Įkraunama...
Įkraunama...

2009 metų II pusmečio Klaipėdiečių mamytės

QUOTE(InesaP @ 2014 10 07, 16:18)
Va, sakė yra trys mylimos kavinė taikos pr. kur didelis vaikų kaimpelis. Ir pavalgyt yra ką, ir kainos ne kosminės:) Taigi taigi:)

Kainos ir ne pacios maziausios smile.gif ir primena bobuciu valgykla biggrin.gif gal geriau fridrichas? Antras aukstas ten kur tie kumpiai, kas buvo tame nestukiu myte, gal pamena biggrin.gif ten giliau yra sale jauki ir tuscia su foteliais, galetume ten surmuliauti smile.gif bet tik ar kas susirinktu? Bijau, kad nebutume dviese sad.gif rasykites, kas noretu, susiderintume gal laika smile.gif kad bent keturios butume, butu liuks smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amaya.: 08 spalio 2014 - 20:55
As ateiciau, jei pagal grafika sutaptu. 4u.gif
Atsakyti
Kitą savaitę galėčiau ir aš...
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2014 10 09, 07:21)
As ateiciau, jei pagal grafika sutaptu.  4u.gif



QUOTE(Idava @ 2014 10 09, 16:50)
Kitą savaitę galėčiau ir aš...

Na va, jau smagu smile.gif kokia dienele renkames kita savaite? Antradieni, treciadieni ar ketvirtadieni?
Atsakyti
QUOTE(Amaya. @ 2014 10 09, 20:49)
Na va, jau smagu smile.gif kokia dienele renkames kita savaite? Antradieni, treciadieni ar ketvirtadieni?

Gal prasau antradieni. Nes nuo treciadienio ryto pas mane prasides kosmaras - klaipeda- kaunas- jonava- pagegiai- klaipeda- latvija- norvegija.... bus be poilsio dienos.
Atsakyti
Aš pradėjau dirbti, tai kol kas po darbų lekiu namo pas šeimyną. Jokių gastrolių kol kas. angel_sadangel.gif
Atsakyti
Sveikos,


QUOTE(gita @ 2014 10 10, 21:23)
Aš pradėjau dirbti, tai kol kas po darbų lekiu namo pas šeimyną. Jokių gastrolių kol kas.  angel_sadangel.gif


Pažįstama friends.gif Pavyko rasti auklę mažiukei?

Antradienį dirbu iki 19 val. Jei laiką planuosit vėlesnį, tai gal spėčiau nors trumpam.
Atsakyti
QUOTE(gita @ 2014 10 10, 21:23)
Aš pradėjau dirbti, tai kol kas po darbų lekiu namo pas šeimyną. Jokių gastrolių kol kas.  angel_sadangel.gif

Nu gražiausiai umn.gif kas su manimi dabar gimdys? biggrin.gif

QUOTE(Druoja @ 2014 10 10, 22:18)
Sveikos,
Pažįstama friends.gif Pavyko rasti auklę mažiukei?

Antradienį dirbu iki 19 val. Jei laiką planuosit vėlesnį, tai gal spėčiau nors trumpam.

Kaip kitoms vėlesnis laikas?
Atsakyti
Tai ryt (antradienį) tinkamės, ar ne? smile.gif greičiausiai, kad ne smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

Kaip matau, Amaya, didelio entuziazmo kolektyve nėra smile.gif

Tai tada po darbo važiuoju namo. Sunki šiandien diena man, plius dar perėmiau iš Rusnės virusą, tai nelabai norėčiau / turėčiau nėštukėms kompaniją palaikyt...
Atsakyti
Sveikos kas sveikos. Kaip matau didelio burio nera. Gal ir gerai. Nes as bijau ir susitikt. Nes nuo sekmadienio vakaro samanta su temperatura. Siandien ir Edvinas jau su kylancia.... neaisku ar ir mum nepersiduos. O dar sveciuose buvom sekmadieni. Tai dabar taip bijau kad vaikuciu nebutume uzkrete. Nes jokiu snargliuku ar kosuliuku. Tempa sukyla iki 38.5 ir taip para laikosi.
Reikejo viska man anksciau organizuotis o ne pasilikt paskutinem dienom:/
Atsakyti
Labas!
Ar dar prisimenate bigsmile.gif
Nostalgiškai lietui į langą bumsenant, apsimovus vilonines kojines ir pernykštį šiltąjį megztinį apėmė nostalgija SM smile.gif Smagu, kad dar yra "gyvų" čia! smile.gif

QUOTE(Druoja @ 2014 03 15, 22:45)
Įdomu, ar iš kitų mūsų "narių", kurios jau ilgą laiką nerašo, yra dar antrą kartą susilaukusių vaikučių. Pasakokit gandus  biggrin.gif


Ilgai nerašiau, bet per tą laiką neužgyvenau nestuke.gif smile.gif

QUOTE(Amaya. @ 2014 04 05, 16:38)
Laba, na pasigirkit, kieno vaikai jau moka vaziuoti dviraciu? smile.gif


Maniškė buvo priversta mokytis, nes į ta priekabėlę jau per ūgį netilpo, o tandemo įperkama kaina ir neradome pirkti. Šiemet apskritai mažai dviračiams skyrėm laiko...

QUOTE(ciku_caku @ 2014 04 18, 21:09)
Pas mus nesamone su tais mokamais bureliais, menesio kaina 30 lt, mes daznai sergam, tai jei bent 3 k palanke - reik moket visa kaina, jei  1-2 kartus - mokekt nereikia... tai mes beveik nelankem ir visad mokejom  doh.gif


Šiemet mažė metė visus būrelius darželyje ir drožia porą kartų per savaitę į Choreografijos sutdiją Inkarėlis, šoka ten. Net nėra ko lyginti su darželio šokio grupe... Ir čia tik 25 lt/mėn ir namie po pirmo mėnesio ohoho kokie pasirodymai vyksta cool.gif

QUOTE(Amaya. @ 2014 06 20, 15:42)
Kur vedate vaikus pas stomatologus? ar yra eilės?


Vedame į šaloia esančią Densaną, labai gerai dantis užkalba, tiesiogine prasme smile.gif Visus gręžimus/plombavimus vaikas puikiai atlaikė.

QUOTE(Tiksiuke @ 2014 07 15, 15:48)
Sveikos,
aš jau irgi išleidžiu Neilą į lauką. Turi susirades draugą panašaus amžiaus. Eina į stadioną arba palei langus žaidžia. Bet aišku vis žiūriu per langą.


Oi, leidžiame. Dėkingas kiemas pas mus, toliau nuo gatvės. Ir kieme kompanijos kiek daug ...

QUOTE(MeLady @ 2014 08 18, 14:29)
mes jau neturime 2 apatiniu dantuku, o 5 metai bus tik rugsejo gale


Maniškei dar nekliba, bet jau auga 4 nuolatiniai, šešetukai. Buvo visa burnytė skaudi, jau manėm, kad stomatitas, visgi gydytoja nustatė virusą, o tuo pačiu nuėjus dėl darželio pažymos, ir reikalui esant užsukus pas stomatologę tą diagnozę pakeitė kardinaliai smile.gif

QUOTE(Sunrayja @ 2014 09 09, 19:51)
Sveikos,
ka zadat lankyti, koki bureli?

as galvoju kur geriau, sokiai ar daunavimas g.gif


Aš pati turiu šiokį tokį būrelį, bet nei šoku nei dainuoju biggrin.gif


faina buvo užsukti wink.gif
Kai kurių nickai nelabai pažįstami, bet iš postų labai greitai aiškū spatapo smile.gif
Atsakyti