Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų laikraštukas

tikrai negaliu savintis šių minčių, aš jas tik panaudojau savo laikraštuke, pasinaudodama kitų mamyčių laikraštukais blush2.gif

ups, o aš ir atspausdinau be 9 punkto doh.gif
Atsakyti
Aciu uz laikrastukus ir uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
Sveiki! Ačiū visiems už naudingą informaciją. Ir aš prisidedu prie prašytojų - gal galite ir man atsiųsti laikraštuką?... būčiau labai dėkinga: romap123@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(emaliuke @ 2007 05 09, 16:20)
Vau  thumbup.gif kiek ideju cia radau,saunuoles visos  supermama.gif As tai galvojau knyga kurti tipo gyveno tetis ir mama ir pasidare jiems labai liudna ir taip parasyti pasakos motyvais kaip abu vaikiukai acirado ir kaip kriksta gavoir pabaigai dar linkejimu ir pan.,nes iskarto du vaikus krikstinsim.Bet kad as labai daug klaidu darau su gramatika prastai man  blush-anim-cl.gif tai dabar ir galvoju gal geriau bandyti kopijuot is jusu laikrastuku vis maziau padarysiu ir padaryti laikrastuka,nors knyga vaikam ateiti gal ir idomiau butu  rolleyes.gif

Šauniai sugalvojai su ta knyga thumbup.gif Manau, kad kai daugiau asmeniškumų įdomiau mirksiukas.gif jei dar nepersigalvojai ir nerimauji dėl klaidų, galiu pasisiūlyt paredaguoti blush2.gif
Aš taip pat jau apsisprenžiau, kad laikraštuko nebus - pirksiu albumą, kurį tavo postas paskatino pavadinti "Krikštynų knyga". Į jį svečiai galės surašyti linkėjimus, vaikai - nupiešti, gal būtų galima ir tą žaidimuką kas ką įamžinti albume g.gif o paskui ir krikštynų nuotraukytes į jį sklijuosiu.
O tokias vaikų auklėjimo taisykles biggrin.gif galvoju padaryt ant didelio lapo ir pakabint kaip plakatą g.gif
Atsakyti
QUOTE(miegelis @ 2007 05 16, 17:07)
Šauniai sugalvojai su ta knyga  thumbup.gif Manau, kad kai daugiau asmeniškumų įdomiau  mirksiukas.gif jei dar nepersigalvojai ir nerimauji dėl klaidų, galiu pasisiūlyt paredaguoti  blush2.gif
Aš taip pat jau apsisprenžiau, kad laikraštuko nebus - pirksiu albumą, kurį tavo postas paskatino pavadinti "Krikštynų knyga". Į jį svečiai galės surašyti linkėjimus, vaikai - nupiešti, gal būtų galima ir tą žaidimuką kas ką įamžinti  albume g.gif o paskui ir krikštynų nuotraukytes į jį sklijuosiu.
O tokias vaikų auklėjimo taisykles  biggrin.gif  galvoju padaryt ant didelio lapo ir pakabint kaip plakatą  g.gif

Laba,na del knygos jau nebezinau g.gif dar pagalvosiu,bet jei darysiu knyga,tai irgi galvoju plakatus pakabinti tipo skelbimu lenta ir tas taisykles o palinkejimams galvojau gimines medi padaryti ir kad kekvienas palinkejima parasytu ,nes zmoniu bus virs 20 na ne visa gimine bet nemazai o kuriu nebus tai kai susitiksim kad palinketu smile.gif bet cia dar tik galvoju
Atsakyti
as irgi galvoju apie kazkoki a la laikrastuka.bet greiciausiai nupirksiu seneliams ir kriksto tevams po maza albuma,padarysiu visiems vienodas Nojaus nuotraukas,kaip atrode pilve,gimes,po to kas menesi iki krikshtynu.ir manau,kad bus labai gera dovana bigsmile.gif
Atsakyti
Internete radau knyga "Gandriukas", ji labai panaši į krikštynų laikraštuką. ant viršaus pavaizduotas vaikutis, aplink pasakų personažai, visi ten rašo linkėjimus, klijuoja atvirukus. Labai liuks įdėja
Atsakyti
QUOTE(Lotari @ 2007 05 17, 10:53)
Internete radau knyga "Gandriukas", ji labai panaši į krikštynų laikraštuką. ant viršaus pavaizduotas vaikutis, aplink pasakų personažai, visi ten rašo linkėjimus, klijuoja atvirukus. Labai liuks įdėja


Lotari, o kut radai ta knyga? Gal galetum nuoroda parasyti?
As vis dar vargstu su informacijos rinkimu apie senovinias krikstynas, etnografija. Mano sesute turi dukryte ir tik 17dieneliu jaunesne uz mano maze ir ji taip pat is forumo ideju semesi. Labai noretusi padaryti kazka kitokio savo pupiui, tai ir klaidzioju internete tikedamasi kazka naujo rasti
Atsakyti
QUOTE(lediete @ 2007 05 17, 11:12)
Lotari, o kut radai ta knyga? Gal galetum nuoroda parasyti?
As vis dar vargstu su informacijos rinkimu apie senovinias krikstynas, etnografija.  Mano sesute turi dukryte ir tik 17dieneliu jaunesne uz mano maze ir ji taip pat is forumo ideju semesi. Labai noretusi padaryti kazka kitokio savo pupiui, tai ir klaidzioju internete tikedamasi kazka naujo rasti

per www.google.lt rašiau paiešką: gandriukas
Atsakyti
LAAAAAAAAAAAAABAI DIDELIS DEKUI VISOMS MAMYTEM, BE JUSU PAGALBOS BUCIAU NIEKO NEPADARIUSI, NEI LAIKRASTUKO, NEI ISAKYMU.
ACIŪ UŽ PAGALBĄ
Atsakyti
http://www.savefile.com/files/739287
cia bus laikraštukas, labai dekui visoms uz idejas, nes viska nusikopyjavau smile.gif , o laikrastuka tai padariau toki savotiska, nedejau vaikelio nuotraukyciu

http://www.savefile.com/files/739288
cia isakymai krikštatėvems
Papildyta:
tiesa su lietuviu gramatika man labai prastai bebe.gif
Atsakyti
QUOTE(Tukana @ 2007 05 21, 17:31)
AČIUKAS  aciuks.gif


ner uz ka, tikiuosi kad rasi ka nors naudinga blush2.gif
Atsakyti