Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių 216 tema

QUOTE(roka @ 2014 03 19, 16:19)
Geras  biggrin.gif Kaina, ar ne?

Aha..
pasideliojau krepšį, bet man nepritaiko nei vieno TAKE kodo. Jums veikia?
Atsakyti
QUOTE(Danni @ 2014 03 19, 17:40)
Man va įdomu pasidarė, pirkau iš kiniečių tokią pagalvę http://www.aliexpres...1483747062.html
Jie naudoja Benbat Travel Friends nuotraukas, gavau labai panašią, bet nebuvo jokio firminio įpakavimo, tiesiog paprastas maišiukas, ir ant pagalvės etiketės užrašyta Banbet Tcavel Friends smile.gif Įdomu ar galima atidaryti disputą, kad nesutampa prekės logo, nors pati prekė tokia pati kaip nuotraukose smile.gif

bet kas dar jums negerai, preke brokuota? 4u.gif nepykit, bet kartais tokius dalykus vadinu slieku ieskojimas ruroj, aisku galit kelti, niekas nedraudzia, gal ir pinigu susigrazinsit...
Atsakyti
Everything5pounds.com
Uzsakinesiu ryt vakare mirksiukas.gif Laukiu norinciu jungtis pirkiniu.namai@gmail.com mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jasia: 19 kovo 2014 - 17:20
Pirkčiau E5, jei būtų norinčių jungtis bent iki 27 lt/vnt.
Atsakyti
QUOTE(Danni @ 2014 03 19, 17:40)
Man va įdomu pasidarė, pirkau iš kiniečių tokią pagalvę http://www.aliexpres...1483747062.html
Jie naudoja Benbat Travel Friends nuotraukas, gavau labai panašią, bet nebuvo jokio firminio įpakavimo, tiesiog paprastas maišiukas, ir ant pagalvės etiketės užrašyta Banbet Tcavel Friends smile.gif Įdomu ar galima atidaryti disputą, kad nesutampa prekės logo, nors pati prekė tokia pati kaip nuotraukose smile.gif

šian kėliau disputą vieną dėl brokuoto rūbo ir mačiau,kad galima apsirinkti,kad ne tas"brandas" atsiųstas, negu už kurį mokėta smile.gif

dėl sliekų ieškojimo, viskas ok,sutinku smile.gif bet jei pvz parduoda::crocs, o atsiunčia cros biggrin.gif tai irgi manau keltumėm disputą smile.gif nu čia teisiog pvz smile.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas nori jungtis prie http://www.mytoys.de , vilnius.
Atsakyti
Na bet jus vis dar naiviai tikitės, kad ali uz kelis $ parduoda tuos tikrus crocs, guess ar dar ką..?
Tai ir disputo kelimas man galva nei šis nei tas.
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2014 03 19, 17:50)
bet kas dar jums negerai, preke brokuota? 4u.gif nepykit, bet kartais tokius dalykus vadinu slieku ieskojimas ruroj, aisku galit kelti, niekas nedraudzia, gal ir pinigu susigrazinsit...


O gal aš tą pagalvę norėjau dovanų padovanoti? Dabar be etiketės tai kaip panaudota atrodo ir dar plius su neoriginaliu užrašu. Jūs dovanotumėt kam nors maikutę su užrašu adydas, vietoj adidas? Nežinau kaip jums, bet man tai pavyzdžiui gėda būtų.
Papildyta:
QUOTE(Sense @ 2014 03 19, 18:22)
Na bet jus vis dar naiviai tikitės, kad ali uz kelis $ parduoda tuos tikrus crocs, guess ar dar ką..?
Tai ir disputo kelimas man galva nei šis nei tas.


Aš nusipirkau crocs už 14 baksų, komentaruose su lietuviška vėliava parašyta, kad gavo būtent su crocs pavadinimu, aš pakolkas dar jų negavau. Aš aišku suprantu, kad tai neoriginalūs crocs, bet tokius ir dovanot nebūtų gėda, nes aš pavyzdžiui neatskirčiau kur originalūs, o kur ne, aš tik pagal pavadinimus atskiriu.
Atsakyti
QUOTE(Danni @ 2014 03 19, 18:32)
O gal aš tą pagalvę norėjau dovanų padovanoti? Dabar be etiketės tai kaip panaudota atrodo ir dar plius su neoriginaliu užrašu. Jūs dovanotumėt kam nors maikutę su užrašu adydas, vietoj adidas? Nežinau kaip jums, bet man tai pavyzdžiui gėda būtų.
Papildyta:
Aš nusipirkau crocs už 14 baksų, komentaruose su lietuviška vėliava parašyta, kad gavo būtent su crocs pavadinimu, aš pakolkas dar jų negavau. Aš aišku suprantu, kad tai neoriginalūs crocs, bet tokius ir dovanot nebūtų gėda, nes aš pavyzdžiui neatskirčiau kur originalūs, o kur ne, aš tik pagal pavadinimus atskiriu.

Buvo tokių, kurios aiškino, kad už 10 dolerių nusipirko originalius kvepalus, kurie pas mus kainuoja kelis šimtus bigsmile.gif
Atsakyti
Renku uzsakyma iki nemokamo siuntimo is https://www.sonnen-a...online-shop.de/

Vilnius, uzsakymus siusti: forman34@mail.ru
Atsakyti
QUOTE(Danni @ 2014 03 19, 17:32)
O gal aš tą pagalvę norėjau dovanų padovanoti? Dabar be etiketės tai kaip panaudota atrodo ir dar plius su neoriginaliu užrašu. Jūs dovanotumėt kam nors maikutę su užrašu adydas, vietoj adidas? Nežinau kaip jums, bet man tai pavyzdžiui gėda būtų.
Papildyta:
Aš nusipirkau crocs už 14 baksų, komentaruose su lietuviška vėliava parašyta, kad gavo būtent su crocs pavadinimu, aš pakolkas dar jų negavau. Aš aišku suprantu, kad tai neoriginalūs crocs, bet tokius ir dovanot nebūtų gėda, nes aš pavyzdžiui neatskirčiau kur originalūs, o kur ne, aš tik pagal pavadinimus atskiriu.



mokslo ssaknys, mieloji, karcios, o vaisiai - saldus.. Dabar busi mokyta ir nesitikesi, kad uz kelis $ is kinieciu gali nusipirkti orginalia preke.
Matyt kinieciai netiki, kad tokiu naivuoliu dar buna biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2014 03 19, 18:46)
  Matyt kinieciai netiki, kad tokiu naivuoliu dar buna biggrin.gif

Tai kad gal ne apie naivumą čia rolleyes.gif Jei drįsta prekės pardavimui naudoti originalią nuotrauką, o atsiųsti padirbtą prekės kopiją, tai kodėl gi nekelt disputo? tongue.gif Niekas gi netrukdo padaryt jiems savas nuotraukas būtent to daikto, kurį jie ir pardavinėja.
Atsakyti