Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių 216 tema

Tai prisijunkit ir matysit ar siuncia, uz kiek siuncia.
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 03 18, 22:45)
Primarke - tik gyvai perkant mirksiukas.gif


Aciu. Zinosiu dabar
Atsakyti
QUOTE(linxmute @ 2014 03 19, 13:49)
Sveikos,
kur galėčiau paieškoti muzikinių karuselių?  g.gif

amazon.co.uk smile.gif mothercare dar manau , mytoys gal smile.gif daug jų visur,kur žaislais prekiauja wink.gif

QUOTE(valyte_7 @ 2014 03 19, 14:35)
Zinau, visada taip ir perku, bet idomu vis gi.
Batuku kaina 32.32$, jei pritaikytu 20% pirmam apsipirkimui (kazka tokio radau, tik nezinau, kaip padaryt blush2.gif ) suma butu iki 75 lt
Tik ar siustu jie nemokamai i LT g.gif ? Vargiai...

nėr tikslo valyt pirkti per amazon.com 4u.gif tikrai šipingą jie paskaičiuos smile.gif gali pabandyt man atsiųst batus,patikrinsiu šipingą wink.gif ir jei pati turi accountą amazon.co.uk..tai come jis toks pats wink.gif
Atsakyti
Gal kuri zinot kaip yra su amazonu is uk? Ar skaiciuojasi 45 dienos, kad iskelti byla kaip pas kiniecius ar ne, jei jau susitarta del grazinimo? Gavau preke su pasibaigusiu galiojimu, nusiunciau jiems foto, pazadejo kai gaus preke atgal, kad issius nauja preke. Bet kol jie gaus tai tikrai bus pasibaiges 45 d galiojimas g.gif
Gal kas zino 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauruciuk @ 2014 03 19, 14:07)
Gal kuri zinot kaip yra su amazonu is uk? Ar skaiciuojasi 45 dienos, kad iskelti byla kaip pas kiniecius ar ne, jei jau susitarta del grazinimo? Gavau preke su pasibaigusiu galiojimu, nusiunciau jiems foto, pazadejo kai gaus preke atgal, kad issius nauja preke. Bet kol jie gaus tai tikrai bus pasibaiges 45 d galiojimas  g.gif
Gal kas zino  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Esu rasius ir po poros menesiu, man issprende iskart, i jokius terminus neziurejo.
Atsakyti
QUOTE(Jinafire @ 2014 03 19, 15:17)
Esu rasius ir po poros menesiu, man issprende iskart, i jokius terminus neziurejo.


Na tikiuosi, kad ir man viskas graziai issispres ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauruciuk @ 2014 03 19, 14:20)
Na tikiuosi, kad ir man viskas graziai issispres  ax.gif


Su amazon kazkaip super tvarkingai viskas, bent jau man. Kelis kartus bedos buvo, tai issprendzia viska be jokiu diskusiju, tereikia tik pranest.
Atsakyti
Per kiek vidutiniškai laiko atkeliauja siuntinukai iš SD? Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 03 19, 14:29)
Per kiek vidutiniškai laiko atkeliauja siuntinukai iš SD? Ačiū.

5 d.d
Atsakyti
Ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2014 03 19, 12:31)


Mergaites,o tie zuvu taukai isvalyti skaitosi?Nelabai gaudausi,tik zinau,kad turi buti parasyta - molecular distilled.??lygtai nematau ten tokio uzraso g.gif
Atsakyti
QUOTE(pilkoji @ 2014 03 19, 15:33)

g.gif nebutinai paskutinio siuntinuko laukiau 8 dienas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bbiitute: 19 kovo 2014 - 15:03