Įkraunama...
Įkraunama...

2009 metų II pusmečio Klaipėdiečių mamytės

QUOTE(egnis @ 2014 10 02, 17:56)
Kazi ar as buciau tokia drasi pirma kart su dula gimdyt g.gif

O kodėl ne, juk gimdymo namuose, kartu su akušere.
Atsakyti
QUOTE(gita @ 2014 10 02, 23:45)
O kodėl ne, juk gimdymo namuose, kartu su akušere.

Na jei vyras si kart uzsispirs neiti ar nespes grizti, reiks drauge tave pasikviesti, kad priziuretum tvarka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amaya. @ 2014 10 03, 13:02)
Na jei vyras si kart uzsispirs neiti ar nespes grizti, reiks drauge tave pasikviesti, kad priziuretum tvarka smile.gif

Būtų didelė garbė bigsmile.gif .
Atsakyti
QUOTE(gita @ 2014 10 02, 22:45)
O kodėl ne, juk gimdymo namuose, kartu su akušere.

mmm reiskia kitaip isivaizdavau ta reikala....tada tai viska keicia.
Atsakyti
Labuka. Kas zinot baldu gamintojus? Mum rsikia kampines spintos. Brt ne su kosminem kainom ir ne menesy gamintu:)
P.s. nu ka del pirteles ar kazko panasiai?
Atsakyti
QUOTE(InesaP @ 2014 10 05, 13:10)
Labuka. Kas zinot baldu gamintojus? Mum rsikia kampines spintos. Brt ne su kosminem kainom ir ne menesy gamintu:)
P.s. nu ka del pirteles ar kazko panasiai?

zinau,bet pas gerus baldininkus eiles po pora men. tai tikrai,nebent netycia butu pabaiges. Paciai viena balda daro tai teko nemazai apskambint.
Paprasciau ir pigiau butu pirkt gatava nebent nori, kad tikrai ilgai tarnautu. 4u.gif
Atsakyti
Tai va, kad nelabai yra tų kampinių spintų, kad būtų pagal mus. Kiek žiūrėjom naudotus, tai ką aš žinau, vyras sako, nugi jeigu jau vieną kartą surinkti, kitą jau bus nesąmonė...Reiks pračekint skelbimus....
O gal yra kažkur angarai kokie, kur nauji baldai, bet nu nėra pardavėjų konsultančių, ar kitų papildomų išlaidų kas prisideda prie kainų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(InesaP @ 2014 10 06, 14:15)
Tai va, kad nelabai yra tų kampinių spintų, kad būtų pagal mus. Kiek žiūrėjom naudotus, tai ką aš žinau, vyras sako, nugi jeigu jau vieną kartą surinkti, kitą jau bus nesąmonė...Reiks pračekint skelbimus....
O gal yra kažkur angarai kokie, kur nauji baldai, bet nu nėra pardavėjų konsultančių, ar kitų papildomų išlaidų kas prisideda prie kainų? g.gif

Tauralauky yra angaras smile.gif vaziuojant link sodu arba Ringelio kvartalo ant kampo smile.gif
Tai bus meetas, ar ne? smile.gif inesa, o jus visam jau?
Atsakyti
QUOTE(Amaya. @ 2014 10 06, 21:06)
Tauralauky yra angaras smile.gif vaziuojant link sodu arba Ringelio kvartalo ant kampo smile.gif
Tai bus meetas, ar ne? smile.gif inesa, o jus visam jau?

As spalio 20 turiu jau būti darbe. Bet, va atostogauju su tokiu nerimu. Nes pas mane darbe dabar tokios peripetijos tarp lietuvaičių vyksta, kad nežinai žmogus ar tau išvažiavus nebus prikalbėta kažko, ir neatšauks tavo gryžimo. Visgi emigracija ir darbas tarp lietuvaičių yra minusas. Jau geriau dirbti su norvegais.

Na dėl meeto? Kaip suprantu, daugeliui savaitgaliai nėra gerai. Nes po darbo norisi pabūti su šeimomis. Tai gal darom paprastą pasisėdėjimą po darbų, kažkokioje jaukioje kaavinėje?Susistummsim stalus kaip nėštukių laikais:)))
Atsakyti
QUOTE(InesaP @ 2014 10 07, 11:39)

Na dėl meeto? Kaip suprantu, daugeliui savaitgaliai nėra gerai. Nes po darbo norisi pabūti su šeimomis. Tai gal darom paprastą pasisėdėjimą po darbų, kažkokioje jaukioje kaavinėje?Susistummsim stalus kaip nėštukių laikais:)))

Del broliu lietuviu uzsienyje visiskai sutinku wink.gif patyrusi esu savo kailiu.
Man tiktu ir kavine, tik butu geriau su kokia maxi zaidimu aikstele vaikams, nes jei iki spalio 20, turesiu temptis ir savo didcki. Lyg arenoj kazkas tokio yra...
Atsakyti
Jeigu apie katpėdėlę, tai ten yra vaikams kampelis, bet kad ten nėra žaislų blink.gif Yra čiuožynė, dvi mašinytės ir trys lego:D
Aš dar pražiūrėsiu, gal dar kur pamatysiu kokį vaikų kampelį. Šeip mano vaikam dar išlenda snargliukai. Jau antra savaitė eina.Tai jeigu nepraeis , paliksiu namie.Nors būtų smagu ir juos temtis.
Atsakyti
Va, sakė yra trys mylimos kavinė taikos pr. kur didelis vaikų kaimpelis. Ir pavalgyt yra ką, ir kainos ne kosminės:) Taigi taigi:)
Atsakyti