Įkraunama...
Įkraunama...

2009 metų II pusmečio Klaipėdiečių mamytės

Labas rytas,
gal teko kam lankytis pas neurologę Žalienę? kokie atsiliepimai?
Atsakyti
Mes vasarosim visi namie. Nerašiau Herkaus į darželį vasarai. Ai, kažkaip pagalvojau, kad šią vasarą nedirbsiu, galėsim daugiau kažką nuveikti kartu. Kitą jau teks į darbą grįžti, tai bus kitaip.

Bliamba, sugedo indaplovė, tai kol suplaunu visos šeimynos indus, tai noris šaukti, kaip per tą reklamą "aš moteris, ne indaplovė" smile.gif. O dar kitą savaitę nebus karšto vandens, tai gąsdinu, kad negaminsiu valgio.

Dar mamą ryt ryte operuoja. Po operacijos prašysiu, kad pas mus pabūtų bent jau kol sugis. Tai, jei ką, bus pilni namai biggrin.gif.
Atsakyti
o tai tos indaploves nepataisys jau?
Atsakyti
Sveikos,
ar nekeliausit sia vasara kur nors uz Lietuvos ribu??? biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
Sveikos

Amaya 4u.gif Sveikinu wub.gif

Mes keliausim i Lietuvos ribas smile.gif Eimantas jau nekantrauja, kiekviena diena klausineja kada gi prasides atostogos ir skris i Lietuva smile.gif

Gita, kol neturejau indapoves man atrode visiskai nereikalingas reikalas, bet va kai ji atsirado musu namuose supratau, kad labai klydau. doh.gif Kad greiciau sutvarkytu- 4u.gif
Atsakyti
Mes vasarą irgi ko gero tik po Lietuvą, na gal pas broliukus latvius. Nors MB kirba su kemperiu pakeliaut po Europą, bet nežinau ar ryšimės g.gif
Atsakyti
QUOTE(gita @ 2014 06 04, 17:38)
O dar kitą savaitę nebus karšto vandens, tai gąsdinu, kad negaminsiu valgio.

Dar mamą ryt ryte operuoja. Po operacijos prašysiu, kad pas mus pabūtų bent jau kol sugis. Tai, jei ką, bus pilni namai biggrin.gif.

lotuliukas.gif
dėl mamos - 4u.gif
prie tų namų pagalbininkų pripranti ir sunku tampa gyventi be jų smile.gif aš jau svajoju apie robotą siurblį, kad man kiekvieną dieną grindis prabrūžintų. Jau turiu "išmanųjį puodą", kad mažiau prie puodų sėdėti reiktų smile.gif

Dėl vasarytės - pagyvensim, pamatysim.

Evuciuke, ačiū mirksiukas.gif Nieks trečio ar ketvirto neplanuojat? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amaya.: 05 birželio 2014 - 14:14
QUOTE(Zivilka @ 2014 06 04, 18:32)
o tai tos indaploves nepataisys jau?

Nu išsikviečiau meistrą, bet kada atvažiuos neaišku. O ir pataisyt kaži ar spės iki kitos savaitės, nes ryt jau penktadienis...

QUOTE(evuciuke @ 2014 06 05, 12:18)
Gita, kol neturejau indapoves man atrode visiskai nereikalingas reikalas, bet va kai ji atsirado musu namuose supratau, kad labai klydau.  doh.gif  Kad greiciau sutvarkytu-  4u.gif

Ačiū už linkėjimus biggrin.gif . Tai aš irgi visiems skeptikams, kurie sako, kad indaplovė tai nesąmonė, sakau nežinot kas tas yr biggrin.gif .

QUOTE(Amaya. @ 2014 06 05, 15:13)
dėl mamos -  4u.gif

Nieks trečio ar ketvirto neplanuojat?  biggrin.gif

Ačiū. Operacija praėjo lyg ir sėkmingai. Belieka, kad gerai sugytų ir sustiprėtų.

Nebejuokauk lotuliukas.gif

Papildyta:
Tiesa, gal kas turi užsilikusį diržą po nėštumo? Reikia didelio dydžio. Kokio XL arba XXL.
Atsakyti
QUOTE(evuciuke @ 2014 06 05, 12:18)
Gita, kol neturejau indapoves man atrode visiskai nereikalingas reikalas, bet va kai ji atsirado musu namuose supratau, kad labai klydau.  doh.gif  Kad greiciau sutvarkytu-  4u.gif

as kai neturejau indaploves ir dar net Ervino nebuvo, as jau tada zinojau ,akd man jos mirtinai reikia, nes pas mane namie niekas nesiteikdavo plauti indu. tik suplaudavau pilna kriaukle, ir po valandos ziurejk ji vel pilna. dar pas mane daznai sveciu budavo, tai jos tos taures, ant raksluosciu isdeliotos, o ju plovimas iki ryto. dabar pas mane vyksta labai dideli baliai ,kaledos visokios, velykos, tai as dar per pasisedejima sveciu uzstatau indaplove, ji greituoju budu isskalbia ir as lekstes zmonems pakeiciu smile.gif

QUOTE(Amaya. @ 2014 06 05, 15:13)
:
prie tų namų pagalbininkų pripranti ir sunku tampa gyventi be jų  smile.gif aš jau svajoju apie robotą siurblį, kad man kiekvieną dieną grindis prabrūžintų. Jau turiu "išmanųjį puodą", kad mažiau prie puodų sėdėti reiktų  smile.gif

Evuciuke, ačiū  mirksiukas.gif Nieks trečio ar ketvirto neplanuojat?  biggrin.gif

ismanuji puoda irgi turiu, nepakeiciamas dalykas, labai gailiuosi, kad jo nebuvo, kai auginau leliu. tau pasitarnaus dar svieziom tyrelem darzovinem su mesyte, kol ratus po parkeli suksi, puodas leliui maisteli paruos. siaip pirkau, kad dickis valgytu sviezia maista, nes iki tol tai sildydavosi ka pagamindavau vakarais, tai jau ne taip sveika. bet tikrai pastebejau, kad laiko labai sutaupo
robota siurbli turiu nuo sausio. tiksliau turiu juos 2, vienas siurbia, kitas isplauna grindis, galiama nors 2 kartus per diena leisti, aisku tai irgi yra reikalu juos paleisti, reikia kedes sukilnoti , kilimelius, niekur niekas negali voliotis, tai kita karta net ta tingisi padaryti. bet siaip dalykas nerealus, labai rekomenduoju, ypac tau, kadangi greit bus sunku tas grindis plauti, o ir su lelium bemieges naktys, nebus jegu ir noro. o robotukai patys darbus padarys. man patinka kad isplauna tokias vietas kaip po miegamojo lova, gali nors kasdien paleisti juos. as ir svetainej baldus pasikeiciau (siaip reikejo keisti), kad ir po sofom ir po sekcija robotai pavaziuotu, tai tobula dabar. geriau jau paimti issimoketinai, jei nera pinigu, bet kad is karto tuos abu ir kuo greiciau tuo geriau, nes man klausimas kyla kodel anksciau ju neturejau, bet vyras nusodina, kad tipo anksciau jie ne tokie kruti buvo, dabar patobulejimo iki tokio protingumo smile.gif

trecio neplanuoju. i uzsieni neplanuoju. siaip draugai kviecia i paryziu keliom dienom be vaiku, bet nemanau, kad Ervina kas nors paims paziureti. dickis tik sestadieni i Estija isvaro, vietoj progimnazijos isleistuviu - kelione
Atsakyti
Gal galite įmest nuorodą tų "išmaniųjų puodų"?

Bet kaip vystosi žmonija, greit išvis nebereiks judėt, pakaks mygtukus suspaudyt su kokiu nuotolinio valdymo pulteliu.
Atsakyti
QUOTE(Druoja @ 2014 06 05, 22:19)
Gal galite įmest nuorodą tų "išmaniųjų puodų"?

Bet kaip vystosi žmonija, greit išvis nebereiks judėt, pakaks mygtukus suspaudyt su kokiu nuotolinio valdymo pulteliu.

Na taip, laikas robotizuotis smile.gif Zivilka, dėl robotukų dar svarstau, pasitaupyti ir parsisiųsti iš Vokietijos ar imti iš Lt pardavėjų (kainos man pasirodė didesnės)... bet viena esu jau tikrai apsisprendus, kad šiuos naminius gyvūnėlius auginsiu lotuliukas.gif
Druoja, čia daugiausiai ką galima apie juos sužinoti, o šiaip, vedi googlėj - "daugiafunkcinis elektrinis puodas" ir išmeta tau nuorodas su aprašymais mirksiukas.gif - http://www.supermama...howtopic=957402
Atsakyti
Jooo, robotukų ir man reik. Visokių biggrin.gif
Atsakyti