Įkraunama...
Įkraunama...

2009 metų II pusmečio Klaipėdiečių mamytės

Aš vienos irgi kol kas neišleidžiu į lauką, einam visos trys smile.gif Bet aš abejoju ar ji eitų viena, nors durų kodą pasiekia surinkti, kaip ir pareitų jei ką. Man per langą dar nelabai matosi, o ir nueit yra daug kur. Dabar Palangoj būnam, tai čia nuosavas kiemas, aptverta tvora, tai eina jos truputį vienos, bet vistiek nori, kad aš šalia kažkur būčiau. Bet jau įvertinau koks gėris yra kai vienos gali pabūt jau biggrin.gif
Atsakyti
na aš dar bijau leisti...žiopliukai dar tokie yra ax.gif Arnas net neitų vienas, o vat Domas tai tik apsidžiaugtų doh.gif šunį vedu, sakau, vaikai aš einu į tą pievą, o jūs eikit pasportuoti...Arnas ne ne ne (atsargus, ramesnis), o Domas - gerai (auga chuliganas) biggrin.gif , ir varosi. Du broliai, bet charakteriai total skirtingi smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
aš jau irgi išleidžiu Neilą į lauką. Turi susirades draugą panašaus amžiaus. Eina į stadioną arba palei langus žaidžia. Bet aišku vis žiūriu per langą.
Atsakyti
Sveikinimai IruteiB sulaukus antrojo vaikelio ir laukiantis trecio 4u.gif
Ar yra pas mus daugiau tokiu slapukiu?
Atsakyti
QUOTE(Amaya. @ 2014 07 16, 17:53)
Sveikinimai IruteiB sulaukus antrojo vaikelio ir laukiantis trecio  4u.gif
Ar yra pas mus daugiau tokiu slapukiu?

sveikinam 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ciku_caku: 16 liepos 2014 - 18:16
QUOTE(Amaya. @ 2014 07 16, 17:53)
Sveikinimai IruteiB sulaukus antrojo vaikelio ir laukiantis trecio  4u.gif
Ar yra pas mus daugiau tokiu slapukiu?

Oho, kokios naujienos bigsmile.gif Sveikinimai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2014 07 12, 19:26)
saudymas is arbaleto, griuk negyvas...4-metis su taure smile.gif


Gerulis Ervinas biggrin.gif thumbup.gif
QUOTE(Amaya. @ 2014 07 16, 17:53)
Sveikinimai IruteiB sulaukus antrojo vaikelio ir laukiantis trecio  4u.gif
Ar yra pas mus daugiau tokiu slapukiu?

Va tai bent bigsmile.gif Sveikinam sveikinam drinks_cheers.gif .
Atsakyti
oho, Irutei sveikinimai. o tai kiek laiko leliukui jau, kad jau spejo vel pastoti?

Vai vai, Gita, kokia liniuote, gimtadienis vakar buvo. sveikinimai smile.gif svetimi greitai auga.

is iherb nezadi uzsakymo daryti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zivilka: 18 liepos 2014 - 13:43
QUOTE(Zivilka @ 2014 07 18, 14:42)


Vai vai, Gita, kokia liniuote, gimtadienis vakar buvo. sveikinimai smile.gif svetimi greitai auga.


Šakės, kaip greit metai prabėgo doh.gif
Sveikinimai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2014 07 12, 18:26)
tai taip, jei as nematyciau, irgi neleisciau. bet kaip fainai, kaip laiko susitaupo. pradejau isleidineti, kai gaminu pietus, nes pro virtuves langa ir stebiu, kol sukinejuosi. pietus pagaminti vidutiniskai apie valanda trunka, tai cia gaunasi , kad valanda dirbi du darbus, ir pagamini ir vaika pavedzioji. paskui jau ir po pietu pradejau leisti, bet aisku, kad lakstau prie lango kas 5 minutes.
o dar koks bajeris buvo. liepos 6 pas mus kieme visada vyksta svente, tarybos narys Mindaugas Zilys visada organizuoja, ta proga atnaujindamas koki sporto inventoriu (siemet futbolo vartus pastate). nu tai 31 karscio, as tikrai nebuciau jo vedus iki pavakario i ta kiema, pats isleke, pora valandu ten tusinosi. paskui girdziu , kad jau visokiu rungciu apdovanojimai vyksta, svente i pabaiga. tik girdziu visi saukia Ervinai Ervinai, islendu pro langa, ziuriu jis bega namo, o ji gaudo mergaite is organizatoriu ir nori taure itekti. as pro langa saukiu nebek, tau dovana nori duoti, paimk, o jis bega saukia -nepagausi, nepagausi... nu paskui suprato, ka as sakau, grizo atgal, buvo su visais tušais kaip priklauso apdovanotas - uz 2-a vieta saudymo is arbaleto varzybose. parsinese rimta tokia taure, selga sausainiu pakeli. nu juokemes... saudymas is arbaleto, griuk negyvas...4-metis su taure smile.gif

Leidziu ,pradejau pavasari po truputi dabar jau po 4val. isbuna ne karta maciau su taviskiu zaide:))
MAniskis nedalyvavo rungtyse bet sugebejo su dviem pakeliais sausainiu grizt...sakau is kur gavai...sako nu nuejau ir paprasiau -dave...Zodziu sitas pacanas badu nemirs:))
Atsakyti
ane, o tai gal kur jie trise laksto, toks storuliukas Laurynas, maniškis ir dar vienas - tai tavo tada?
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2014 07 19, 19:22)
ane, o tai gal kur jie trise laksto, toks storuliukas Laurynas, maniškis ir dar vienas - tai tavo tada?

nu maniskis subendrauja su Laurynu, nezinau ar tas bet jei blondinas blondinas tai mano bigsmile.gif Pasiemem pazyma darzeliui tai dar styptelejo iki 122cm...vel kelniu reiks nauju ieskot doh.gif
Atsakyti