Įkraunama...
Įkraunama...

2009 metų II pusmečio Klaipėdiečių mamytės

QUOTE(Inesiuuu @ 2014 04 17, 20:14)
nesuprantu ko zodzio pedos neduoda parasyt unsure.gif


Nes rašai be lietuviškų raidžių ir dgs.galininko linksniu šis žodis skamba kaip sumenkintas pedofilas wink.gif - matyt, blokuoja galimus keiksmažodžius g.gif
Va rašau "pėdos" , "pėdas" ledžia, o to kito varianto - ne.

Sveikos,

Rusnė lankė šokius darželyje. Bet jau po pirmojo jos sirgimo vadovė ėmė mykti, mol ji atsilieka, trukdo sukurti programą šventėms. Pasirodo, 4-metis negali lankyti dėl pačios lavinančios veiklos, jei jis nepademonstruos pedagogui reikiamo rezultato. Nemaloniai nustebino. Bet leidom toliau. O paskui Rusnė ėmė verkti, kad nebenori eiti į šokius. Tai numanau, kad mokytoja ėmė ją kritikuoti ar pan. Atsiėmėm. Gal kada vėliau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Druoja: 17 balandžio 2014 - 21:23
QUOTE(Inesiuuu @ 2014 04 17, 21:14)
Mano didziajai reikejo koju mankstas daryt. Klisino abi ****** i vidu. Tai mes Jurando reabiliatcijos  centre lankem. Ten super zmones dirba thumbup.gif . Netikejau,kad kad greit rezultatas matysis.  Pries tai Lornoj lankem tai nieko schmoll.gif jokio rezultato. Dubysos gatvej isvis nesamone, bilei praein,net nepriziuri ar tikrai vaikas daro ar nedaro ir kaip.
Baseina ir mum rekomendavo aplamai del visos laikysenos ne tik del koju. Mes Lornoj lankem vertikalia vonia del nugaros.
Papildyta:
nesuprantu ko zodzio pedos neduoda parasyt unsure.gif

O ten į tą Jurando centrą irgi galima lygiai taip pakliūti su šeimos gydytojo siuntimu? Ar ilgai reikia laukti, kol pateksi pas reabilitologą? Mums Dubysos g. visai neblogai pasirodė, kai palyginom su Regsana, dar porą kartų ėjom į Kuncų kliniką Vėtrungėj, ten pusė velnio, Lornoj senokai bebuvom, eisim nuo kitos savaitės, įvertinsim smile.gif
Atsakyti
Greitai ten. Ir mankstas galima sakyti iskart paskiria. smile.gif

Druoja, net nepagalvojau tuo metu, kad tas zodis ir kita reiksme turi biggrin.gif Tiek sokiu tiek gimnastikos burelyje is pradziu buvo kaip ir atranka. Ar gaudosi ar lankstus ar nori daryt. Buvo teveliu pykciui,kad vaikucio neprima i bureli.
Gimnastikoje is mazes grupes yra viena mergaite. Ji labai lanksti tik baisi tingine. Tai per pasirodymus juokina visus tevelius, o savo tevus stato i nepatogia padeti, nes daro ka nori arba sedi ir nieko nedaro. Seip trenere griezta arba darai arba darai. Tai sugeba ta mergyte ikalbet daryt smile.gif
Tik gaila, kad jau ir bureliuose reikia turet prekine isvaizda ne tik nora unsure.gif ir treneres tiesiai sviesiai rezia tevam i akis, kad jusu vaikas neturi prekines isvaizdos ir treniruotes tik darzelyje.
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2014 04 18, 06:18)
Tiek sokiu tiek gimnastikos burelyje is pradziu buvo kaip ir atranka. Ar gaudosi  ar lankstus ar nori daryt. Buvo teveliu pykciui,kad vaikucio neprima i bureli.
Gimnastikoje is mazes grupes yra viena mergaite. Ji labai lanksti tik baisi tingine. Tai per pasirodymus juokina visus tevelius, o savo tevus stato i nepatogia padeti, nes daro ka nori arba sedi ir nieko nedaro. Seip trenere griezta arba darai arba darai. Tai sugeba ta mergyte ikalbet daryt smile.gif
Tik gaila, kad jau ir bureliuose reikia turet prekine isvaizda ne tik nora unsure.gif  ir treneres tiesiai sviesiai rezia tevam i akis, kad jusu vaikas neturi prekines isvaizdos ir treniruotes tik darzelyje.


Aš suprasčiau, jei vesčiau vaiką į kažkokį kolektyvą, kuris garsėtų savo pasiekimais. O maniškė ėjo į paprastą būrelį darželyje. Aš nenoriu, kad ji ateityje siektų šokėjos karjeros, tenoriu, kaip rašė ujolanta, kad palavintų koordinaciją, laikyseną. Apskritai, LT švietimo sistemos bėda, kad viskas orientuojama į rezultatą (kuris dargi suvokiamas, ne kaip vaiko bendras vystymasis, o pasirodymai konkrečių švenčių metu, mokyklose - pažymiai ir pan.)., o ne vaiko lavinimo procesą ar tiesiog smagumą mokytis, kurti, judėti. Jei jūs norite po darbo eiti pasportuoti dėl savęs, o ne dėl dalyvavimo varžybose, taigi galite, tiesa? Kodėl vaikams tokia galimybė ribojama g.gif.

Labas rytas!
Rusnė po vakar dienos ėmė labai intesyviai klausinėti apie Velykų Bobą su kiškiais. Kada jie ateis? Gal naktį? ir kaip Kalėdų senelis paliks dovanų? O kur dės jas? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Druoja: 18 balandžio 2014 - 07:34
o beje, ar palieka boba jusu vaikams dovanu?
maniskiam tai saldainiu, po berzeliu sakelemis
Atsakyti
Mano vaikai nusprende,kad Velyku boba yra Kaledu senelio zmona lotuliukas.gif ir visa laika atnesa kinder kiausini biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Druoja @ 2014 04 17, 22:22)
Sveikos,

Rusnė lankė šokius darželyje. Bet jau po pirmojo jos sirgimo vadovė ėmė mykti, mol ji atsilieka, trukdo sukurti programą šventėms. Pasirodo, 4-metis negali lankyti dėl pačios lavinančios veiklos, jei jis nepademonstruos pedagogui reikiamo rezultato. Nemaloniai nustebino. Bet leidom toliau. O paskui Rusnė ėmė verkti, kad nebenori eiti į šokius. Tai numanau, kad mokytoja ėmė ją kritikuoti ar pan. Atsiėmėm. Gal kada vėliau.


nieko sau. O būrelis dar ir mokamas greičiausiai?

Vat užtai Ema turbūt ir myli savo muzikos mokytoją. Jie ten ir padainuoja, pašoka. Kitą kart kai pasiimu ją iš darželio klausia, ar galiu užeit į aktų salę atsisveikint su vadove Egle. Užeina, atsisveikina, geros dienos palinki wub.gif Tai tikiu, kad ten jie ir susirinkę leidžia smagiai laiką. Nors koncertukai Emai tai iššūkis, ji ne iš tų vaikų, kurie drąsiai jaučiasi prieš publiką. Buvo pirmais metais ir tokių, kad ji nieko nedarydavo, stovėdavo galvą nuleidus, nors namie visus žodelius ir daineles dainuodavo. Bet šiemet jau jau biggrin.gif

QUOTE(Druoja @ 2014 04 18, 08:30)
Aš suprasčiau, jei vesčiau vaiką į kažkokį kolektyvą, kuris garsėtų savo pasiekimais. O maniškė ėjo į paprastą būrelį darželyje. Aš nenoriu, kad ji ateityje siektų šokėjos karjeros, tenoriu, kaip rašė ujolanta, kad palavintų koordinaciją, laikyseną. Apskritai, LT švietimo sistemos bėda, kad viskas orientuojama į rezultatą (kuris dargi suvokiamas, ne kaip vaiko bendras vystymasis, o pasirodymai konkrečių švenčių metu, mokyklose - pažymiai ir pan.)., o ne vaiko lavinimo procesą ar tiesiog smagumą mokytis, kurti, judėti. Jei jūs norite po darbo eiti pasportuoti dėl savęs, o ne dėl dalyvavimo varžybose, taigi galite, tiesa? Kodėl vaikams tokia galimybė ribojama  g.gif.



drinks_cheers.gif tai va, tie visi mokyklų reitingai, valstybinių rezultatai ir t.t. Verčia mokytojus dalyvauti tarsi varžybose. doh.gif O ir programos perkrautos.

Dabar ne į temą, bet buvau darželyje, lyg ir patikino direktorė, kad mažoji gaus vietą nuo rugsėjo, tai džiaugiuos, kad nors čia galvos skausmo nebus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ujolanta @ 2014 04 18, 08:29)
nieko sau. O būrelis dar ir mokamas greičiausiai?

Dabar ne į temą, bet buvau darželyje, lyg ir patikino direktorė, kad mažoji gaus vietą nuo rugsėjo, tai džiaugiuos, kad nors čia galvos skausmo nebus  biggrin.gif


Taip, mokėjom papildomai už jį.

Smagu thumbup.gif . Man irgi jau reiks važiuot į darželį pasiaiškinti situaciją.
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2014 04 18, 07:18)
Greitai ten. Ir mankstas galima sakyti iskart paskiria. smile.gif


tai reiks ir mums ten pabandyti, jei laiką suderinsim, nes tolokai vis dėlto važinėti g.gif

o į darželius dabar juk elektroniniu būdu reikia registruotis, pas direktorę nuėjus nelabai ką padarysi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Galleta: 18 balandžio 2014 - 10:53
QUOTE(Galleta @ 2014 04 18, 11:51)
tai reiks ir mums ten pabandyti, jei laiką suderinsim, nes tolokai vis dėlto važinėti  g.gif

o į darželius dabar juk elektroniniu būdu reikia registruotis, pas direktorę nuėjus nelabai ką padarysi  smile.gif


nu žinok ta elektroninė eilė pyp pyp pyp lotuliukas.gif Vistiek galutinį žodį man tarė direktorė wink.gif Ji pati išsispausdinus tą elektroninę eilę turi ir mato, o pvz savivaldybėj man nepasakė pakliūsit ar ne, tik tiek kad kelinti stovim, o tai aš ir pati kompe matau, atseit kiek vietų turi vistiek galutinai pasakys direktorė. Ta prasme ar ten 20 vaikų, ar 15 priims pagal sąrašą. Aš rami sėdėjau, nes maniškę ilgą laiką rodė 8-ą eilėje, šią savaitę - jau kažkaip 18-a pasidarė doh.gif Tai pradėjus aiškintis savivaldybė vistiek pas direktorę nusiuntė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ujolanta @ 2014 04 18, 12:08)
nu žinok ta elektroninė eilė pyp pyp pyp  lotuliukas.gif  Vistiek galutinį žodį man tarė direktorė wink.gif Ji pati išsispausdinus tą elektroninę eilę turi ir mato, o pvz savivaldybėj man nepasakė pakliūsit ar ne, tik tiek kad kelinti stovim, o tai aš ir pati kompe matau, atseit kiek vietų turi vistiek galutinai pasakys direktorė. Ta prasme ar ten 20 vaikų, ar 15 priims pagal sąrašą. Aš rami sėdėjau, nes maniškę ilgą laiką rodė 8-ą eilėje, šią savaitę - jau kažkaip 18-a pasidarė  doh.gif  Tai pradėjus aiškintis savivaldybė vistiek pas direktorę nusiuntė  ax.gif

aišku smile.gif na bet vis tiek juk jums pirmenybė, jei su sese į tą patį darželį vesit mirksiukas.gif dėl visa ko jaučiu ir aš kitąmet pas direktorę belsiuos, kad vaikas be daržo neliktų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Galleta @ 2014 04 18, 12:27)
aišku smile.gif na bet vis tiek juk jums pirmenybė, jei su sese į tą patį darželį vesit  mirksiukas.gif dėl visa ko jaučiu ir aš kitąmet pas direktorę belsiuos, kad vaikas be daržo neliktų  biggrin.gif


į tą patį darželį, bet baimės vistiek buvo. Jei ne pirmenybė tai turbūt būtume kokie penkiasdešimti ar dar toliau eilėj. doh.gif

Dabar svarstau, ar leisti pas tas pačias auklėtojas kaip Ema ėjo, ar kaip tik prašytis į kitą grupę g.gif MB už tai, kad į kitą grupę, kad nelygintų vaikų, kad nesakytų paskui, o Ema tai tą ar aną mokėjo, ar darė. g.gif
Atsakyti