Įkraunama...
Įkraunama...

2009 metų II pusmečio Klaipėdiečių mamytės

QUOTE(gita @ 2014 07 18, 12:12)
Gerulis Ervinas  biggrin.gif  thumbup.gif

Va tai bent  bigsmile.gif  Sveikinam sveikinam  drinks_cheers.gif .

Sveikinimai ir Herkui ir princesytei Austėjai 4u.gif gaila, kad negalėjom dalyvauti šventėj, tikiuosi, praėjo gerai 4u.gif
Atsakyti
Ačiū už sveikinimus mano vaikučiams biggrin.gif .
Va Herkus švenčia
user posted image
user posted image
O čia mažoji mano
user posted image


QUOTE(Zivilka @ 2014 07 18, 14:42)
is iherb nezadi uzsakymo daryti?

Kartais užsisakau.

Atsakyti
QUOTE(gita @ 2014 07 26, 15:29)
Ačiū už sveikinimus mano vaikučiams  biggrin.gif .
Va Herkus švenčia

Kartais užsisakau.

uj Herku praleidau, tad su praejusiu 4u.gif o kada cia buvo, kad tu net su timpom, dar ne 32 tikriausiai temperatura buvo?

as zinau, kad tu kartais uzsakai, todel ir paklausiau. bet nebereikia. jei sakysi, tai mestelk i foruma, gal kita karta reikes kam ko
Atsakyti
gal kas žino, bandė nuomotis pripučiamą batutą? gal turit atsiliepimų, rekomendacijų?
Atsakyti
QUOTE(Ingrida2009 @ 2014 07 27, 21:43)
gal kas žino, bandė nuomotis pripučiamą batutą? gal turit atsiliepimų, rekomendacijų?

Mano įspūdžiai "švieži" smile.gif nuomavom Emos gimtadieniui, manau, pasiteisino, patiko vaikams thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ujolanta: 27 liepos 2014 - 22:41
Sveikos,
esam preitais metais nuomavesi batutą. VAikams patiko, dūko. Jei tokiu karščiu tai reik ir baseino šalia. Nes bus šlapi.
Atsakyti
QUOTE(Tiksiuke @ 2014 07 28, 13:08)
Sveikos,
esam preitais metais nuomavesi batutą. VAikams patiko, dūko. Jei tokiu karščiu tai reik ir baseino šalia. Nes bus šlapi.


drinks_cheers.gif pripylėm ir mes baseiniuką, kitaip neįmanoma buvo.
Atsakyti
QUOTE(Tiksiuke @ 2014 07 28, 13:08)
Sveikos,
esam preitais metais nuomavesi batutą. VAikams patiko, dūko. Jei tokiu karščiu tai reik ir baseino šalia. Nes bus šlapi.

kokį , kur, už kiek bigsmile.gif mintis mane tokia aplankė rolleyes.gif tik va pasižvalgiau didėlesnio( kad ir didžiaks tiktų)- nu brunnnnguuu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingrida2009 @ 2014 07 28, 15:29)
kokį , kur, už kiek bigsmile.gif  mintis mane tokia aplankė rolleyes.gif  tik va pasižvalgiau didėlesnio( kad ir didžiaks tiktų)- nu brunnnnguuu unsure.gif

Su tais didžiaisiais ir pati gali čiuožinėt smile.gif mes kaime turėjom nepripučiamą, vėjas nupūtė, sutaršė, sulaužė doh.gif
Atsakyti
pripuciami.lt "Kengūra" turėjom.
Ingrida tu ryt dar dirbi? Noriu ryt užbėgt parašiuko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingrida2009 @ 2014 07 28, 15:29)
kokį , kur, už kiek bigsmile.gif  mintis mane tokia aplankė rolleyes.gif  tik va pasižvalgiau didėlesnio( kad ir didžiaks tiktų)- nu brunnnnguuu unsure.gif

Pripuciami.lt, ėmėm geltona/mėlyną. Dar prieš kelias dienas buvom gimtadienyje kur "labirintas" buvo, irgi visai nieko.
Dar jokiukliuciu.com atrodo nieko, pigiau ten truputį.

Klausimas profesinis ax.gif išdygo Emai 21-as dantukas, čia jau nuolatinis, silantų reikia?
Atsakyti
labu smile.gif

na, kas turite vaikams dviračius, kokio jie dydžio? Mąstom pirkti gimtadienio proga, tik kaip ir norisi jau 20 coliu ratų, nes tiek jau šių metų beliko, pagrinde matyt pradės važiuoti ateinantį pavasarį. Bet ir baisu, kad bus žymiai per didelis...
kas gali pasidalinti patirtimi?
Atsakyti