Įkraunama...
Įkraunama...

2009 metų II pusmečio Klaipėdiečių mamytės

O mes kaip tik be priesmokyklines liekam, reiks kazkur kitur ieskotis, nes musu darzely tokios grupes nera. Gal zinot Klaipedoje mokyklas, kur turi 0 grupes?
Nuo keliu i priesmokyklines leidziama?
As kaip tik stengsiuos kuo veliau. Velai jis man kazkaip viska pradeda daryti, lygiai kaip ir MV smile.gif
Ir gimtadienis musu uz pusmecio smile.gif tikrai dar nieko negalvojam smile.gif
Atsakyti
nu likus metams iki mokyklos vaikas perkeliamas i priesmokykline. kam tada jau 6 buna, kam dar tik 5.
o kaip taip gali buti, kad nera priesmokyklines, galvojau, kad visur privalo buti. 0 klasiu irgi negirdejau kad butu. ar neteks darzelio keisti jum?
Atsakyti
nu va viskas tvarkoj ,ju ne pirmas kartas kai darzelis taip daro.
Uzstrigo tik tai jog per tam tikras valandeles bus pasakojama apie seima kur mama issisyrusi su dviem vaikais o tetis isejo gyvent pas kita vyra doh.gif Prasideda..............
Atsakyti
QUOTE(egnis @ 2014 05 10, 17:30)
nu va viskas tvarkoj ,ju ne pirmas kartas kai darzelis taip daro.
Uzstrigo tik tai jog per tam tikras valandeles bus pasakojama apie seima kur mama issisyrusi su dviem vaikais o tetis isejo gyvent pas kita vyra doh.gif  Prasideda..............


reikia pratintis matyt doh.gif manęs vakar Ema klausė Euroviziją žiūrėdama, čia teta ar dėdė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ujolanta @ 2014 05 11, 10:44)
reikia pratintis matyt  doh.gif  manęs vakar Ema klausė Euroviziją žiūrėdama, čia teta ar dėdė  biggrin.gif

ar nepersistengem mes su tolerancija si karta??? Jau nebe dainu konkursas o kazkoks cirkas... tiek graziu dainu ir atlikeju buvo, o isrinkom..... doh.gif

nesuprantu nieko, matyt pasenau ir pradejau bambeti unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(ujolanta @ 2014 05 11, 10:44)
reikia pratintis matyt  doh.gif  manęs vakar Ema klausė Euroviziją žiūrėdama, čia teta ar dėdė  biggrin.gif

ar nepersistengem mes su tolerancija si karta??? Jau nebe dainu konkursas o kazkoks cirkas... tiek graziu dainu ir atlikeju buvo, o isrinkom..... doh.gif

nesuprantu nieko, matyt pasenau ir pradejau bambeti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunrayja @ 2014 05 11, 11:44)
ar nepersistengem mes su tolerancija si karta??? Jau nebe dainu konkursas o kazkoks cirkas... tiek graziu dainu ir atlikeju buvo, o isrinkom..... doh.gif 

nesuprantu nieko, matyt pasenau ir pradejau bambeti unsure.gif


Austrijos daina visai graži buvo (nu jei klausyt, nematant, koks padaras dainuoja). Reik manyti, kad rinkom dainą, o ne atlikėją ax.gif
Atsakyti
As ir taip galvoju drinks_cheers.gif
Galejo ir be barzdos dainuot. Vaikam turejau aiskint kame cia reikalas lotuliukas.gif
Atsakyti
man nepatinka kad Austija laimejo, todel, kad buvo balsuota uz atlikeja, ne uz daina, tik todel, kad jis toks. jei jau tokio tipo dainos veza, ispanu tikrai buvo geresne butent tokio skonio ziurovui. ir tikrai sioj vizijoj buvo daug geru dainu, as uz tris balsavau (ispanija, norvegija ir vengrija), dar mielai buciau ir uz italija ir svedija prabalsavus. pinigu pagailejau, kiek dar zmoniu patiko olandai... o austijos daina ziauriai vidutine buvo, net jei neziuretum i atlikeja. balsas geras, taip. bet jei tik balsas, tai dar prie favoritu prisideda azerbaidzanas, slovenija... zodziu, balsuota susivienijus pagrinde geju ir transvestitu bendruonems, o heteroseksualu balsai pasiskirste tarp likusiu 25 dainu. aisku kazkokia dalis heteru irgi balsavo uz austrija, bet nemanau, kad dalis geju balsavo uz ka nors kita. jei daina butu tokia superine, kaip pvz. buvo Loreen, kur is karto aisku nugaletojas, nei puses zodzio nesakyciau. o ir tas atvejis, kai viva viktorija, viva ... kas ten dar , nugalejo transas, tai nieko pries, juk daina buvo hitas ir iki siol daug kam ausyse skamba. tas feniksas man neskamba, puse nakties visai kitas dainas sapnavau, ir baltarusius, ir svede, ir norvega, ir vengra...

Atsakyti
Man tai daina tokia so so... Bet ne tame esmė, šiaip į jį/ją baisu žiūrėt, kaip teatrališkai sakinio nesurezgė, kai ten bandė šnekint doh.gif Nu kažkaip per daug jau man...
Atsakyti
Bet LT skyrė jam/jai 10 balų...

Straipsnelis ta tema:
http://ltnacionalist...jos-komentaras/
Atsakyti
Va tas man ir keisčiausia, kad ir lietuviai 10 balų skyrė. O dar tie pareiškimai - mūsų niekas nesustabdys schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunrayja @ 2014 05 11, 12:44)
ar nepersistengem mes su tolerancija si karta??? Jau nebe dainu konkursas o kazkoks cirkas... tiek graziu dainu ir atlikeju buvo, o isrinkom..[I]... doh.gif 


nerinkau ir net nežiūrėjau smile.gif jau kelinti metai nežiūriu smile.gif geriau su vaiku kur po mišką tas kelias valandas skiriu pasivaikščioti smile.gif
Atsakyti