Įkraunama...
Įkraunama...

2009 metų II pusmečio Klaipėdiečių mamytės

QUOTE(FLEXE @ 2014 07 09, 08:07)
ar tikrai fobija? nes aš fobija suprantu kaip panišką baimę, kai niekaip negali per save perlipti ir pvz. eiti dantis taisytis  g.gif 

aš asmeniškai bijau vabzdžių, kraujo. Bet nžn ar iki fobijos lygio...jei reikia žaizdas sutvarkau perlipusi per save, kraujo duoti nebijau, bet nežiūriu  ax.gif  o vat voro į rankas nepaimčiau...net sliekas yra kažkas baisaus...bet  palapinėse gyvenam, nenumirštu  biggrin.gif

nu jo su vabzdziais tai total košmar. per praktiką reikėjo susmaigstyti 20 vabzdžių, visos mergos verkė oj negalėsim negalėsim, bet kai reikėjo visos ir padarė, tik aš viena nepadariau, nors net išgėrus ant drąsos bandžiau, nesugebėjau jų į rankas paimti. MB man sugaudė, grupiokė susmaigstė.
tai čia fobija. motoroleris tikriausiai irgi. nors realiai, jei kasdien tektų ant jo sėsti ant galinės sėdynės, po kokios savaitės gal ir išdrįsčiau pati pavairuoti. (tiksliau aš pabandyti prie nuomos punkto išsrįsau, tik man nelabai gavos su juo balansą laikyti, tai ir išsigandau, kad dribsiu).
kaip gera prie jūros, eina sau. vakar po 6 nuvažiavom, iki 10 prabuvom , prisimaudėm. varysim kiekvieną vakarą , kol oras yra, kaifas smile.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2014 07 09, 10:17)
kaip gera prie jūros, eina sau. vakar po 6 nuvažiavom, iki 10 prabuvom , prisimaudėm. varysim kiekvieną vakarą , kol oras yra, kaifas smile.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

mes ir vakar nuvarėm, bet jau po 19 val. su picom smile.gif vakarieniavom, vaikai pabraidžiojo...galėčiau ir norėčau ir aš taip kiekvieną vakarą, bet labai jau toli nuo mūsų pusės...
Atsakyti
QUOTE(FLEXE @ 2014 07 09, 10:24)
mes ir vakar nuvarėm, bet jau po 19 val. su picom smile.gif vakarieniavom, vaikai pabraidžiojo...galėčiau ir norėčau ir aš taip kiekvieną vakarą, bet labai jau toli nuo mūsų pusės...

mes apie 18.30 ant kranto atsidurem, maudemes 3 kartus iki 21,30. vaziuojam is Smilteles gatves. i Turkija toliau, o rezultatas tas pats, kai karsciai pas mus ateina smile.gif

sian dicki turiu i stovykla isruosti, kaip reikia tokiam karstyje 10 maikiu islyginti?
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2014 07 09, 11:50)
sian dicki turiu i stovykla isruosti, kaip reikia tokiam karstyje 10 maikiu islyginti?

kai as nelyginu, tokiu problemu neturiu...islyginu, graziai i spinta ir viskas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(FLEXE @ 2014 07 09, 13:30)
kai as nelyginu, tokiu problemu neturiu...islyginu, graziai i spinta ir viskas  blush2.gif

kasdienai ir as taip pat, bet i stovykla kazkaip tvarkingiau reikia. 1 nauja nupirkau, maziau lyginti smile.gif
Atsakyti
ar jau leidziate vaikus vienus i kiema? as jau savaite kaip leidziu. bet mano kiemas labai fainas, ant akiu visi vaikai, didelis plotas zaisti, tereikia pereiti masinu aikstele isejus is laiptines ir tada jau plotas be masinu ir be uzstojanciu medziu
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2014 07 10, 20:54)
ar jau leidziate vaikus vienus i kiema? as jau savaite kaip leidziu. bet mano kiemas labai fainas, ant akiu visi vaikai, didelis plotas zaisti, tereikia pereiti masinu aikstele isejus is laiptines ir tada jau plotas be masinu ir be uzstojanciu medziu

Kol kas leidžiu tik su broliu. Kieme pas mus nėra ką veikti, jokių supynių nėra ir pan., tai eina į parką jie.

Atsakyti
QUOTE(gita @ 2014 07 10, 22:15)
Kol kas leidžiu tik su broliu. Kieme pas mus nėra ką veikti, jokių supynių nėra ir pan., tai eina į parką jie.

pas mus kaip tik yra labai veiklos, uztai leidziu. o i parka iseina, tai nematai, nera neramu. ar brolis toks jau subrendes pagal amziu?
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2014 07 10, 22:20)
pas mus kaip tik yra labai veiklos, uztai leidziu. o i parka iseina, tai nematai, nera neramu. ar brolis toks jau subrendes pagal amziu?

Na Titui 8,5. Eina suptis, futbolą žaisti, sportuoja ant treniruoklių. Nešasi telefoną jeigu ką. Pasitikiu.
Atsakyti
As isleidziu, bet taip atsargiai, jei kaimynu mergaite, jo drauge buna, bet tada pro langa dazniau ziuriu... Karta, kai dar kartu vaiksciojau kitas keturmetis jo draugas jam sako - o ko tu su mama kaip mazylis ar kazkas panasaus smile.gif bet dar anksti juo isleidineti vienus, manau, nes visiskai praranda drausme isizaide, uzbega uz namo, kur as neleidziu, skriaude katina biggrin.gif gal ir nekas karkseti uz nugaros daryk taip o anaip nedaryk, bet tokie kur vieni laksto tokie banditukai palieka sad.gif kitam rajone ar kieme tikrai neleisciau vieno, ir masinos ir praeiviu neaisku daug, baisu man smile.gif
Atsakyti
As neisleidziu. Prie iejimo i nama judri palyginus kuncu gatve. Kiemas normalus, bet as nematyciau jos. Net negalvoju kol kas apie isleidima i kiema.
Atsakyti
tai taip, jei as nematyciau, irgi neleisciau. bet kaip fainai, kaip laiko susitaupo. pradejau isleidineti, kai gaminu pietus, nes pro virtuves langa ir stebiu, kol sukinejuosi. pietus pagaminti vidutiniskai apie valanda trunka, tai cia gaunasi , kad valanda dirbi du darbus, ir pagamini ir vaika pavedzioji. paskui jau ir po pietu pradejau leisti, bet aisku, kad lakstau prie lango kas 5 minutes.
o dar koks bajeris buvo. liepos 6 pas mus kieme visada vyksta svente, tarybos narys Mindaugas Zilys visada organizuoja, ta proga atnaujindamas koki sporto inventoriu (siemet futbolo vartus pastate). nu tai 31 karscio, as tikrai nebuciau jo vedus iki pavakario i ta kiema, pats isleke, pora valandu ten tusinosi. paskui girdziu , kad jau visokiu rungciu apdovanojimai vyksta, svente i pabaiga. tik girdziu visi saukia Ervinai Ervinai, islendu pro langa, ziuriu jis bega namo, o ji gaudo mergaite is organizatoriu ir nori taure itekti. as pro langa saukiu nebek, tau dovana nori duoti, paimk, o jis bega saukia -nepagausi, nepagausi... nu paskui suprato, ka as sakau, grizo atgal, buvo su visais tušais kaip priklauso apdovanotas - uz 2-a vieta saudymo is arbaleto varzybose. parsinese rimta tokia taure, selga sausainiu pakeli. nu juokemes... saudymas is arbaleto, griuk negyvas...4-metis su taure smile.gif
Atsakyti