Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių 216 tema

QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 03 21, 11:46)
nieko nereikia,tik registruoti per jų tinklapį

Aciu, uztat ir pasimeciau kai neleido pasirinkti terminalo. Dabar ziuriu viskas yra ok 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 03 21, 14:25)
Ir noriu papasakoti vieną "gėdingą" savo nuotykį  doh.gif
Užmačiau amazone gerą crocsiukų kainą, greitai greitutėliai čiupau savo bernui uk11, brolio vaikui uk10, dar išaugimui uk11, taip džiaugiausi savimi. Vakar pasiimu siuntinį  doh.gif  doh.gif  doh.gif Atspėkit. Žinoma, uk11 juk ne tas pats, kas uk11child... Ir atėjo man tokie lastai... Pripirkau vaikams 44-45dydžio crocsų  doh.gif Šitiek jau pirkus ir taip kvailai per skubėjimą paspausti  lotuliukas.gif
Dar galvoju aj, vyrui nebūtina žinot, ką mes čia perkam, kolkas gal nieko nesakysiu. Bet grįžta maniškis, vaikai  "tėte tėte, žiūrėk, kokius milžiniškus crocsus mama nupirko"  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Žodžiu cool.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Iki ašarų juokausi,taip vaizdingai aprašyta lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Gal yra renkančių mytoys kaune?

Taip reikia, o su vokiečių nedraugauju, vėl prisiplakčiau prie geradarės blush2.gif
Atsakyti
Kas pirkot is mytoys paspirtukus dideliais ratais, parekomenduokit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 03 21, 14:25)
Merginos, kas pirkote su manimi iš SD, siuntinukas jau vakar buvo Vilniuje. Iš kurjerio žinių kolkas nėra, bet matyt tuoj tuoj..
Ir noriu papasakoti vieną "gėdingą" savo nuotykį  doh.gif
Užmačiau amazone gerą crocsiukų kainą, greitai greitutėliai čiupau savo bernui uk11, brolio vaikui uk10, dar išaugimui uk11, taip džiaugiausi savimi. Vakar pasiimu siuntinį  doh.gif  doh.gif  doh.gif Atspėkit. Žinoma, uk11 juk ne tas pats, kas uk11child... Ir atėjo man tokie lastai... Pripirkau vaikams 44-45dydžio crocsų  doh.gif Šitiek jau pirkus ir taip kvailai per skubėjimą paspausti  lotuliukas.gif
Dar galvoju aj, vyrui nebūtina žinot, ką mes čia perkam, kolkas gal nieko nesakysiu. Bet grįžta maniškis, vaikai  "tėte tėte, žiūrėk, kokius milžiniškus crocsus mama nupirko"  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Žodžiu cool.gif

čia kokių prisipirkot?
vaikai išdavikai yra lotuliukas.gif lotuliukas.gif

tai tokie 11uk butu jau nebe vaikiški? g.gif
http://www.amazon.co...40PCDZ7W0VAAWXG

QUOTE(Bluntė @ 2014 03 21, 15:52)
crocs.co.uk nebesiunčia į lietuvą  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif


unsure.gif blink.gif kaip jie čia taip unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2014 03 21, 17:46)
tai tokie 11uk butu jau nebe vaikiški?  g.gif
http://www.amazon.co...40PCDZ7W0VAAWXG


vaikiski sitie, juk raso kids. Ten turejo omeny, kad turbut per skubejima nepasiziurejo ar is suaugusiuju skyriaus perka ar is vaikisku, bent as taip suprantu 4u.gif Nes jei is sale, tai jei ziuri visa sale bendrai, tada jau reikia ziuret kas kam priklauso biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Everlasting @ 2014 03 21, 17:18)
Gal yra renkančių mytoys kaune?

Taip reikia, o su vokiečių nedraugauju, vėl prisiplakčiau prie geradarės  blush2.gif


As pirksiu, bet tik kita sav ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauruciuk @ 2014 03 21, 17:01)
vaikiski sitie, juk raso kids. Ten turejo omeny, kad turbut per skubejima nepasiziurejo ar is suaugusiuju skyriaus perka ar is vaikisku, bent as taip suprantu  4u.gif  Nes jei is sale, tai jei ziuri visa sale bendrai, tada jau reikia ziuret kas kam priklauso  biggrin.gif
Papildyta:
As pirksiu, bet tik kita sav  ax.gif


O man klausimelis - tarkime perkant crocsus UK12, C12, USA12 - ar tas pats dydis? Man reikia C12 savo merginai, tai jei imsiu UK12, tai ir bus C12? ax.gif Anksciau is jav siusdavausi, dabar galvoju, kad tik neprasaut su dydziais is uk..
Atsakyti
QUOTE(Lauruciuk @ 2014 03 21, 17:01)
Ten turejo omeny, kad turbut per skubejima nepasiziurejo ar is suaugusiuju skyriaus perka ar is vaikisku, bent as taip suprantu  4u.gif  Nes jei is sale, tai jei ziuri visa sale bendrai, tada jau reikia ziuret kas kam priklauso  biggrin.gif

Būtent taip ir nutiko doh.gif Žiūrėjau sale bendrai. Prie vaikiškų būna parašyta uk11 junior atrodo ar child. O prie suaugusių tiesiog uk11.

QUOTE(ta-pa-ti @ 2014 03 21, 16:46)
čia kokių prisipirkot?

Štai tokie.
user posted image

Oj dar ilgai manęs vyras trauks per dantį, oj ilgai lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
Šiaip tai galvoju, gal visai dar neblogai baigėsi - gerai, kad ne žydrus ėmiau, ar rožinius lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo roka: 21 kovo 2014 - 17:20
QUOTE(roka @ 2014 03 21, 17:19)
Štai tokie.
user posted image

Oj dar ilgai manęs vyras trauks per dantį, oj ilgai  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Gal kas perpirktu wink.gif
As saviskiui gal visai paimciau tokius i koki pliaza vaikscioti, tik nerandu gera kaina smile.gif
Atsakyti
aha, 11 gal ir aš visai susidomėčiau, jei nepasiliekat sau. kokia ten ta gera kaina taip sugundė, kad net skyriaus nebežiūrėjot? biggrin.gif
Atsakyti
roka, kokia kaina gavosi?
Atsakyti
Sau tikrai nepasiliekam, mano artimieji vyrai 42-43 nešioja...
Kokia man tada kaina gavosi, tai dabar tikrai nebesakysiu 4u.gif Nes bandysiu pardavinėti ax.gif
Jei kažką domintų, rašykite į a.ž. Galit iškart su savo kainomis, kieno bus patraukliausia, aj tam ir atiduosiu 4u.gif
Tik aš maišo neužsipirkau. Turiu vieną porą uk10 ir 2 poras uk11... Arba pagal crocsų išmatavimus būtų 1 pora m10\w12 ir 2 poras m11. Spalva navy.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo roka: 21 kovo 2014 - 18:41