Įkraunama...
Įkraunama...

2009 metų II pusmečio Klaipėdiečių mamytės

seniai temoj lankiausi, ogi žiūriu, kad nelabai ką ir praleidau biggrin.gif
pasidalinkit, ką pirksit daržely vaikučiams dovanų? mes sutarėm, kad kiekvienas nupirks savo vaikui, nes 20 vienodų dovanų sunku nupirkti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Galleta @ 2014 11 21, 13:11)
pasidalinkit, ką pirksit daržely vaikučiams dovanų? mes sutarėm, kad kiekvienas nupirks savo vaikui, nes 20 vienodų dovanų sunku nupirkti  g.gif

Mes pirksime visiems vienodas knygas.
Papildyta:
Amaya., kaip tu laikais? Sapnavau tave šią naktį.
Atsakyti
Sveikos,

mes pirksim atskirai berniukams, atskirai mergaitėm, bet vienodas. Šiaip perkam didelę dovaną, o vaikučiams per pačią šventę padalint kažką simboliškai, berniukams vienodams mašinėles, ten "ant bangos" kažkurios, o mergaitėm kažką iš figūrėlių ar tai ponis ar little pet shop ar kažkas panašaus.

Aga, Amaya, kaip tu? Man irgi vis mintys nuklaidžioja wub.gif
Atsakyti
Labukas. Turiu klausimėlį. Planuojam su vaikais grįžti į lietuvą vasarą. Edvinui jau reiks į tą paruošiamąją grupę ar kaip. O man darželyje yra tos grupės ar mokyklose?
ax.gif
Atsakyti
Inesa, dazniausiai darzeliuose, bet zada daryt pertvarkas, kad butu mokyklose, kadangi darzeliuose ir taip netelpa. O kaip dabar vaikai, ar eina i darzelius?
As tai tokia tiksinti bombike, ne, jau trecio nebenoriu lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos,
sveikinimai Amaya ir Cikucaku, auginkit pilvukus. Po truputi visos po antra jau turės, šaunu smile.gif
Noriu daryti viena pirkimą iš šito psl. http://www.pharmacyathand.co.uk/ bet vienai gaunasi labai brangiai siuntima. Gal nori kas prisijungti? Jei ką rašykit į až.
Atsakyti
Labas
Kadangi čia turim nestuke.gif , tai dalinuosi, mano akimis skaitant, labai gražiu straipsniu. Skaičiau ir prisiminiau savo gimdymus.
http://www.bernardin...es/111173/print
Atsakyti
mano Ervinas jau 5 savaites kaip neina i darzeli, vel tie jo firminiai kosuliai yra uzeje nesibaigiantys, tai nezinau, kokias dovaneles planuoja dovanoti.
Atsakyti
Sveikos
gal kam reikia -parduodu nebrangiai maniskio isaugtas kostiumines kelnes,baltus marskiniukus ir liemene. Kelniu visas ilgis 76cm ,nuo klyniuko 46cm.
Atsakyti
Na ką, turiu gražių naujienų biggrin.gif
Mūsų kompanija pasipildė vienu vaikučiu thumbup.gif . Amaya šeimoje jau apsigyveno Matukas wub.gif . Sveikinimai šauniems tėveliams ir Karoliukui 4u.gif wub.gif Beveik Kalėdų stebukliukas namie wub.gif .
Atsakyti
QUOTE(gita @ 2014 12 04, 19:48)
Na ką, turiu gražių naujienų  biggrin.gif
Mūsų kompanija pasipildė vienu vaikučiu  thumbup.gif . Amaya šeimoje jau apsigyveno Matukas  wub.gif . Sveikinimai šauniems tėveliams ir Karoliukui  4u.gif  wub.gif  Beveik Kalėdų stebukliukas namie  wub.gif .


Sveikinimai seimynelei 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gita @ 2014 12 04, 18:48)
Na ką, turiu gražių naujienų  biggrin.gif
Mūsų kompanija pasipildė vienu vaikučiu  thumbup.gif . Amaya šeimoje jau apsigyveno Matukas  wub.gif . Sveikinimai šauniems tėveliams ir Karoliukui  4u.gif  wub.gif  Beveik Kalėdų stebukliukas namie  wub.gif .

Didžiausi sveikinimai sulaukus broliuko wub.gif
Atsakyti