Įkraunama...
Įkraunama...

2009 metų II pusmečio Klaipėdiečių mamytės

Sveikos

Eglė spalvas pažįsta. taip pat visus skaičius ir daugumą raidžių.
Didelė ir aukšta - apie 112 cm ir 22 kg. Kai pradėjo lankyti darželį labai pasikeitė - tokia lyderė pasidarė. savarankiška, aktyvi ir "ima" pagrindius vaidmenis darželyje smile.gif tokia dalykiška. šiandien kviečiu ją, o ji su žaislais užsiėmusi ir sako - aš turiu daug darbo, prašau netrukdykit manęs. smile.gif
Šią žiemą daug sirgo. Nieko rimta, bet vis kosulys užeina ir sloga. Praėjusią savaitę buvo pas alergologą, tai nustatė alergiją dulkėms, pūkams ir žiedadulkėms.

klausiau dėl mazgelių krūtyje kažkada. Dar išklausiau porą nuomonių ir ryt darysiuosi operaciją. šiek tiek neramu, nors nieko gi čia ir baisaus.

Kaip tas laikas greit bėga. Jau tuoj penktieji gimtadieniai prasidės... smagu, jau tokie dideli...
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Idava: 13 balandžio 2014 - 18:26
QUOTE(Idava @ 2014 04 13, 18:17)
klausiau dėl mazgelių krūtyje kažkada. Dar išklausiau porą nuomonių ir ryt darysiuosi operaciją. šiek tiek neramu, nors nieko gi čia ir baisaus.

Kaip tas laikas greit bėga. Jau tuoj penktieji gimtadieniai prasidės... smagu, jau tokie dideli...


Sėkmės ryt 4u.gif friends.gif

Kaip pasikeitusi Eglė. Bet ir Rusnė pasikeitusi smile.gif .
Atsakyti
[quote=Amaya.,2014 04 12, 08:43]
Tu apie mazaja, ar didziaja smile.gif kiek pamenu, didzioji yra musu vaiku bendraamze smile.gif tai ji jau moka vaziuoti be pagalbiniu ratuku? Wau! smile.gif stai ir pirmoji smile.gif
Papildyta:

Mazoji jusu vaiku bendraamze smile.gif
manoji tai ant rudos sako juoda ir atvieksciai. Kitas spalvas pazista. Raidziu mazai pazista, uztat skaiciuoja iki 20 ir + - mokinasi.
Dar su pampiu nakti miega,nes niekaip ana neatsikelia ant puodo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunrayja @ 2014 04 11, 18:53)
Sveikos.As irgi su klausimu biggrin.gif
Kaip jusu vaikai pazista spalvas? Mano Simona tik raudona  biggrin.gif . Nors specialiai pastoviai nemokinu, tik prie progos vis paklausineju...

Mūsiškė spalvas panašiai nuo dvejų metų visas žino, čia tėtuko nuopelnas, buvo sugalvojęs spalvų žaidimą, kuris puikiai suveikė smile.gif atspalvius irgi žino, bet sunkiai lietuviškus pavadinimus atsimena, jai lengviai angliškai biggrin.gif

dėl pampersų, galvojau čia mes vieni tokie apsileidę ir naktį leidžiam su pampersu miegoti blush2.gif aš vis laukiu, kada ji pati atsibus, pajutusi, kad jau reikia į tualetą, bet dažniausiai išmiega visą naktį be prabudimų smile.gif

pasirodysim ir mes smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Druoja @ 2014 04 13, 22:59)
Sėkmės ryt 4u.gif friends.gif

Kaip pasikeitusi Eglė. Bet ir Rusnė pasikeitusi smile.gif .

Aciu. Viskas neblogai pavyko. Jau namie smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Idava @ 2014 04 14, 19:31)
Aciu. Viskas neblogai pavyko. Jau namie smile.gif


Sveikatos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Druoja @ 2014 04 12, 23:19)
O dėl tos "egnis" ar kaip ten, ji lyg išsiskyrusi - rašo forume "vaiką auginu viena", apie skyrybų peripetijas  g.gif . Tinka mūsų Vilkei  unsure.gif ? 100 metų jos nebuvau sutikusi, paskutinį kartą nėščia, kai svečiavomės jų naujuose namuose.

na garsiai turbūt nebuvo noro rėkti apie tokius nemalonius dalykus, bet šiaip viskas tinka...

Arnas spalvas ir pažįsta, tik vis dar juoda yra tamsi biggrin.gif dabar susidomėjo raidėmis, tai savo vardą ir kitus šeimos narius jau užrašytu su viena kita klaidele. o aš tiesa sakant net nespaudžiu šioje vietoje, jei pats paprašo tai ir sėdamės mokintis, jei ne ir nereik. viskam gi savas laikas smile.gif
su pampiais jau senokai nedraugaujam, dar 3 nebuvo, kai nebereikėjo. dabar suku galvą kaip mažiuką atpratinti g.gif su Arnu lengviau buvo ax.gif

vis pagalvoju gal reiktų kokios popamokinės veiklos jau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FLEXE: 15 balandžio 2014 - 09:49

Zinau, kad yra Zuikiu mokykla sestadieniais. Manau yra visokiu mokykleliu. Mano po darzelio buna pavargusios tai apie papildomus burelius negalvoju. Darzelyje privalomi 2 bureliai dailes ir dramos. Lanko gimnastika. Pilnai uztenka.
Kitais metais gimnastika jau po darzelio vakarais tikriausiai lankysim. Reik pagalvot ar patemps mano mazoji po 1.5 mankstintis. Trenere daug vilciu deda ir tikisi,kad nemesim gimnastikos.
Dicke pramoginius lanko,buvom jau ir varzybose. Noriu atkalbet nepatinka,kad jie ten ta pati per ta pati soka. Pramoginius kitaip isivaizdavau. Net varzybose visu grupiu amziuje vienodi zingsneliai neidomu net ziuret ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2014 04 16, 09:21)
....Pramoginius kitaip isivaizdavau. Net varzybose visu grupiu amziuje vienodi zingsneliai neidomu net ziuret ax.gif

tai mazi dar vaikiukai, ko tu nori smile.gif jei patinka, lai lanko smile.gif

mano vyrukas nori karate smile.gif po darzelio dar jegu pilnas buna, tad issikrautu smile.gif
Atsakyti
Emą buvau užrašius nuo rugsėjo į du būrelius darželyje: šokių ir muzikos. Tai muzikos tebelanko, labai patinka jai, o va šokių - nebe. Galvoju, gal vadovė, atmosfera nepatiko Nors aš visai norėčiau, kad ji šokius palankytų, visgi laikysena ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(ujolanta @ 2014 04 16, 18:32)
Emą buvau užrašius nuo rugsėjo į du būrelius darželyje: šokių ir muzikos. Tai muzikos  tebelanko, labai patinka jai, o va šokių -  nebe. Galvoju, gal vadovė, atmosfera nepatiko Nors aš visai norėčiau, kad ji šokius palankytų, visgi laikysena ir t.t.

labu smile.gif
maniskis irgi darzelyje sokius lanke, bet prasidejo, oj draugas nebelanko ir as nebenoriu, paskui dar pradejom lankyt ilga ortopedine reabilitacija (manksteles, masziukai, sildymai ), tai sokiam laiko nebeliko, 5 metu sulaukus bandysim lankyt baseina (ortopedes raginimu, nes niekas kitas taip nestiprina kojyciu), nes laisvi kojyciu sanariu raisciai unsure.gif blush2.gif vot tep smile.gif
Atsakyti
Mano didziajai reikejo koju mankstas daryt. Klisino abi ****** i vidu. Tai mes Jurando reabiliatcijos centre lankem. Ten super zmones dirba thumbup.gif . Netikejau,kad kad greit rezultatas matysis. Pries tai Lornoj lankem tai nieko schmoll.gif jokio rezultato. Dubysos gatvej isvis nesamone, bilei praein,net nepriziuri ar tikrai vaikas daro ar nedaro ir kaip.
Baseina ir mum rekomendavo aplamai del visos laikysenos ne tik del koju. Mes Lornoj lankem vertikalia vonia del nugaros.
Papildyta:
nesuprantu ko zodzio pedos neduoda parasyt unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inesiuuu: 17 balandžio 2014 - 20:13