Įkraunama...
Įkraunama...

2009 metų II pusmečio Klaipėdiečių mamytės

QUOTE(Zivilka @ 2014 06 21, 16:13)
duokit kas nors Ingridos kontaktus
as irgi neseniai ten ejau i ligoniu kasas, tai pojuciai nemalonus tikrai. bet tas vaikas galejo ir is baimes rekti, jei ka...  blink.gif 
Amaya, kaip robotukas?

Galejo tikrai ir is baimes sad.gif bet iskilo vaikystes prisiminimai kaip mes eilese uz duru laukdavom, o kabinetuose po trims taisydavo...
Dar negavau, pirmadieni laukiu dvieju mirksiukas.gif jau taip laukiu, kad galvoju, ko as anksciau neuzsisakiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2014 06 21, 16:13)
duokit kas nors Ingridos kontaktus


ir man reikia Ingridos kontaktų. Paskambinsim bent užsiregistruoti smile.gif
Atsakyti
Dėkui Amaya už patarimą su dviračiu Neilas išmoko per pora savaičių važinėtis dviračiu be pagalbiniu ratukų.
Atsakyti
QUOTE(Tiksiuke @ 2014 06 30, 10:06)
Dėkui Amaya už patarimą su dviračiu Neilas išmoko per pora savaičių  važinėtis dviračiu be pagalbiniu ratukų.

biggrin.gif super smile.gif saunuolis wink.gif
Atsakyti
Sveikos,

na ir kaip atostogaujasi? Darželiuose dar, ar jau namie vaikai?

Ingrida2009, geriausiai gali apšviesti ax.gif Apžiūrinėjau Emos dantukus ir radau dar vieną dantį išdygusį, kaip dabar turi būt su tais dantimis? Kada, kiek, kada pirmieji paprastai krenta? Kažkaip galvojau tų galinių krūminių daug vėliau reikės laukti, tai gal ir silantus reikės dabar ant jo jau dėti?
Atsakyti
Ingrida nesirodo. as irgi noreciau profilaktiskai nuvesti, ne uz aciu aisku, pagal ikainius, bet net nezinau kokiam kabinete dirba.

atostogaujam su E jau savaite. sian varem i juodkrante su motoroleriais (cia be E). man labai nepatiko, nes as esu didele baile. planuota buvo, kad as varau su motoroleriu viena, o MB su vyresniuoju ant kito. as bijojau su juo vaziuoti. bet tos, kurios gerai vaziuoja dviraciu, turetu labai patikti. as niekada dviracio neturejau vaikysteje, ismokau vaziuoti tiesiai ir stipriai laikant vaira, kai kas nors paskolindavo kieme. savo isigijau, kai Vilius jau pats su tokiu vidutiniu pusdviraciu po rajona vazinedavo. tai kazkur pries 10 metu. per trecia isvaziavima pradejo vejas nesti kepuraite man nuo galvos, su viena ranka norejau pasitaisyti, bet nemokejau islaikyti vairo tik viena ranka, todel labai skaudziai griuvau, kelis istines ir skaudantis buvo pora menesiu, po to daugiau neisdrisau sesti ant dviracio tais metais, paskui kiekviena vasara budavau po kokios nors operacijos ir negaledavau vazineti, po to nestumas, Ervinas (mazo gi nevezciau ant dviracio pati dorai nemokedama), tai galiausiai surambejau, atpratau, o is tiesu ir nemokejau niekada, tai sian ant to motorolerio nesugebejau pavaziuoti, normaliai pabandyti net neisdrisau. tai varem vaikas ant vieno, as su MB ant kito. visa laika stresas, kaip atsisedu, taip iki juodkrantes visus raumenukus itempus, kaip stomatologo kedej (tai dabar jauciuosi, lyg mynus pedalus buviau iki tos juodkrantes, raumenys tai dirbo). nuo streso galva isiskaudejo. juodkrantej sugalvojau, kad reik man laivu atgal varyti vienai, net palengvejo tam kartui, paskui MB paziurejo telefone, kad tik uz dvieju valandu atplauks laivas, tai tipo nelaukiau ,isvarem atgal. tai gerai, kad nelaukiau, nes blogai jis paziurejo, tokiu laiku jis i juodkrante tikrai atplaukia, bet tada varo i nida. zodziu buciau tik dabar grizusi. vienas pliusas motoroleriuose, kad vaziuojant ziauriai malonus vejelis pucia, taip vesu gera, o kai sian toks karstis, neisivaizduoju, kaip dviratininkai ta karsti istveria. tai tokie kol kas atostogu nuotykiai. daugiau nieko per savaite ir nenuveikiau, isskyrus namuose keliu apverstu kampu isliuobimo (bendras vaizdas vis tiek nepagerejo, kampai labai tolimi buvo smile.gif ) turejom rytoj i silininkus porai naktu isvaryti, bet tos seimos, kuri su mumis turejo vaziuoti, susizeide vyras nukrites, gal net teks i medikus kreiptis, tai negeljo isvaziuoti, kur necivilizuota, o visi kiti draugai isvare kazkur atostogauti, tai atsaukem, vieni nebevarom.
kas buvot prie juros klaipedoj, kaip vanduo? raso 17 laipsniu, bet realiai gal siltesnis? nors prie juros varyciau pasimaudyti tada jau. silininkus tai tam is sugalvojom, kad vanduo siltesnis pasimaudymui butu, nei jura, nepavyko
Atsakyti
Labu smile.gif

pirma diena po atostogu...ech, noriu atostgoauti toliau ax.gif

mes ir pas Ingrida taisomes...Arno silpni dantukai, jau turim 4 plombas, dar 2 laukia unsure.gif ir beda, kad jis duodasi taisyti pagal nuotaika...jei geros nuotaikos, viskas ok, sedi issiziojes, ne garso. laimingas iseina. bet jei jam "ne ta diena", tai doh.gif nepraziodom niekaip, tad tik paverkiam, pasibaram ir iseinam...

Zivilka, o is kur motorolerius gavot?
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2014 07 05, 20:55)


Labas rytelis,

Jūra tikrai šilta, vakar visą dienelę prabuvom, aš po skėčiu Karoliui pirkto prieš 3 metus ir pagaliau išsitraukto smile.gif po skėčiu visai gera smile.gif

Živilka, o kokiu keliu jūs motoroleriais važiavot? tuo dviratininkų ar automobilių? po Italijos ir Kroatijos svajoju apie motorolerį, na bet svajoti dar teks daug metų, ne nestuke.gif ar vaikais apsikrovusiai jais važinėti rolleyes.gif

Atsakyti
Flexe, nuomavomes.
Amaya, vaziavom dviraciu taku, nors tai draudziama, bet kadangi as sutrydau, o Vilius teisiu juk neturi, tai negalejom gatve vaziuoti.
vaikus galima veztis su savim ant motorolerio tik nuo 12 metu, o pats asmuo vairuoti, tik jei turi teises.

o siaip cia aplinkui juokesi is mano baimiu, tai kai paklausiau, o kiti kokias turi baimes, tai paaiskejo, kad visi kazkokia turi. pvz. drauge bijo vairuoti, kai masinoje vaikai, tai varo su autiku geriau, nors viena puikiai vairuoja. MB kraujo bijo, kiti uzdaru patalpu ir pan. zodziu mano dar ne pati blogiausia
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2014 07 07, 19:41)

o siaip cia aplinkui juokesi is mano baimiu, tai kai paklausiau, o kiti kokias turi baimes, tai paaiskejo, kad visi kazkokia turi. pvz. drauge bijo vairuoti, kai masinoje vaikai, tai varo su autiku geriau, nors viena puikiai vairuoja. MB kraujo bijo, kiti uzdaru patalpu ir pan. zodziu mano dar ne pati blogiausia

mano fobija - stomatologai fear.gif devil.gif

Atsakyti
QUOTE(Sunrayja @ 2014 07 08, 18:22)
mano fobija - stomatologai fear.gif  devil.gif

tu tai as irgi bijau, bet nieko keisto, zinant, kaip vaikystej mums dantis taisydavo
Atsakyti
ar tikrai fobija? nes aš fobija suprantu kaip panišką baimę, kai niekaip negali per save perlipti ir pvz. eiti dantis taisytis g.gif

aš asmeniškai bijau vabzdžių, kraujo. Bet nžn ar iki fobijos lygio...jei reikia žaizdas sutvarkau perlipusi per save, kraujo duoti nebijau, bet nežiūriu ax.gif o vat voro į rankas nepaimčiau...net sliekas yra kažkas baisaus...bet palapinėse gyvenam, nenumirštu biggrin.gif
Atsakyti