Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų laikraštukas

QUOTE(dia10 @ 2006 06 27, 21:46)
O is kur emei tuos angeliukus  g.gif man reikia kaip nors graziais paveiksliukais papuosti 10 isakymu kriksto tevams, bet nezinau is kur piesinelius imti g.gif


Angeliukus radau per google vaizdų paiešką, tik pavadinimus visad rašau angliškai, kur kas daugiau paveikslėlių išmeta mirksiukas.gif

QUOTE(Kriste-Saule @ 2006 06 28, 11:09)
Sveikos mamytes ir busimos kriksto mamytes. Si savaitgali mes krikstysime savo dukryte ir as taip pat pasisemiau daug ideju, viena ju butu laikrastukas. Taciau laikas spaudzia, o idejos ko tais sunkiai gimsta, tad noreciau gauti pavyzdeli, jei galima ir negaila,bet nesuprantu, kad tas "AZ"?
Papildyta:
10 Isakymu kriksto tevams rasiau ir as. Juos pateiksiu iremintus atskirai A4 lape, virsuje idejau kriksto tevu nuotrauka, tuomet spalvoti isakymai ir busimos kriksto dukrytes crazy nuotraukele...


AŽ tai asmeninė žinutė, prie vardo žemiau yra mygtukas AŽ, jį paspaudus iškart gali rašyti žinutė asmeniškai tam žmogui prie kurio paspaudei AŽ mirksiukas.gif
Bet jei vistiek nerandi parašyk čia savo emailą ir atsiųsiu smile.gif

O tavo įsakymai turėtų fainiai išeit, puiki idėja thumbup.gif , pasinaudosiu rolleyes.gif
Atsakyti
Keit, labai ačiū už laikraštuko pavyzdį 4u.gif LAbai šauniai sugalvojai thumbup.gif wub.gif Galima būtų dar praplėsti sveikinimų skiltį - sveikinimą gali parašyt ir seneliai, krikšto tėveliai. Dar būtų galima įdėti bažnyčios, kurioje vyks apeigos, nuotrauką.
Atsakyti
Kadangi greitai krikštysiu vaikelį, kaip krikšto mama esu padariusi laikraštuką apie Vardus, jų reikšmes, apie pavardes, jų istoriją ir t.t, Vardus rinkau tik tų svečių kurie dalyvaus krikštynose..... visą medžiagą susirankiojau internete.
Kad būrų linksmiau skaityti - pridėjau anekdotų, kuriuose pritaikiau dalyvių vardus.
Atsakyti
QUOTE(iiinga @ 2006 06 28, 16:57)
Kadangi greitai krikštysiu vaikelį, kaip krikšto mama esu padariusi laikraštuką apie Vardus, jų reikšmes, apie pavardes, jų istoriją ir t.t, Vardus rinkau tik tų svečių kurie dalyvaus krikštynose..... visą medžiagą susirankiojau internete.
Kad būrų linksmiau skaityti - pridėjau anekdotų, kuriuose pritaikiau dalyvių vardus.



Liuks ideja thumbup.gif
As irgi pradejau kurpti "Krikstuko" laikrasti ax.gif Tik kol kas tustokas tas mano laikrastukas.. blush2.gif Idejau mazes nuotraukele, parasiau apie kriksto sakramento svarba, dukrytes vardo reiksme, vaikiska jos horoskopa, labai trumpai aprasiau mazes gimima. Butinai idesiu ir kitu sveciu vardu reiksmes. drinks_cheers.gif
Jei galima, ir as noriu laikrastuko pvz bigsmile.gif giedraitis@dokeda.lt 4u.gif
Atsakyti
Mamytes Jusu idejos saunios. Aciu Keit uz pavyzduka ir pamokymus 4u.gif
Papildyta:
Zurnale radau paaiskinima apie zvake ir baltus rubelius. Gal kam patiks:
"Krikštas – gyvenimo ir Dievo karalystės durys – yra pirmasis Naujojo Testamento Sakramentas, kurį Kristus įsteigė visiems žmonėms, kad jie galėtų pasiekti amžinąją laimę.
Žvakė – yra Kristaus šviesos ženklas.
Baltas drabužis – ženklas nepaprasto išaukštinimo ir nekaltumo, tai naujo žmogaus, naujos istorijos, naujos suteiktos vilties ir pasitikėjimo ženklas."
Atsakyti
QUOTE(dia10 @ 2006 06 27, 20:46)
Labai  thumbup.gif tavo laikrastukas, as dar darasiau horoskopa dukrytes zenklui ir kelis eilerastukus drinks_cheers.gif labai aciu uz idejas thumbup.gif

O is kur emei tuos angeliukus  g.gif man reikia kaip nors graziais paveiksliukais papuosti 10 isakymu kriksto tevams, bet nezinau is kur piesinelius imti g.gif



Graziuu nuotrauku ir visokiu paveiksliuku galima rasti www.matton.com
ten ivedi tema kurios reikia ir ismeta laaaaaaabai daug foto biggrin.gif
Atsakyti
Lotari,laikrastukas labai liuks,aciu tau labai...Prabegom perskaiciau,patiko,bet as kai ka daryciau truputi kitaip,na visu pirma,mes ne krikstateviai ,o teveliai,kuriu sunus bus krikstijamas,todel ir mastau kitaip,bet siaip viskas labai labai thumbup.gif ,as esu padariusi pagrazintu nuotrauku,o ant ju grazius zodzius,skirtus tai progai parasiau,atrodo labai liuks,tik jie dar kompe,reiks isdidinti ant A4 formato,ilaminuoti ir suristi,tai bus musu dovana sunui,atminimui.
Beje,ar teveliai ka dovanojo kriksto tevams?Nes mes tai noretume kazka,gal kas turit kokiu ideju?Nors gal reikejo paskelbti kitoj temoj,ne cia g.gif
Atsakyti
Gal kas galėtų parašyt pavyzdį tų dešimt įsakymų krikštatėviams, mūsų laukia dvigubos krikštynos, norėčiau dovanėlę krikštatėviams padaryt blush2.gif ax.gif
Atsakyti
As ir pasidariau laikrastuka tik mazesnio formato, nes 20 sveciu bus tai pataupiau dazus ir popieriu blush2.gif As dar idejau baznycios nuotrauka ir horoskopo reiksmes smile.gif
Papildyta:
Dešimt vaiko įsakymų tėvams
1. Mano rankos dar mažos: būkit geri, nelaukite, kad aš gerai pasikločiau lovą, nupieščiau piešinį arba numesčiau kamuolį. Mano kojos dar trumpos: eikit lėčiau, kad aš suspėčiau.
2. Mano akys dar nematė tiek pasaulio, kiek jūsų: būkit geri, leiskite man pamažu jį ištirti; neverskite manęs, kai tai nebūtina.
3. Namų ruoša niekur nedings; būkit geri, skirkit man laiko paaiškinti apie šį nuostabų pasaulį ir darykit tai su noru.
4. Aš esu jautrus! Būkite atidūs mano poreikiams; nesikabinėkite prie manęs visą dieną. Elkitės su manimi taip, kaip norėtumėte, kad su jumis būtų elgiamasi.
5. Aš esu ypatinga dovana! Saugokite mane, reikalaukite iš manęs atsakomybės už savo veiksmus, duokite nurodymų, kaip reikia gyventi, ir drauskite mane su ypatinga meile.
6. Man reikia paramos, kad galėčiau augti. Būkit geri, neskubėkite kritikuoti. Jūs galite kritikuoti veiksmus, kuriuos aš darau ne taip, bet ne mane.
7. Duokite man laisvę pačiam spręsti. Leiskite man suklysti, kad galėčiau pasimokyti iš savo klaidų. Taip aš išmoksiu apsispręsti, kai iš manęs pareikalaus gyvenimas.
8. Būkite geri, neatlikite už mane to, ką aš turiu padaryti pats. Tai priverčia mane jausti, kad mano pastangos neatitinka jūsų lūkesčių. Aš žinau, kad tai sunku, bet prašau, nelyginkite manęs us mano broliu, seserimi.
9. Nebijokite išvykti savaitgaliui abu kartu. Vaikams taip reikia “atostogų” be tėvų. Be to, tai yra puikiausias būdas įrodyti, kad jūsų santuoka yra nuostabi.
10. Būkite man dvasinis vadovas. Išmokykite mane tikrų vertybių namuose ir rodykite man gerą pavyzdį, kuriuo galėčiau sekti.
Atsakyti
Aš dar įdėjau jo asmeninį horoskopa pagal Pitagoro kvadratą, bei gimusio tą dieną horoskopą.
Krikštynų receptų skyrelį: krikštynų sausainiai, krikštynų gėrimas
Skelbimus
Šią savaitėlę žadu pabaigti, paskelbsiu, bet foto nedėsiu nes tada daug vietos užima ir negaliu prie laiško prikabinti.


Gal kas sukūrėte įsakymus krišto tėvams, nes tėvam tai radau
Atsakyti
QUOTE(Jolancike @ 2006 07 10, 23:15)
Gal kas galėtų parašyt pavyzdį tų dešimt įsakymų krikštatėviams, mūsų laukia dvigubos krikštynos, norėčiau dovanėlę krikštatėviams padaryt  blush2.gif  ax.gif

QUOTE(Lotari @ 2006 07 11, 10:09)
Gal kas sukūrėte įsakymus krišto tėvams, nes tėvam tai radau


Yra atskira tema apie įsakymus krikštatėviams ČIA

Labai ačiū toms kurios atsiuntėt man savo laikraštukus, iki savaitės galo čia įdėsiu savo patobulintą ir jau tikrai užbaigtą laikraštuka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*CACA* @ 2006 07 14, 01:14)
jei vis dar reikia vardo reikšmės tai parašyk, bandysiu paieškoti. Turiu vardų žinyną (bet jame nėra labai daug vardų, na gal tik kokie 500 vardų) jei gerai pamenu tai Karolis lyg joje buvo, nes kai rinkau sūnui vardą irgi apie šį vardą galvojau. Joje tikrai ilgi ir išsamūs aprašymai.Vienam vardui skiriama kažkur apie 1 puslapis. Tik va dabar per kraustymusis nežianu kur tą knygelę nukišus.Bet jei tikrai labai nori tai pabandysiu paieškot ir parašyt. Tik pranešk ar tau vis dar reikia.


Oi kaip gaila, tik prieš porą dienų atspauzdinau jau laikraštuką, bet labai ačiū kad pasisiūlei 4u.gif

Na idedu aš savo galų gale baigtą ir užštampuotą laikraštuką. Prieš tai idomumo dėlei paskaičiavau kelioms mamos išsiunčiau savąjį pavyzdėlį, taigi išsiunčiau 42 kopijas doh.gif

ILGAI LAUKTAS IR KURTAS MANO
KRIKŠTYNŲ LAIKRAŠTUKAS

Paspaudus ant nuorodos turi atsidaryti seivinimo langelis. Gali kiek užtrukti kol tas langelis atsidarys tad būkite kantrios.
Sėkmės visoms ir įkvėpimo kūryboje 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Keit: 14 liepos 2006 - 18:05