Įkraunama...
Įkraunama...

2009 metų II pusmečio Klaipėdiečių mamytės

Emos irgi visi dantukai vietoj, kol kas nesiruošia atrodo klibėt. smile.gif
Laukia vaikas nesulaukia kada darželis prasidės wub.gif Kaip man smagu, kad nestresuoja, o laukia. smile.gif Užteks man streso ir su mažike doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ujolanta @ 2014 08 19, 12:14)
Emos irgi visi dantukai vietoj, kol kas nesiruošia atrodo klibėt. smile.gif
Laukia vaikas nesulaukia kada darželis prasidės  wub.gif  Kaip man smagu, kad nestresuoja, o laukia. smile.gif Užteks man streso ir su mažike  doh.gif

Laba, man net mintis nekilo lįsti ir klibinti smile.gif kuo vėliau išdygs nauji, tuo vėliau suges smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amaya. @ 2014 08 20, 19:01)
Laba, man net mintis nekilo lįsti ir klibinti  smile.gif kuo vėliau išdygs nauji, tuo vėliau suges  smile.gif

arba išaugs šialia neišklibintųjų- 2 eilėm lotuliukas.gif tada rankas trins ortodontai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingrida2009 @ 2014 08 20, 19:21)
arba išaugs šialia neišklibintųjų- 2 eilėm lotuliukas.gif tada rankas trins ortodontai rolleyes.gif

taip, mano Viliui gal kokie keturi dantys patys iskrito, o visi kiti augdavo po apacia, pirmiesiems net nepradejus klibeti, kaip rykliui. bet jis nepergyveno. sake jam skaudziau paciam, nei pas odontologa.
Atsakyti
QUOTE(Idava @ 2014 08 18, 12:55)
Inesa, laukiam sugrįžtančios  4u.gif

Aciu Idava:)

QUOTE(Druoja @ 2014 08 19, 09:01)
Inesa, grįžk ir organizuok mūsų susitikimą  bigsmile.gif

Butinai! Skambinesiu ir ykiresiu visoms asmeniskai, kieno kontaktus turiu:D net pati negersiu, kad galeciau visas paimt is namu:)
Atsakyti
och, ir yra musu kraste kur nueiti. buvom sian delfinariume. tiesa sakant nei as, nei vyras, o tuo labiau e nesam buve. kazkaip Vilius mazas buvo kelis kartus nuejes ne su mumis, tai ir nebejom patys. patiko siandein labai. zmoniu milijonas, ypac is artimojo uzsienio : baltarusai, rusai, latviai, estai. ir masinomis ir autobusais.
o paskui i Nida ir Juodkrante nulekem. ech, nuostabus gamtos kampelis, sirdis ten dainuoja.
Atsakyti
Sveikos,
ka zadat lankyti, koki bureli?

as galvoju kur geriau, sokiai ar daunavimas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunrayja @ 2014 09 09, 19:51)
Sveikos,
ka zadat lankyti, koki bureli?

as galvoju kur geriau, sokiai ar daunavimas g.gif

Labas, na tik ne antras smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amaya. @ 2014 09 10, 09:57)
Labas, na tik ne antras smile.gif

lotuliukas.gif geras, net nepastebejau doh.gif
Atsakyti
dramos burelis.
Ervinas serga skarlatina
Atsakyti
Sveikos

aš pradėjau Emą vesti į jaunimo centrą "Jungos" šokių būrelį. Dar tik vieną kart tebuvom, tai žiūrėsim kaip seksis smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
pernai Meleta lankė dailę, teatro būrelį ir anglų k., viskas patiko, tik anglų nelabai, nes iš jos grupės nė vienas nėjo, o visi kiti buvo berniukai, tai šiemet nerodo jokio noro ten eiti... verysad.gif dar šiemet šokius išbandė, lyg ir patinka, bet nespėja su vaikais kartu į lauką išeiti, tai sakė, geriau neis į šokius, o bus lauke su draugais biggrin.gif

Druoja, kaip su darželiu mažiukui? Pavyko patekti? neseniai vieną mamytę sutikau, kurios vyresnėlis mūsiškį LD lanko, pasirodo mažiukui vietos šiemet negavo, nors ir turėtų būti pirmenybė doh.gif
Atsakyti