Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių 216 tema

gal kas turi per daug užsipirkę Driclor? arba gal ketina pirkti ir priimtų mane?
Atsakyti
Sveiki, gal kas renkat artyimiausiu metu užsakymą iš Just for 5 pounds? jei ką, į až smile.gif
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 03 21, 17:22)
Šiaip tai galvoju, gal visai dar neblogai baigėsi - gerai, kad ne žydrus ėmiau, ar rožinius  lotuliukas.gif


drinks_cheers.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
renku Sportdirect Kaunas-Jonava siusti tvarkingus krepsiukus aareida@gmail.com bankas seb
Papildyta:
QUOTE(roka @ 2014 03 21, 13:25)

Dar galvoju aj, vyrui nebūtina žinot, ką mes čia perkam, kolkas gal nieko nesakysiu. Bet grįžta maniškis, vaikai  "tėte tėte, žiūrėk, kokius milžiniškus crocsus mama nupirko"  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Žodžiu cool.gif

thumbup.gif as vietoj vyrisku timberlandu leliukisku papirkus buvau doh.gif
Atsakyti
Mamkos patarkit ax.gif
Pries pora savaiciu pirkau is SD batus , siandien sunus pirma karta pasipuode ir parejo blink.gif blink.gif blink.gif su sklyletais blink.gif doh.gif ar verta jiem fotografuoti ir siusti vistik devetas daiktas g.gif
Atsakyti
Oj, merginos, kad Jūs žinotumėt... Šiandien nėr ramybės mano namuose...
Negana to, kad crocsų per didelių privariau. Atkeliavo šnd vyrui džinsiniai šortai, tokio siaurumo, kad sėdynė neįlenda... lotuliukas.gif Man tie šortai labai gražūs, sakau, tu įsisprausk, kad aš galėčiau pamatyt, kiek trūksta, paimčiau didesnius... Žiūrėjau aš į tą savo vyrą, įsispraudusį į per mažus šortus, ir galvojau, vargšiuk tu mano vargšiuk, nepasisekė tau su žmona lotuliukas.gif lotuliukas.gif
O ryt turėtų dar iš SD dėžutė ateit, su jam skirta dviratininko apranga, tai jau iš anksto bijau išpakuot lotuliukas.gif
Kažkokia nesėkmingų pirkinių diena... triniti.gif

O dabar rimčiau. Matau, kad mano SD siuntinys jau dvi dienos Vilniuje, bet žinių iš dhl kurjerio negaunu. Skambinau, atsakė, kad siuntinys pas kurjerį ir toliau informacijos neteikiame... Kaži kiek čia dabar man laukt tų dviratininko rūbų?
Papildyta:
QUOTE(Reale @ 2014 03 21, 20:32)
thumbup.gif  as vietoj vyrisku timberlandu leliukisku papirkus buvau doh.gif

biggrin.gif Irgi neblogai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 03 21, 21:56)
Oj, merginos, kad Jūs žinotumėt... Šiandien nėr ramybės mano namuose...
Negana to, kad crocsų per didelių privariau. Atkeliavo šnd vyrui džinsiniai šortai, tokio siaurumo, kad sėdynė neįlenda... lotuliukas.gif Man tie šortai labai gražūs, sakau, tu įsisprausk, kad aš galėčiau pamatyt, kiek trūksta, paimčiau didesnius... Žiūrėjau aš į tą savo vyrą, įsispraudusį į per mažus šortus, ir galvojau, vargšiuk tu mano vargšiuk, nepasisekė tau su žmona  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
O ryt turėtų dar iš SD dėžutė ateit, su jam skirta dviratininko apranga, tai jau iš anksto bijau išpakuot lotuliukas.gif
Kažkokia nesėkmingų pirkinių diena...  triniti.gif

O dabar rimčiau. Matau, kad mano SD siuntinys jau dvi dienos Vilniuje, bet žinių iš dhl kurjerio negaunu. Skambinau, atsakė, kad siuntinys pas kurjerį ir toliau informacijos neteikiame... Kaži kiek čia dabar man laukt tų dviratininko rūbų?
Papildyta:

biggrin.gif Irgi neblogai biggrin.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif saunuole zmona lotuliukas.gif thumbup.gif
Kaip neteikiama g.gif g.gif nesamone jeigu jis turi tai turi ir pristatyti g.gif savaitgali kazin ar sulauksit 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(Lauruciuk @ 2014 03 21, 14:04)
parase, kad galbut kiti dar turi pardavime, bet jie neturi ir neturi galimybes gauti anksciau is niekur. Nu bet nesuprantu, as einu per savo uzsakymu istorija, tai suprantu, kad atsidarius ta nuoroda yra tas pats pardavejas, tai matau in stock  doh.gif


nesuprasi ten ju g.gif as truputi brangiau bet is kito nusipirkau smile.gif
Atsakyti
Mielosios, gal kam reikia cukraus pastos depiliacijai? Esu išbandžiusi, labai patiko, bet kad LT jau per brangu pirkti biggrin.gif Radau UK parduotuvę, kaina gera, siuntimas nėra baisiai brangus, bet nežinau ar parduos LT kortele, siunčia tik UK. Ir kaip patikrint ar parduotuvė patikima? http://www_queenscosmetics_co_uk
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2014 03 21, 22:13)
Mielosios, gal kam reikia cukraus pastos depiliacijai? Esu išbandžiusi, labai patiko, bet kad LT jau per brangu pirkti  biggrin.gif Radau UK parduotuvę, kaina gera, siuntimas nėra baisiai brangus, bet nežinau ar parduos LT kortele, siunčia tik UK. Ir kaip patikrint ar parduotuvė patikima? http://www_queenscosmetics_co_uk

Kazkas sakes,kad jei yra adresas,patikima parduotuve...cia matau yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2014 03 21, 22:13)
Mielosios, gal kam reikia cukraus pastos depiliacijai? Esu išbandžiusi, labai patiko, bet kad LT jau per brangu pirkti  biggrin.gif Radau UK parduotuvę, kaina gera, siuntimas nėra baisiai brangus, bet nežinau ar parduos LT kortele, siunčia tik UK. Ir kaip patikrint ar parduotuvė patikima? http://www_queenscosmetics_co_uk

Yra tikrinimo psl. http://www.scamadviser.com/ 4u.gif
Atsakyti
Kas dar noretu jungtis prie thehealthbay.com

Papildyta:
QUOTE(a_g_n_u_t_e @ 2014 03 21, 11:05)
pirksiu siandien vakare is http://www.thehealthbay.com/
papildoma 7% nuolaida, rinksiu iki nemokamo siuntimo i lt
galiu persiusti
garsieji zuvu taukai eye q baby, chews,  vitaminai ir kt...

Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 03 21, 20:56)


O dabar rimčiau. Matau, kad mano SD siuntinys jau dvi dienos Vilniuje, bet žinių iš dhl kurjerio negaunu. Skambinau, atsakė, kad siuntinys pas kurjerį ir toliau informacijos neteikiame... Kaži kiek čia dabar man laukt tų dviratininko rūbų?
Papildyta:

biggrin.gif Irgi neblogai biggrin.gif

noretusi to varkso foto biggrin.gif bet ir mintyse vaizdelis jau sukurtas biggrin.gif
siuntinukas gali ir ryt atkeliauti..arba pirmadieni biggrin.gif
Atsakyti