Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių 216 tema

Pirmas uzsakymas su 3vnt pa sandely. Taciau antro ir neishsiunte. Gavau toki pat ats ar pinigai ar laukt balandzio pab smile.gif
Atsakyti
Gal galit kas trumpai parasyti kaip issiusti siunta per lpexpress per tarpmergaiciu.Ar siuciama daikta reikia buti idejus i ta portala?
Pirma karta siusciau, tai net nezinau nuo ko pradeti.
Atsakyti
QUOTE(dziubek @ 2014 03 21, 10:41)
Gal galit kas trumpai parasyti kaip issiusti siunta per lpexpress per tarpmergaiciu.Ar siuciama daikta reikia buti idejus i ta portala?
Pirma karta siusciau, tai net nezinau nuo ko pradeti.

nieko nereikia,tik registruoti per jų tinklapį
Atsakyti
QUOTE(darlia25 @ 2014 03 16, 09:09)
Kas jungesi prie braskiniu  mirksiukas.gif  is healthy peach  parasiau kad ilgiausiai lauksiu iki kovo 25 it jei netures,  iki nustatytos dienos, kad grazintu. Issiunciau laiska vakar vakare, tai pranesiu ka atsakys. Palaukiam kantriai mergaites dar 10 dienu ir pranesiu kas ir kaip mirksiukas.gif
Papildyta:

Na zinokite vieni  sake anuoliuoti, kiti-ne. Visiems niekada neitiksi doh.gif , kaip jau egliene minejo-mano kompiuteris suluzo vaiko pagalba ir net neprisijungiau- jusu pinigu tikrai nepasisavinsiu: ne toks zmogus esu... Kam reikia tikslios datos-po 10 dienu arba gausime pinigus, arba issius prekes 4u.gif Atideliojimai ne nuo manes priklause...kiek zinau, ne man vienai atideliojo

Man parase, kad pilnai sutinka su siulomu variantu, arba issius arba grazins pinigus uz eye q chews. taip kad, pranesiu 26 diena 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 03 21, 11:46)
nieko nereikia,tik registruoti per jų tinklapį

o kam nors pavyko vakar ar siandien uzregistruoti? man neleidzia pasirinkti terminalo ax.gif 4u.gif JAU LEIDZIA thumbup.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darlia25: 21 kovo 2014 - 10:57
QUOTE(darlia25 @ 2014 03 21, 10:48)
o kam nors pavyko vakar ar siandien uzregistruoti? man neleidzia pasirinkti terminalo  ax.gif  4u.gif

Ten daznai pas juos kazkas nutinka..Bet greit ir sutvarko. Man dabar leidzia rinktis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2014 03 21, 09:33)
Gal šiandien kas jungtųsi prie E5?
https://www.facebook...6...4947&type=1

Šiandien įmes drabužėlių apkūnioms moteriškems smile.gif


Aš aš bigsmile.gif kelintą užsakinėsite? Mažiuką iltiniai ir krūminiai puola, tai pažiūrėčiau tik po valandos, kai užmigs. Jau batukus vienus nusižiūrėjau smile.gif
Atsakyti
pirksiu siandien vakare is http://www.thehealthbay.com/
papildoma 7% nuolaida, rinksiu iki nemokamo siuntimo i lt
galiu persiusti
garsieji zuvu taukai eye q baby, chews, vitaminai ir kt...
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2014 03 21, 11:14)
Pirmas uzsakymas su 3vnt pa sandely. Taciau antro ir neishsiunte. Gavau toki pat ats ar pinigai ar laukt balandzio pab smile.gif


Nu o man tai nei vieno nepristate mad.gif o ka del kito, lauksit? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2014 03 21, 09:33)
Gal šiandien kas jungtųsi prie E5?
https://www.facebook...6...4947&type=1

Šiandien įmes drabužėlių apkūnioms moteriškems smile.gif

As jungciausi mirksiukas.gif
Atsakyti
gal kuri rinksit crocs.eu uzsakyma? vel ismete daug pasiulymu su 50% nuolaida. noreciau 1 basuciu.. Kaune but gerai.
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauruciuk @ 2014 03 21, 10:27)
cia irgi kur buvo iskart 3 vnt? tai nesuprantu to pardavejo, jauciu tada atsauksiu uzsakyma  g.gif paziuresiu ka atrasys i mano klausima  g.gif

ka atrase smile.gif g.gif nezinau irgi ka daryti g.gif
Atsakyti
Vakar užsakiau iš www.gap.eu, o šnd. jau viską turiu savo rankose thumbup.gif
Nesuvokiamas greitumas wub.gif
Atsakyti