Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų laikraštukas

QUOTE(kamiliuke @ 2007 06 27, 09:21)
Labas rytas mamytės,turiu tokį vieną klausimėlį.Pradėjau vakar daryti savo panelytei laikraštuką ir bijau,kad raidės gali buti per mažos,kokio dydžio raidėmis jūs rašėte,aš naudojau 12,ar nebus nesuskaitoma? blink.gif

tikrai ne, visi dok yra rasomi 12 sriftu, gali nepergyventi.
Atsakyti
sveikutes mamytes. gal kas galit atsiust man kokio krikstynu laikrastuko pavyzdeli i lauriux725@gmail.com. labai labai jums aciu.
labai lauksiu nors kokiu pavyzdeliu ar uzuominu kaip nepamirstamai padaryti leliuko krikstynas
aciu 4u.gif
Atsakyti
Korneliuko svente bus sestadieni, mes laikrastuko nedarem. Parasiau teveliams isakymus pridejau vaiko nuotraukas su kryksto tevais ir ju paciu, kai jie buvo mazi nuotraukas.
Atsakyti
Sveikutes,musu svente bus tik rugseji,bet mes labai nenusimenam kad negali buti vasara.Skaitem visus komentarus ir vartem laikrastukus,stengsiuos padaryt puikia svente savo grazuolytei,seneliams ir kitiems artimiesiams.
thumbup.gif Linkiu visoms mamytems ruosiantis krikstynoms daug dziaugsmo ir geros bei smagios sventes. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rozeta @ 2007 06 10, 14:54)
Mūsų dukrytės irgi liepos 21 d., o kartu ir mūsų su vyru bažnytinė santuoka, taip kad balius bus su triūbomis  biggrin.gif  biggrin.gif

Dziaugiuos uz jus,
nes mes taip pat prizadejom dievui mylet vienas kita o po to vaikuti krikstijom. Norejau visiskai buti atvira su tikejimu..... Sekmes Jums .
Atsakyti
QUOTE(KaraMelKa @ 2006 08 18, 21:03)
čia supermamoj vienam forume buvo labai gera mintis: savo laikraštukus talpinti el. p. dežutėj.  smile.gif
pasiskolinau šią mintį ir sukuriau dėžutę  ax.gif  smile.gif
www.gmail.com
krikstynos@gmail.com
slaptažodis - krikstyti

smile.gif
Papildyta:
beje, savo aš jau įdėjau  smile.gif  kas nematė galės pažiūrėt  biggrin.gif


Neleidzia verysad.gif
Atsakyti
perverčiau visus puslapius, bigsmile.gif jūs tiesiog šaunuolės thumbup.gif .tiek visokiu įdėjų , tiek nuorodų..... doh.gif ačiū jums labai, padarysiu staigmeną visiems svečiams per mūsų mažiukės krikštynas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif tongue.gif
Atsakyti
Sveikutes,aciprasau jei pasikartosiu su nuoroda ,bet ieskojau daugiau angeliuku laikrastukui pagrazinti ir radau man rodos tokiu dar nebuvo ideta http://www.jul.kirke..._Cli.720.0.html
Jul : Baby Børne Engle Clipart. Engle som babies og børn
Atsakyti
[quote=aneliuk,2007 07 03, 20:50]
neleidzia
Papildyta:
QUOTE(KaraMelKa @ 2006 08 18, 20:03)
čia supermamoj vienam forume buvo labai gera mintis: savo laikraštukus talpinti el. p. dežutėj.  smile.gif
pasiskolinau šią mintį ir sukuriau dėžutę  ax.gif  smile.gif
www.gmail.com
krikstynos@gmail.com
slaptažodis - krikstyti

smile.gif
Papildyta:
beje, savo aš jau įdėjau  smile.gif  kas nematė galės pažiūrėt  biggrin.gif



neleidzia
Papildyta:
QUOTE(Keit @ 2006 07 14, 19:04)
Oi kaip gaila, tik prieš porą dienų atspauzdinau jau laikraštuką, bet labai ačiū kad pasisiūlei  4u.gif

Na idedu aš savo galų gale baigtą ir užštampuotą laikraštuką. Prieš tai idomumo dėlei paskaičiavau kelioms mamos išsiunčiau savąjį pavyzdėlį, taigi išsiunčiau 42 kopijas  doh.gif

ILGAI LAUKTAS IR KURTAS MANO
KRIKŠTYNŲ LAIKRAŠTUKAS

Paspaudus ant nuorodos turi atsidaryti seivinimo langelis. Gali kiek užtrukti kol tas langelis atsidarys tad būkite kantrios.
Sėkmės visoms ir įkvėpimo kūryboje  4u.gif


Labai gaila, bet man jo neatidaro, raso error
Atsakyti
man irgi meta error verysad.gif
Atsakyti
mes dukryte krikstysim liepos 21 d. Gal kas galite atsiusti laikrastuko pavyzdziu adresu redinukas@one.lt
Buciau labai dekinga.
Atsakyti
gal kas išduotų kokią spec programėlę, su kuria būtų galima paprasčiau viską padaryti... kad galima su word'u žinau... noriu paprasčiau.
Atsakyti