Įkraunama...
Įkraunama...

2009 metų II pusmečio Klaipėdiečių mamytės

Labu,
Rusnė kol kas nieko nelanko. Darželyje yra tik 2 būreliai: šokiai (pernai bandėm, po kurio laiko Rusnė ėmė verkšlenti, kad nepatinka, o po pokalbio su šokių mokytoja ir man nebepatiko, nebevedėm) ir karatė. Kažkur ją vedžioti po darželio kol kas per sudėtinga, nes aš vakarais dažniausiai ilgai dirbu, o vyras skuba auklę paleisti.

QUOTE(Galleta @ 2014 09 11, 12:41)
Druoja, kaip su darželiu mažiukui? Pavyko patekti? neseniai vieną mamytę sutikau, kurios vyresnėlis mūsiškį LD lanko, pasirodo mažiukui vietos šiemet negavo, nors ir turėtų būti pirmenybė  doh.gif


Aš net ir nerašiau mažiaus į darželį, kurį lanko Rusnė. Gavom vietą kitame, bet atsisakėm, liekam su šiokiu tokiu nerimu laukti kito pavasario darželių skirstymo, gal gausim į tą, kur rašėm nuo 3 metų. Rusnę gi irgi tik nuo 3 išleidau.
Atsakyti
Labas, kaip laikotes? Nesergat? smile.gif ar pakeitet vaikams kailiukus? smile.gif ryt po ilgo tarpo bandysim darzan keliauti, isgirdau, kad daug serga, tai sad.gif ir dar oras toks, per diena atsalo, nezinau, kuo rengti. Ideciau daugiau, bet ten jam sumaus viska, ka spintelej ras....
Atsakyti
QUOTE(Amaya. @ 2014 09 23, 20:21)
Labas, kaip laikotes? Nesergat? smile.gif ar pakeitet vaikams kailiukus? smile.gif ryt po ilgo tarpo bandysim darzan keliauti, isgirdau, kad daug serga, tai sad.gif ir dar oras toks, per diena atsalo, nezinau, kuo rengti. Ideciau daugiau, bet ten jam sumaus viska, ka spintelej ras....

Labu, sergam su Vakariu pakaitom verysad.gif Nauja darzeli si menesi tik savaite palanke... doh.gif
Atsakyti
Mani mažosios kol kas neserga (tris kart tphu per petį), eina į daržą kasdien nuo rugsėjo 1...
Kepures ir šalikus jau uždėjau, o grupėse kažkaip šilta atrodo, net megztuko dar nedėjau, bet jau reiktų jaučiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(ciku_caku @ 2014 09 24, 20:09)
Labu, sergam su Vakariu pakaitom  verysad.gif  Nauja darzeli si menesi tik savaite palanke...  doh.gif

Nesirkit, tau negalima 4u.gif

QUOTE(ujolanta @ 2014 09 24, 22:00)
Mani mažosios kol kas neserga (tris kart tphu per petį), eina į daržą kasdien nuo rugsėjo 1...
Kepures ir šalikus jau uždėjau, o grupėse kažkaip šilta atrodo, net megztuko dar nedėjau, bet jau reiktų jaučiu  g.gif

As siandien tiek prirengiau, vaziuoju is darzo, ziuriu zmones striukes, megztukus atsilapatoje doh.gif vakare net jau pasiskunde vaiks, kad lauke buvo karsta biggrin.gif o vakare vel vesoka, nesuprasi... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amaya. @ 2014 09 25, 00:01)
Nesirkit, tau negalima  4u.gif


Nu va ir išaiškėjo, kad galima sveikinti ir Ciku_caku bigsmile.gif 4u.gif nestuke.gif

Labu!
Mano abu serga. Labai staigiai susirgo, kažkokia virusinė angina. Bet jau temperatūrų pikai praėjo, liko tik gerklės skausmas.
Atsakyti
Sveikinimai Ciku caku 4u.gif . Gražios naujienos thumbup.gif .

Oi oi, kad užderėjo nėštukių. Galėjot ir palaukti kol aš mokslus baigsiu, nes va nuo naujų metų (jei viskas gerai) važiuosiu į dulų mokymus. Būčiau ant savų pasipraktikavus biggrin.gif . Pusiau juokauju, aišku mirksiukas.gif .
Atsakyti
Man atrodo bus dar tu saviskiu, nepergyvenk:))
Atsakyti
QUOTE(egnis @ 2014 09 30, 18:03)
Man atrodo bus dar tu saviskiu, nepergyvenk:))

Gal tave sveikint g.gif kar kar lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiksiuke @ 2014 09 30, 18:38)
Gal tave sveikint  g.gif  kar kar  lotuliukas.gif

Skrisk is cia tik nekarksejus:))
Atsakyti
Nu davai, tada kar kar, kad turėčiau su kuom praktiką atlikti biggrin.gif.
Atsakyti
Kazi ar as buciau tokia drasi pirma kart su dula gimdyt g.gif
Atsakyti