Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų laikraštukas

QUOTE(Keit @ 2006 07 14, 18:04)
KRIKŠTYNŲ LAIKRAŠTUKAS

Paspaudus ant nuorodos turi atsidaryti seivinimo langelis. Gali kiek užtrukti kol tas langelis atsidarys tad būkite kantrios.
Sėkmės visoms ir įkvėpimo kūryboje  4u.gif

eina sau cia tai super,laaabai faina viskas padaryta ir linksmai,o ideju kiek tik spek suktis bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mazhulia @ 2006 07 13, 14:47)
va idedu bandra laikrastuko vaizda:


Tiesa kazkas klausinejo apie dovana kriksto tevams. Man vienas pazistamas dave nebloga minty. Nupirkti vaikiskus marskinelius, ant ju uzdeti mazylio nuotrauka, uzrasyti uzrasa, pvz... "pasizadu si mazyli myleti, lepinti ir auginti, kaip savo vaika...-krikstatevis (krikstamote)", ar kazka pan. ir ireminti i remelius. Man mintis visai patiko. Gal kam irgi pravers...
Atsakyti
kazkas minejo, kad vaikiska horoskopa zada i laikrastuka deti... gal galetumete pasakyti kur ji susirasti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2006 07 14, 23:46)
kaip gaila nemoku atsidaryti to laikraštuko  verysad.gif

Spaudi tekste ant "Krikštynų laikraštukas" (čia tas turbut visoms kol kas aišku), atsidaro failų hostingo puslapis, kurio apačioje pilkame fone yra juosta su užrašu
"Krikštynų laikraštukas/Keit pavyzdys" (kairėje pusėje). Dešinėje pusėje užrašas "Download". Spaudžiame ant jo. Išmetamo puslapio apačioje , maždaug per vidurį yra užrašas [ Download the file now ]. Spaudžiame jį. Jei naršyklė Firefox išmetamoje lentelėje renkamės "save to disk" ir spaudžiame OK. Viskas...Po to belieka atsidaryti jau kompiuteryje esantį failą.
Jei naršyklė Internet Explorer'is, išmetamoje lentelėje galima rinktis "open" (atidarys iškart, bet reikės išsisaugot, jei norėsim, kad liktų) arba "save" (tada leis pasirinkti vietą, kurioje savo kompiutery norim išsaugoti ir iš jos atsidaryti jau parsiųstą failą.

Štai Keit Krikštynų laikraštukas
Taigi, toms kuriom reikia Keit laikraštuko pavyzdžio, belieka tik pasiimti iš čia.

QUOTE(mazhulia @ 2006 07 11, 05:24)
nors jauciu apsikeite savais kepinukais musu laikrastukai bus labai panasus bigsmile.gif

Nieko tokio, smagu kad atsiranda vis daugiau parodančių kitoms mamoms savo "rankdarbius" bigsmile.gif

 i 
Tema "Vardų reikšmės" yra čia  


QUOTE(Lotari @ 2006 07 16, 19:07)
Kol sugalvosiu  g.gif  g.gif  kaip įkelti į internetą, galiu atsiųst tik į elektroninį paštą.
rašykit man laiškus ir tada atsiųsiu,  gelai ?  thumbup.gif

Fotografijas ar kokiu kitu (pvz. doc) formatu. Et siųsk bet kokiu atveju ir čia integralas@gmail.com, gal ką kartu sugalvosim.
Atsakyti
Patieska, jau tau issiunciau zurnaliuka.
Beje dar kaip krikštynų dovaną nupirkome gražią skrynią , kad mama galėtu ten žvakę, batukus, drabužėlius sudėti. Deja neturiu foto, bet greit turėsiu. Kitas krikštynų foto rasite čia:
http://public.fotki.com/Lotari
Atsakyti
QUOTE(Lotari @ 2006 07 17, 08:57)
Patieska, jau tau issiunciau zurnaliuka.

Gavau, įdedu nuoroda iš kur anksčiau minėtu būdu jau galima parsisiųsti ir šį laikraštuką (žurnaliuką). Taigi Lotari krikštynų laikraštukas (žurnaliukas). Gerų idėjų visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gytulka @ 2006 07 16, 20:03)
kazkas minejo, kad vaikiska horoskopa zada i laikrastuka deti... gal galetumete pasakyti kur ji susirasti  4u.gif

gali iš www.day.lt arba www.info.lt bet ten mažai, aš horoskopą dėjau iš tokios knygos: pitarogo kvadratas.
Papildyta:
ačiu patieška kad idėjei, tegul semiasi įdėjų kitos mamytės ir būsimos kūmos wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Lotari @ 2006 07 19, 00:01)
gali iš www.day.lt arba www.info.lt bet ten mažai, aš horoskopą dėjau iš tokios knygos: pitarogo kvadratas.
Papildyta:
ačiu patieška kad idėjei, tegul semiasi įdėjų kitos mamytės ir būsimos kūmos wink.gif




Kur ieškoti tos knygos "Pitagoro kvadratas"? Gal galite patarti?
Papildyta:
O LAIKRAŠTUKAI KOKIE SUPER.

ŠAUNUOLĖS MERGYTĖS. JŪS TOKIOS IŠRADINGOS. thumbup.gif thumbup.gif
AČIŪ, LABAI AČIŪ UŽ INFORMACIJĄ aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti

Knygų autoriai
I.
Stasys Špirkauskas "gyvenimo skaičius kiekvienai dienai"
II.
Stasys Špirkauskas "magiškasis pitagoro kvadratas"
III.
Stasys Špirkauskas "Jūsų asmeninis skaičius"
IV.
Petras Šibilskis "Numerologija"
Ketvirtoji knyga apima kelias temas iš pirmų trijų, tas knygas radau pirkti Vagos knygyne, bet didesnėje binbliotekoje taip pat turėtų būti, ar bent kažkas panašaus tai tikrai yra.
Atsakyti
Ačiū laikraštuko kurėjoms už pagalbą 4u.gif 4u.gif . Žemai jums lenkiuosi 4u.gif

Iš dviejų čia paviešintų laikraštukų aš pasidariau tinkamą savo krikštadukrai thumbup.gif thumbup.gif

Dar kartą ačū 4u.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*CACA* @ 2006 07 20, 01:48)
Kur ieškoti tos knygos "Pitagoro kvadratas"? Gal galite patarti?



Galima rasti ir internete.
Pabandykit http://www.radau.info/
Atsakyti
QUOTE(Keit @ 2006 07 14, 19:04)

ILGAI LAUKTAS IR KURTAS MANO
KRIKŠTYNŲ LAIKRAŠTUKAS

FANTASTIKA thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
O tai šaunuolė. Didžiausi sveikinimai TAU ir ačiū, kad pasidalinai idėjomis!!!!!!!!!! aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti