Įkraunama...
Įkraunama...

2009 metų II pusmečio Klaipėdiečių mamytės

QUOTE(ujolanta @ 2014 07 28, 23:19)
Klausimas profesinis ax.gif išdygo Emai 21-as dantukas, čia jau nuolatinis, silantų reikia?

Jei nuolatinis- patariam silantuoti, nerizikuoti mirksiukas.gif vienok laaabi anksti rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(FLEXE @ 2014 08 07, 09:13)
labu smile.gif

na, kas turite vaikams dviračius, kokio jie dydžio? Mąstom pirkti gimtadienio proga, tik kaip ir norisi jau 20 coliu ratų, nes tiek jau šių metų beliko, pagrinde matyt pradės važiuoti ateinantį pavasarį. Bet ir baisu, kad bus žymiai per didelis...
kas gali pasidalinti patirtimi?

nu mano patirtis tokia- sūnus varinėjo su 12" ratukais( su pridėtiniais) nuo 2 m, paskum išaugo( jis didelis buvo ir tebėr) ir 4 m nupirkom su 20' doh.gif proval total doh.gif kaip ir nori važiuot, ale nepamina, vargo visą 5_tą vasarą, kol paskolinau 16" berods- tai mikliai ir važiuot išmoko kaip žmogus, o ant to 20' persėdo dar kitą vasarą doh.gif

Dukra kol kas važiuoja su 12" , prieš 2 d PER PUSVALANDĮ išmoko važiuot be ratukų thumbup.gif
nori naujo, "rožinio, su katinėliu" dviratuko, tai buvom žvalgyboj, vos užsėda ant 16", netikiu kad be ratukų su tokiu šviežiu mokėjimu pavažiuos g.gif
tėtis vėl bandė užsodint ant 20" doh.gif apibaubiau doh.gif

manau tik kitai vasarai tereiks to 16", o 20"- gal pirmai klasei rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingrida2009: 07 rugpjūčio 2014 - 10:45
QUOTE(Ingrida2009 @ 2014 08 07, 11:51)

nu mano patirtis tokia- sūnus varinėjo su 12" ratukais( su pridėtiniais) nuo 2 m, paskum išaugo( jis didelis buvo ir tebėr) ir 4 m nupirkom su 20' doh.gif  proval total doh.gif  kaip ir nori važiuot, ale nepamina, vargo visą 5_tą vasarą, kol paskolinau 16" berods- tai mikliai ir važiuot išmoko kaip žmogus, o ant to 20' persėdo dar kitą vasarą doh.gif

Dukra kol kas važiuoja su 12" , prieš 2 d PER PUSVALANDĮ išmoko važiuot be ratukų thumbup.gif
nori naujo, "rožinio, su katinėliu" dviratuko, tai buvom žvalgyboj, vos užsėda ant 16", netikiu kad be ratukų su tokiu šviežiu mokėjimu pavažiuos g.gif
tėtis vėl bandė užsodint ant 20" doh.gif  apibaubiau doh.gif

manau tik kitai vasarai tereiks to 16", o 20"- gal pirmai klasei rolleyes.gif

na va, ir mes linksmtam prie mažesnio, bet ne 16', o 18'...
Atsakyti
QUOTE(FLEXE @ 2014 08 07, 13:21)
na va, ir mes linksmtam prie mažesnio, bet ne 16', o 18'...

16 arba 18, neskubekit pirkti didesnio, keisti vis tiek teks kadanors, o investuoti nebijokit, gi liks maziui :-) as dar dziaugiuoisi'kad i auto telpa :-)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amaya.: 09 rugpjūčio 2014 - 19:41
Labukas. Iskart atsiprasau, rasysiu sveplai nes per telefona;)
Oi kiek teko perskaityt... Sveikinimai nestukei. Linkiu Karoliukui sesytes:)
Sveikinimai ir Galletai su nauju seimos nariu.
Ir sveikinu visas, kad dar susibegame cia. Matau kartais fb kas ir gyvai susibega. Gryztu rugsejo gale. Noreciau istikruju kad pavyktu visom grand meetuka padaryt. Kad nesvarbu net kur, ir ne ka veikt o PLEPETI smile.gif pasiilgstu visu musu susibegimu, pirciu, maisto gaminimo. Patys turbut graziausi man metai buvo bunant nestuke su visom ir paskui auginant vaikus. Visos skirtingos bet visos kartu wub.gif
As Edvino ugio tikslaus nezinau, speju kad virs 116 o sveria 19.5 Samanta jau 111 ir sveria 16.
Samanta pirmoji ir geriau mokosi minti dviratuka. Bet abu vaziuoja vis dar su papildomais.
Atostogu buvom geguze bet be vaiku turkijoj. Nusivylem I tokias senuku poulsio salis, su girtu rusu masem nebevaziuosim. Norim I issivysciusias salis kur ydomu kazka pamatyt paragaut...Ispanija, italija , Amerika....ir tt...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo InesaP: 15 rugpjūčio 2014 - 20:58
Ingrida2009 maziui apatinis dantukas kliba wub.gif palikt paciam issitraukt ar kazka man daryt nes speju valgyt jau kels problemu g.gif
Atsakyti
QUOTE(egnis @ 2014 08 16, 19:12)
Ingrida2009  maziui apatinis dantukas kliba wub.gif  palikt paciam issitraukt ar kazka man daryt nes speju valgyt jau kels problemu g.gif

ar siūlo neturi? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingrida2009 @ 2014 08 16, 18:46)
ar siūlo neturi? rolleyes.gif

Turiu,bet kazkaip bijau ir nenoriu lyst...sakau gal pats klibins klibins ir iskris? As pati prisimenu is vaikystes kai siula prie rankenos risom ir bandem traukt...nu nemalonus prisiminimai.brr
Atsakyti
jetau, o man dar atrodo, kad per anksti dantims kristi. jau kazkaip man tie dantys su artejancia mokykla asocijuojasi. kaip viskas anksteja. tikiuosi, kad maniskiui dar nekris kokius metus, dar juk 5 net nesuejo. sian beje vedu abu pas odontologa patikrai, labai tikiuosi, kad patikra ir baigsis. nes E jau pareiske, kad jei ka, vis tiek nesižios.
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2014 08 18, 09:04)
jetau, o man dar atrodo, kad per anksti dantims kristi. jau kazkaip man tie dantys su artejancia mokykla asocijuojasi. kaip viskas anksteja. tikiuosi, kad maniskiui dar nekris kokius metus, dar juk 5 net nesuejo. sian beje vedu abu pas odontologa patikrai, labai tikiuosi, kad patikra ir baigsis. nes E jau pareiske, kad jei ka, vis tiek nesižios.

mes jau neturime 2 apatiniu dantuku, o 5 metai bus tik rugsejo gale
Atsakyti
jetau, kas per ankstybe siais laikais.
na dantukus patikrinom, abieju sveiki, super smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

Inesa, laukiam sugrįžtančios 4u.gif

Eglei jau trys dantys kliba. lauksiu kol iškris, nieko nedarau....
Atsakyti
Labu,

Rusnės dantys kol kas vietoje. Ale jai vėlai išdygo, tai gal vėliau ir kris.
Vakar mano panelei pradėjo kilti vėjaraupiniai spuogeliai. Tai netruks ir mažius. O aš kaip tik pasiėmusi atostogų jo pratinimui prie lopšelio. Planuoji vienaip, gaunasi kitaip smile.gif

Inesa, grįžk ir organizuok mūsų susitikimą bigsmile.gif
Atsakyti