Įkraunama...
Įkraunama...

2009 metų II pusmečio Klaipėdiečių mamytės

Amaya, šauni naujiena , sveikinu
Atsakyti
Ačiū visoms smile.gif
Atsakyti
Na ka, mes jau vaziuojam dviraciu be pagalbiniu ratuku thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Amaya. @ 2014 05 28, 19:59)
Na ka, mes jau vaziuojam dviraciu be pagalbiniu ratuku  thumbup.gif



thumbup.gif čia tas balansinis variantas jums taip padėjo greit?
Atsakyti
QUOTE(ujolanta @ 2014 05 28, 20:51)
thumbup.gif čia tas balansinis variantas jums taip padėjo greit?

Na taip smile.gif ismoko valdyti dvirati, laikyti balansa. MB tik uz sedynes pastume, o tas ir nuvaziavo smile.gif ir vaziuojam smile.gif ir viena kart ismokom, nebereiks mokytis antra kart smile.gif ir siandien labai norejo, pagaliau gi sulauke, kad pedalus uzdetume wink.gif dar MB jo dviratuko vaira pakeite, labiau tiesesni, tai dabar liuks smile.gif visiems drasiai galiu patarti nusiimti pagalbinius, nuleisti sedyne zemyn, kad pasiektu pilna koja zeme, ir pradziai nuimtu pedalus, panaudotu kaip balansini ir suprastu, kad dviratis svyra i sonus, ismoktu laikyti balansa. Nes su pagalbiniais ratukais, mano nuomone, tik atitolinama...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amaya.: 28 gegužės 2014 - 20:29
QUOTE(Amaya. @ 2014 05 28, 21:23)
Na taip smile.gif ismoko valdyti dvirati, laikyti balansa. MB tik uz sedynes pastume, o tas ir nuvaziavo smile.gif ir vaziuojam smile.gif ir viena kart ismokom, nebereiks mokytis antra kart smile.gif ir siandien labai norejo, pagaliau gi sulauke, kad pedalus uzdetume wink.gif dar MB jo dviratuko vaira pakeite, labiau tiesesni, tai dabar liuks smile.gif visiems drasiai galiu patarti nusiimti pagalbinius, nuleisti sedyne zemyn, kad pasiektu pilna koja zeme, ir pradziai nuimtu pedalus, panaudotu kaip balansini ir suprastu, kad dviratis svyra i sonus, ismoktu laikyti balansa. Nes su pagalbiniais ratukais, mano nuomone, tik atitolinama...

eik tu sau, Amaya, koks nerealus patarimas, tikrai isbandysiu. siaip mano Vilius 5.5 metu irgi ismoko vaziuoti be pagalbiniu - ten toks bajeris buvo, kad mes matem, kad jis beveik moka, bet jis nesileidavo nuimti pagalbiniu, tai MB paeme ir juos taip atlenke truputi i virsu, kad jie zemes nebesieke, puse dienos pravazinejo, sakom tu be ju jau vaziavai, ir nuemem. bet E kazkaip nelabai sekasi mokytis, tai tikrai reikes balansini varianta isbandyti

o siaip as turbut cia viena likau is bendraujanciu, kur turi dideli vaika, neber su kuo bepasidalinti . maniskis gi jau uz mane didesnis, balso neatskiriu nuo MB, jei nematau pries akis, siemet baigia progimnazija, vakar gavo apdovanojima uz rusu kalbos kenguros konkurso auksinio diplomo laimejima, zodziu idomus tokie procesai, keistas jausmas.
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2014 05 29, 19:48)


o siaip as turbut cia viena likau is bendraujanciu, kur turi dideli vaika, neber su kuo bepasidalinti . maniskis gi jau uz mane didesnis, balso neatskiriu nuo MB, jei nematau pries akis, siemet baigia progimnazija, vakar gavo apdovanojima uz rusu kalbos kenguros konkurso auksinio diplomo laimejima, zodziu idomus tokie procesai, keistas jausmas.

nu ne viena mirksiukas.gif maniškiui tuoj 13,mane praaugo,178 cm,pėda praaugo ne tik mano,bet ir tėvo-44 dydžio doh.gif
balsą atskiriu cool.gif
auksinę Kengūra nuraškė iš anglų;iš geografijos olimpiados-3 vietą rajone;vidurkis 9,7 bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingrida2009 @ 2014 05 29, 20:38)
nu ne viena mirksiukas.gif maniškiui tuoj 13,mane praaugo,178 cm,pėda praaugo ne tik mano,bet ir tėvo-44 dydžio doh.gif
balsą atskiriu cool.gif
auksinę Kengūra nuraškė iš anglų;iš geografijos olimpiados-3 vietą rajone;vidurkis 9,7 bigsmile.gif

ai, apie tavo kazkaip gal ir nezinojau.
maniskio vidurkis tai poprastis, visiskai nenori mokytis, ne i mane zodziu tuo klausimu
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2014 05 29, 20:41)
ai, apie tavo kazkaip gal ir nezinojau.
maniskio vidurkis tai poprastis, visiskai nenori mokytis, ne i mane zodziu tuo klausimu

kartu mokykis-praeisi vidurinės kursą darsyk biggrin.gif
aš va ką tik pasikartojau nosinių rašybą šaknyje lotuliukas.gif
Atsakyti
nu mokausi irgi kai klausia. matieka, chemija , fizika paaiskinu. nu bet kokia istorija, anglų tai už jį gi neišmoksiu. nors jau žinom pažymius dviejų standartizuotų testų - matiekos ir istorijos, tai 9 ir 8 gavo. lietuviu tai dar neaisku.
Atsakyti
Amaya sveikinu nestuke.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sviesiaplauke_as @ 2014 05 30, 12:44)
Amaya sveikinu  nestuke.gif  thumbup.gif

biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti