Įkraunama...
Įkraunama...

Jcrew mylėtojoms

QUOTE(enura @ 2014 03 12, 16:40)
tai vat neaisku kas labiau gina vartotojus ES ar Amerika. Nors kiek teko girdeti Amerikoj nereikia jokiu vartotoju teisiu, patys suinteresuoti neprarasti kliento ir be kalbu keicia ir priima ir t.t.
pas mus tai tikrai turbut reiktu irodineti  doh.gif bet kad ten ne deme, ten oda nusilupus toj vietoj ir padas naujut naujutelis, matyti kad nenesioti. Kam man specialiai gadint batus reiktu  biggrin.gif  g.gif

aš iš patirties rašau ax.gif Dar seniai seniai turėjau kartą reikalų su batų parduotuve ir vartotojų teisėmis. Pirkau chestery basutes ir buvo įpjauta dirželis, matyt gamykliškai, kai pamačiau, nunešiau į parduotuvę, man pasakė, kad aš pati galėjau įpjauti, tada nusiuntė į VTA tarnybą ir atsakymas buvo, kad pagal įpjovimą negalima nustatyti, jog tai buvo įpjauta gamykloje ir parduotuvės reikalas, ar juos priimti, ar ne. Parduotuvė nepriėmė, daugiau ten batų nepirkau ir nepirksiu. biggrin.gif

Bandykit nusiųsti į jcrew nuotrauką ir paklausti, ką adryti, ar priims ir grąžins pinigus. Parašykite, kada pirkta. Gal net nereikės siųsti batų, girdėjus, kad ir taip būna mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo regal: 12 kovo 2014 - 16:56
Oho, regal, gerai kad parasei. Nu kosmonautai musu verskininkai doh.gif
Liudesys..
Atsakyti
O aš gavau puferį bigsmile.gif
Kadangi emiau Tall, tai man ilgesne nei manekenei, bet bent jau juosmuo vietoje thumbup.gif

Mano ūgis 1,72, matmenys 88/67/93

user posted image

Labiau norėjau navy, bet visai patinka ir ši, nes ta juoda realiai kitokia nei JCrew foto, ne deep, visiškai neturi blizgumo wub.gif

O štai švarkas 4Tall per didelis, reikėtų 2 dydžio verysad.gif
Kai anksčiau gavusi mergaitė rašė, kad storas, neįsivaizdavau, kad toooks storas. Realiai labai fainas, laisvai gali būti nešiojamas kaip lauko rūbas wub.gif
Atsakyti
Na stai, grazuolis popover jau pas mane biggrin.gif

Dydis - 2. Viskas ok, nereik nei mazesnio, nei didesnio smile.gif

Patiko pati medziaga, spalvos, rastai - zodziu viskas thumbup.gif

Dar gavau ir ta rysku j.crew dirziuka (pirma foto). Na , man per daug ryyyyskus ax.gif Nezinau nei prie ko ji detis g.gif

Foto "ne kazkas", bet bendram vaizdui susidaryti gal tiks smile.gif

su dzinsais
user posted image

su j.crew plonyciu merino pencil
user posted image

su cafe capri (geltonos spalvos graziai susisaukia, tik , deja, prie tokio apsvietimo nesimato)
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dideja: 12 kovo 2014 - 18:53
Dideja, grazuuuu wub.gif
Net nemaniau, kad toks popoveris taip gerai prie pencil sijono ziuresis wub.gif
Jau primeciau pora deriniu su savo turimais medvilniniais pencilais (zaliu ir gelsvu) doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gyte66 @ 2014 03 12, 20:01)
Dideja, grazuuuu  wub.gif
Net nemaniau, kad toks popoveris taip gerai prie pencil sijono ziuresis  wub.gif
Jau primeciau pora deriniu su savo turimais medvilniniais pencilais (zaliu ir gelsvu)  doh.gif  doh.gif


Aciu 4u.gif
O tai tu irgi ji turi ar dar tik planuoji isigyti? biggrin.gif

.......................

Puferis ant Taves atrodo puikiai. 4u.gif Vistik tiko xs d, ane g.gif smile.gif
Atsakyti
Didėja: labai grazu su sijonu ir su kelnem. Su sijonu man jus atrodote taip elegantiskai smile.gif ir spalvos labai švelnios, zodziu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2014 03 12, 19:09)
*O tai tu irgi ji turi ar dar tik planuoji isigyti? biggrin.gif
.......................
**Puferis ant Taves atrodo puikiai.  4u.gif Vistik tiko xs d, ane g.gif  smile.gif


* Neturiu, bet jauciu reiktu isigyti biggrin.gif
** Dekui 4u.gif Aha, cia XS Tall.
Atsakyti
QUOTE(regal @ 2014 03 12, 16:54)
aš iš patirties rašau ax.gif  Dar seniai seniai turėjau kartą reikalų su batų parduotuve ir vartotojų teisėmis. Pirkau chestery basutes ir buvo įpjauta dirželis, matyt gamykliškai, kai pamačiau, nunešiau į parduotuvę, man pasakė, kad aš pati galėjau įpjauti, tada nusiuntė į VTA tarnybą ir atsakymas buvo, kad pagal įpjovimą negalima nustatyti, jog tai buvo įpjauta gamykloje ir parduotuvės reikalas, ar juos priimti, ar ne. Parduotuvė nepriėmė, daugiau ten batų nepirkau ir nepirksiu. biggrin.gif

Bandykit nusiųsti į jcrew nuotrauką ir paklausti, ką adryti, ar priims ir grąžins pinigus. Parašykite, kada pirkta. Gal net nereikės siųsti batų, girdėjus, kad ir taip būna mirksiukas.gif


oi doh.gif ko tik nebuna. As LT esu dukros batus is Benettono atgal nesus. Nes po savaites, netgi po 5 dienu, nesiojimo kulnas pradejo irti. tai irgi ko man tik neirodinejo doh.gif ir kad cia ne po lauka skirta vaiksciot, ir kad nesiot nemoka ir dar kazko unsure.gif Sakau ne, brokas ir viskas. Tada sako palikit, bus vedeja spesim ka daryti. Palikau, uzeinu vakare - ogi batai jau susiuti bigsmile.gif sakau cia dabar kas? tai tipo jums gi nereiks moketi, uz dyka sutaisem doh.gif Vis tiek sakau - grazinkit pinigus, nes ner garantiju kad vel nesuplys. Nesutinka. Tada sakau turiu batu foto iki jusu pataisymo ir ryt ateisiu su skundu vartotoju teisem. Tai kita diena grazino 2/3 batu kainos, bet tai kiek vargt reikejo cool.gif


QUOTE(Gyte66 @ 2014 03 12, 18:44)


geras puferis thumbup.gif

QUOTE(Dideja @ 2014 03 12, 18:53)


Lux kad patiko thumbup.gif su pencilu tai isvis elegantiskai atrodo wub.gif o su dzinsiukais tai man graziau butu jeigu butu labiau prasegtas ir rankoves atraitotos. Bet cia man biggrin.gif
O dirziukas tai ir man jau per ryskus blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Gyte66, paltukas idealiai tinka. thumbup.gif
Didėja, man marškinukų raštas nepatinka, bet derinukai puikūs. Man labai gerai žiūrisi pirmoje nuotraukoje ir tas diržiukas tokį gerą akcentą duoda, ne tokia visa "žydra" atrodai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gyte66 @ 2014 03 12, 18:44)


Geruliai šitie puferiai thumbup.gif

QUOTE(Dideja @ 2014 03 12, 18:53)
Na stai, grazuolis popover jau pas mane biggrin.gif



Su kelnėmis tikrai labai tinka smile.gif O toks ryškuolis bent man gražiausiai žiūrisi vasarą ant plazdančių šilkinių suknelių wub.gif
Atsakyti
Dideja, su geltonom kelnem ypac grazu thumbup.gif
Atsakyti