ko gero vieni pigesnių g.gif Tačiau perskaičiau kelis straipsnius apie žuvų taukų mitus ir nusprendžiau, kad 100 lt nešvaistysiu biggrin.gif

O aš vis tik labai noriu užsakyti depiliacinį cukrų iš www.afropride.com Gal kas norėtų prisijungti? Šioje parduotuvėje ir dar visokių kitokių dalykėlių yra smile.gif Jeigu susidarys grupelė, tai pirksiu per Tukį, o jeigu kelios, tai su pristatymų į LT. Toks cukrus pas mus 50 lt kainuoja, per UK apie 30 gal gausis g.gif Čia tokia kaina perkant į LT.
Atsakyti
Mano vaika isbere nuo EYE Q sad.gif o tik kelis tepanaudojom
Atsakyti
Gal Kaune kas pirksit SD ir priimtųmėt su dviratuku? ax.gif
Atsakyti
Gal kas pirksite rytoj e5p Vilniuje? Prisijungčiau su pora prekių. Lauksiu žinių. Ačiū.
Atsakyti
Jeigu, kuri nors imsite Tesco, tai aš prisidėčiau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 03 21, 20:56)
O dabar rimčiau. Matau, kad mano SD siuntinys jau dvi dienos Vilniuje, bet žinių iš dhl kurjerio negaunu. Skambinau, atsakė, kad siuntinys pas kurjerį ir toliau informacijos neteikiame... Kaži kiek čia dabar man laukt tų dviratininko rūbų?

Jei neteikiama,tai vadinasi perduota DPD.Nes DHL'as nebespėja mirksiukas.gif
Atsakyti
Supratau, Agniska, ačiū. O šeštadieniais kažin siuntos dalinamos?
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 03 22, 08:46)
Supratau, Agniska, ačiū. O šeštadieniais kažin siuntos dalinamos?

Neįsivaizduoju,bet šeštadieniais manau dirba,tik sekmadienis poilsio diena 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 03 22, 08:46)
Supratau, Agniska, ačiū. O šeštadieniais kažin siuntos dalinamos?


Jei perduoda DPD, tai jie tikrai sestadieniais nedirba
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rufalija: 22 kovo 2014 - 08:53
Hm, na belieka laukt tada ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 03 22, 09:46)
Supratau, Agniska, ačiū. O šeštadieniais kažin siuntos dalinamos?


Man taip buvo, kad perdave siunta DPD, bet padiktavo nauja siuntos numeriuka ir net DPD telefono numeri dave, o ten paskambinus paaiskejo kad kazkas uzrase bloga pasto koda ir del duomenu tikslinimo dienele velavo pristatyti... o savaitgaliais jie tikrai nedirba mirksiukas.gif
Atsakyti