Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių 216 tema

QUOTE(lina0612 @ 2014 03 18, 13:52)
Perku snd vakare
Tikiuosi sitas dar veiks:)
Extra 10% Off On All Sale Items at F&F Clothing (Enter code FFSPRING14)

Siuntimas i LT 1 kg- 1.5 sv

TAIP PAT
http://www.sportsdirect.com/
siuntimas tiesiai i LT

TIK KAUNAS , nesiunciu


Tikiuosi nepavėlavau Tesco išsiunčiau krepšiuką. 4u.gif
Atsakyti
Ar dar kas noretu jungtis prie www.clothingattesco.com?
Atsakyti
szkla. com uzsakyta - nebesiuskit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dodže @ 2014 03 18, 19:31)
Tikiuosi nepavėlavau Tesco išsiunčiau krepšiuką. 4u.gif



uzsakyta Tesco mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas tesco uzsakines? Bandziau ta koduka, man kazko neveikia. verysad.gif Gal yra koks apribojimas tam kodukui?
Atsakyti
QUOTE(vikruole @ 2014 03 18, 21:20)
Gal kas tesco uzsakines? Bandziau ta koduka, man kazko neveikia.  verysad.gif  Gal yra koks apribojimas tam kodukui?


priimciau su kokiais 20 svaru wink.gif Ar ne Panevezys? - zinau kad turejom reikalu - tik nzn kur ir kada lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vikruole @ 2014 03 18, 21:20)
Gal kas tesco uzsakines? Bandziau ta koduka, man kazko neveikia.  verysad.gif  Gal yra koks apribojimas tam kodukui?



kodukas veikia tik sale prekem mirksiukas.gif
ka tik uzsakinejau
Atsakyti
gal kas norėtų prisijungti prie www.szkla.com?
pirkčiau su nuolaida. Nuolaida galioja tik šiandien.
Vilnius
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 03 18, 22:25)
priimciau su kokiais 20 svaru wink.gif Ar ne Panevezys? - zinau kad turejom reikalu - tik nzn kur ir kada lotuliukas.gif

Parasiau i AZ.
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2014 03 15, 14:04)
Nepraleiskit 45 d termino
Jei gerai suprantu jums kovo 25 bus 45 d
Jei ta diena neturesite, reikia butinai kelt byla


Čia kaip supratau apie eye Q užsakymą iš healthypeach. Aš iš tokių pačių "laimingųjų ir nusipirkusių už gerą kainą" tarpe sau ir dar kelioms doh.gif.

O kaip reiktų elgtis? Lisa siūlosi grąžinti pinigus, bet aš prašau laikyti užsakymą, nes vis tiek jo noriu. Tai ar 45 dieną iš karto kelti disputą per Paypalą, jei prekių negausiu - dėl saugumo? Nors jau matyt aišku, kad per tiek laiko negausiu. Ar reikia keletą dienų prieš rašyti Lisai kad atiduotų pinigus, nes ji gi vis siūlo grąžinti ir nesako, kad jų neatiduos.


QUOTE(madmuazele @ 2014 03 17, 15:37)
Merginos, ar kas pirkot iš https://www_healthypeach_com ? Viskas su jais gerai? Pristatymas, prekės? 4u.gif

MAno ankstesnis komentaras susijęs su šia parduotuve. Man pikta, kad jie leido užsakyti didelį kiekį papildų, jų elektroninė parduotuvė leido padaryti užsakymą, nusirašė pinigus, o realiai prekių sandėlyje nebuvo. Nurašymas ir grąžinimas per Paypalą, tai matyt teks patirti nuostolių dėl konvertavimo ir išgryninimo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alfa: 18 kovo 2014 - 21:40
QUOTE(lina0612 @ 2014 03 18, 22:33)
kodukas veikia tik sale prekem mirksiukas.gif
ka tik uzsakinejau
Aisku viskas. Bet maciau dar koduka nemokamam UK siuntimui jei uz 40 sv. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(alfa @ 2014 03 18, 21:37)
MAno ankstesnis komentaras susijęs su šia parduotuve. Man pikta, kad jie leido užsakyti didelį kiekį papildų, jų elektroninė parduotuvė leido padaryti užsakymą, nusirašė pinigus, o realiai prekių sandėlyje nebuvo. Nurašymas ir grąžinimas per Paypalą, tai matyt teks patirti nuostolių dėl konvertavimo ir išgryninimo   doh.gif

Ajajai.. sakau visai smegeninė neveikia doh.gif Gi atrodo skaičiau jūsų visų komentarus-ale neįsidėmėjau parduotuvės... ir užsisakiau biggrin.gif Gerai, kad viena pati sau... galgi atsiras tų taukų g.gif O ką rašo prie užsakymo? Processing?
Bet ot, niekas nepaprotino kai klausiau unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 18 kovo 2014 - 22:19